Setki projektów w NAJLEPSZYCH cenach!

Koniec oferty za:

0dni

00godz.

00min.

00sek.

Sprawdź

Projekty domów - szukasz wymarzonego?

Zadzwoń! 71 715 20 60 (pon.-pt. 8-21, sob. 9-17) lub

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Potrzebujesz porady, konsultacji lub pomocy w wyborze idealnego projektu domu? Zadzwoń! Pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-21.00) i w soboty (9.00-17.00) Nasi doradcy chętnie pomogą Ci wybrać projekt dopasowany do działki, potrzeb Twojej rodziny czy konkretnego budżetu.

Awatar

Projekty

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Ikona telefonu71 715 20 60 kontakt@extradom.pl
Awatar

Gotowe domy i budowa

pon.-pt. 8-19

Ikona telefonu71 715 20 70 domygotowe@extradom.pl 
Awatar

Obsługa posprzedażowa

pon.-pt. 8-16

Ikona telefonu71 715 20 61 biuro@extradom.pl

Zespół doradców - projekty domów

Awatar

Joanna Skoczylas-Kunda

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 67 joanna.skoczylaskunda@extradom.pl
Awatar

Iwona Lewandowska

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 96 iwona.lewandowska@extradom.pl
Awatar

Aneta Nicpoń

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 68 aneta.nicpon@extradom.pl
Awatar

Justyna Balcerzak

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 21 justyna.balcerzak@extradom.pl
Awatar

Sara Jasińska

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 65 sara.jasinska@extradom.pl
Awatar

Marcin Gurak

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 07 marcin.gurak@extradom.pl
Awatar

Karolina Hromow

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 19 karolina.hromow@extradom.pl
Awatar

Zuzanna Jastrzębska

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 26 zuzanna.jastrzebska@extradom.pl
Awatar

Martyna Kanoniak

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 24 martyna.kanoniak@extradom.pl
Awatar

Matylda Paluchiewicz

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 86 matylda.paluchiewicz@extradom.pl
Awatar

Natalia Romaniak

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 14 natalia.romaniak@extradom.pl
Awatar

Oliwia Parobocza

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 12 oliwia.parobocza@extradom.pl
Awatar

Witold Kearney

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 13 witold.kearney@extradom.pl
Awatar

Natalia Boczniewicz

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 62 natalia.boczniewicz@extradom.pl
Awatar

Kamila Szymkowiak

Koordynator

kamila.szymkowiak@extradom.pl
Awatar

Oktawia Zielińska

Koordynator

oktawia.zielinska@extradom.pl

Zespół doradców - gotowe domy i budowa

Awatar

Jakub Śmieszek

Specjalista ds. inwestycji

Ikona telefonu71 718 89 74 jakub.smieszek@extradom.pl
Awatar

Marta Ptaszyńska

Specjalista ds. inwestycji

Ikona telefonu71 718 89 71 marta.ptaszynska@extradom.pl
Awatar

Izabela Zygmunt

Specjalista ds. inwestycji

Ikona telefonu71 71 88 975 izabela.zygmunt@extradom.pl
Awatar

Ewelina Biesiadecka

Specjalista ds. inwestycji

Ikona telefonu71 718 89 76 ewelina.biesiadecka@extradom.pl
Awatar

Aleksandra Terlikowska

Specjalista ds. inwestycji

Ikona telefonu71 718 89 77 aleksandra.terlikowska@extradom.pl
Awatar

Martyna Bartoszewicz

Specjalista ds. inwestycji

Ikona telefonu71 718 89 73 martyna.bartoszewicz@extradom.pl
Awatar

Monika Błach

Specjalista ds. inwestycji

Ikona telefonu71 718 89 72 monika.blach@extradom.pl

Porozmawiaj o projekcie

Poniedziałek - Piątek: 8:00-21:00 
Sobota: 9:00-17:00

Ikona zadzwoń 71 715 20 60

Opłata za połączenie wg
taryfy operatora.

Zadzwoń

Ikona chatCzat online

Porozmawiaj online z naszym doradcą.

Rozpocznij czat

Ikona mail kontakt@extradom.pl

Wolisz kontakt mailowy?
Napisz do nas!

REKLAMA
Zamknij