Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności

1 000 zł i więcej🌞 Gorące rabaty na projekty!

Koniec oferty za:

00godz.

00min.

00sek.

Sprawdź

Doradzamy 7 dni w tygodniu. Pon.-pt. 8-21, sob.-niedz. 9-17

Zadzwoń! 71 715 20 60 lub

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 71 715 20 60

Zadzwoń do nas

71 715 20 60

Porozmawiaj o projekcie

Jesteśmy dostępni dla Ciebie 7 dni w tygodniu i chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Posiadamy szerokie doświadczenie w kwestiach dotyczących wyboru idealnego projektu domu, który dopasowany będzie Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy zupełnie za darmo - zadzwoń lub napisz do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Konsultant Joanna Skoczylas - Kunda

Joanna Skoczylas - Kunda

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 67 joanna.skoczylaskunda@extradom.pl
Konsultant Ewelina Biesiadecka

Ewelina Biesiadecka

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 62 ewelina.biesiadecka@extradom.pl
Konsultant Marta Kaczmarek

Marta Kaczmarek

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 80 marta.kaczmarek@extradom.pl
Konsultant Izabela Zygmunt

Izabela Zygmunt

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 16 izabela.zygmunt@extradom.pl
Konsultant Iwona Lewandowska

Iwona Lewandowska

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 96 iwona.lewandowska@extradom.pl
Konsultant Katarzyna Rogalska

Katarzyna Rogalska

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 97 katarzyna.rogalska@extradom.pl
Konsultant Aneta Nicpoń

Aneta Nicpoń

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 68 aneta.nicpon@extradom.pl
Konsultant Artur Siciński

Artur Siciński

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 10 artur.sicinski@extradom.pl
Konsultant Justyna Balcerzak

Justyna Balcerzak

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 21 justyna.balcerzak@extradom.pl
Konsultant Sara Jasińska

Sara Jasińska

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 65 sara.jasinska@extradom.pl
Konsultant Joanna Hudyma

Joanna Hudyma

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 07 joanna.hudyma@extradom.pl
Konsultant Oktawia Tabak

Oktawia Tabak

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 74 oktawia.tabak@extradom.pl
Konsultant Justyna Zawisza

Justyna Zawisza

Doradca ds. obsługi klienta

Ikona telefonu71 715 20 12 justyna.zawisza@extradom.pl
Martyna Pilarska

Martyna Pilarska

Koordynator Centrum Obsługi Klienta

martyna.pilarska@extradom.pl
Dominika Maćkowska

Dominika Maćkowska

Koordynator Centrum Obsługi Klienta

dominika.mackowska@extradom.pl
Konsultantka

Nie znalazłeś wymarzonego domu? Nic nie szkodzi.

Skontaktuj się z nami – chętnie przygotujemy bezpłatną ofertę!
Doradzamy 7 dni w tygodniu. Pracujemy: pon.-pt. 8-21, sob.-niedz. 9-17

Ikona zadzwoń71 715 20 60

Opłata za połączenie wg taryfy operatora.

Zadzwoń teraz

Ikona chatCzat online

Porozmawiaj online z naszym doradcą.

Rozpocznij czat

Ikona mailkontakt@extradom.pl

Wolisz kontakt mailowy? Napisz do nas!