Stan zerowy

Galeria zdjęć

więcej »

Posadzki to element domu, któremu należy poświęcić szczególnie dużo czasu. Odpowiedni wybór to nie tylko kwestia wrażeń estetycznych, ale i trwałości oraz wytrzymałości. Posadzki, czyli wierzchnia warstwa podłogi będąca też jej wykończeniem są w każdym domu wyjątkowo eksponowane oraz często użytkowane. Na podstawie materiału stosowanego do ich wykonania, dzielą się na bezspoinowe (tworzone przez wylewanie, nakładanie, ubijanie lub zacieranie) i spoinowe (układane z poszczególnych elementów o drobniejszych wymiarach np. z desek bądź popularnych w Polsce paneli). Podział posadzek na podstawie tworzywa jest wyjątkowo szeroki. Najchętniej stosowanym rozwiązaniem są surowce takie jak drewno i materiały drewnopochodne. Można również nabyć posadzki ze skóry, bądź też materiałów mineralnych (kostki, mozaiki), ceramiki (cegły, płytki gresowe) oraz elementów szklanych. Osobną kategorię tworzą posadzki z zaprawy cementowej i betonu (z płytek lub betonu zwykłego oraz z zaprawy cementowej).

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia związane z Stan zerowy
Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnia aktywność

Proszę o kontakt osób,które zdecydowały się na realizację projektu merlin,ja w tym tygodniu wylewam zero 😃
extradomski
extradomski   0   ·  16 października 2017

Dzień dobry, zachęcam do udostępniania zdjęć i zdawania relacji z przebiegu budowy na profilu projektu https://www.extradom.pl/w-budowie-projekt-domu-gl-975-merlin-BBA1909. Z pewnością ułatwi to niektórym Inwestorom przejść przez kolejne etapy pac. Pozdrawiam serdecznie

Pierwsza wylewka
89emi89
89emi89   0   ·  27 września 2017

Ile wyniosła inwestycja do stanu obecnego ? nie było żadnych niespodzianek ? zmienialiście coś w projekcie ? 😃

Grela
Grela   0   ·  28 września 2017

Koszt fundamentów to ok 30 tyś z robocizną. Niespodzianek nie było ale majster mówi że projekt robiony z przesadą. Że zmian to tylko powiększamy łazienkę na dole + dodatkowe drzwi do garażu reszta zostaje.

Witam, ile ton piachu(pospółki) poszło wam na zasypanie fundamentów?
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z Stan zerowy