Kontakt

Adres:

ul. Oławska 27-29, I p.
50-123 Wrocław

T: 71 715 20 61

Dane do przelewu:

Extradom.pl Sp. z o.o.
ul. Mikołowska 84
51-515 Wrocław

Deutsche Bank
PLN - 46191010482412039785910001

NIP: 8951718333
REGON: 361086648

siedziba

Nasz zespół, to nasza przewaga

Tworzą go ludzie, dla których architektura jest pasją, jednak uzależnieni są od kreatywnych wyzwań.

Nasi Doradcy świadomi odpowiedzialności, jaka na nich spoczywa, radość i satysfakcję czerpią ze szczęścia zadowolonych klientów, którym pomogli spełnić marzenia o własnym domu.

Od lat realizujemy wspólne cele, dlatego znamy się bardzo dobrze i sukces naszej firmy oparty jest na zaufaniu.

Nasz zespół jest gwarancją właściwego wyboru wymarzonego domu.

Centrum Obsługi Klienta

COK Konsultant Extradom

Anita Snoch

anita.snoch@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 69

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
10.00-18.00

COK Konsultant Extradom

Judyta Rybka

judyta.rybka@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 68

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
10.00-18.00

COK Konsultant Extradom

Joanna Skoczylas – Kunda

joanna.skoczylaskunda@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 67

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
10.00-18.00

COK Konsultant Extradom

Martyna Kanoniak

martyna.kanoniak@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 74

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
10.00-18.00

COK Konsultant Extradom

Karolina Stępień

karolina.stepien@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 66

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
10.00-18.00

COK Konsultant Extradom

Joanna Kleczkowska

joanna.kleczkowska@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 64

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
10.00-18.00

COK Konsultant Extradom

Malwina Kąkalec

malwina.kakalec@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 62

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
10.00-18.00

COK Konsultant Extradom

Dagmara Strąk

dagmara.strak@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 95

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
10.00-18.00

COK Konsultant Extradom

Paulina Drzewiecka

paulina.drzewiecka@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 63

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
10.00-18.00

COK Konsultant Extradom

Izabela Zygmunt

izabela.zygmunt@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 65

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
10.00-18.00

COK Konsultant Extradom

Aneta Bułka

aneta.bulka@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 82

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
10.00-18.00

COK Konsultant Extradom

Martyna Pilarska

martyna.pilarska@extradom.pl
Koordynator Centrum Obsługi Klienta

71 715 20 86

Poniedziałek – Piątek:
10.00-18.00

Współpraca B2B

Kontakt reklama

Ryszard Bartoszko

ryszard.bartoszko@extradom.pl
Koordynator Działu B2B

71 715 20 76

Poniedziałek – Piątek:
08.00-16.00

Kontakt reklama

Agnieszka Malinowska

agnieszka.malinowska@extradom.pl

71 715 20 70

Poniedziałek – Piątek:
08.00-16.00

Kontakt reklama

Agnieszka Winiszewska

agnieszka.winiszewska@extradom.pl

71 715 20 72

Poniedziałek – Piątek:
08.00-16.00

Kontakt reklama

Karol Wojtowski

karol.wojtowski@extradom.pl

71 715 20 75

Poniedziałek – Piątek:
08.00-16.00