Projekty nawet -500 z艂 馃尀

Koniec oferty za:

0dni

00godz.

00min.

00sek.

Sprawd藕

Projekty dom贸w - szukasz wymarzonego?

Zadzwo艅! 71 715 20 60 (pon.-pt. 8-21, sob. 9-17) lub

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj si臋 z nami

Chcesz dowiedzie膰 si臋 wi臋cej? Potrzebujesz porady, konsultacji lub pomocy w wyborze idealnego projektu domu? Zadzwo艅! Pracujemy od poniedzia艂ku do pi膮tku (8.00-21.00) i w soboty (9.00-17.00) Nasi doradcy ch臋tnie pomog膮 Ci wybra膰 projekt dopasowany do dzia艂ki, potrzeb Twojej rodziny czy konkretnego bud偶etu.

Awatar

Projekty

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Ikona telefonu71 715 20 60 kontakt@extradom.pl
Awatar

Gotowe domy i budowa

pon.-pt. 8-19

Ikona telefonu71 718 89 70 domygotowe@extradom.pl鈥
Awatar

Obs艂uga posprzeda偶owa

pon.-pt. 8-16

Ikona telefonu71 715 20 61 biuro@extradom.pl

Zesp贸艂 doradc贸w - projekty dom贸w

Awatar

Joanna Skoczylas-Kunda

Doradca ds. obs艂ugi klienta

Ikona telefonu71 715 20 67 joanna.skoczylaskunda@extradom.pl
Awatar

Iwona Lewandowska

Doradca ds. obs艂ugi klienta

Ikona telefonu71 715 20 96 iwona.lewandowska@extradom.pl
Awatar

Aneta Nicpo艅

Doradca ds. obs艂ugi klienta

Ikona telefonu71 715 20 68 aneta.nicpon@extradom.pl
Awatar

Justyna Balcerzak

Doradca ds. obs艂ugi klienta

Ikona telefonu71 715 20 21 justyna.balcerzak@extradom.pl
Awatar

Sara Jasi艅ska

Doradca ds. obs艂ugi klienta

Ikona telefonu71 715 20 65 sara.jasinska@extradom.pl
Awatar

Marcin Gurak

Doradca ds. obs艂ugi klienta

Ikona telefonu71 715 20 07 marcin.gurak@extradom.pl
Awatar

Karolina Hromow

Doradca ds. obs艂ugi klienta

Ikona telefonu71 715 20 19 karolina.hromow@extradom.pl
Awatar

Zuzanna Jastrz臋bska

Doradca ds. obs艂ugi klienta

Ikona telefonu71 715 20 26 zuzanna.jastrzebska@extradom.pl
Awatar

Martyna Kanoniak

Doradca ds. obs艂ugi klienta

Ikona telefonu71 715 20 24 martyna.kanoniak@extradom.pl
Awatar

Matylda Paluchiewicz

Doradca ds. obs艂ugi klienta

Ikona telefonu71 715 20 86 matylda.paluchiewicz@extradom.pl
Awatar

Natalia Romaniak

Doradca ds. obs艂ugi klienta

Ikona telefonu71 715 20 14 natalia.romaniak@extradom.pl
Awatar

Oliwia Parobocza

Doradca ds. obs艂ugi klienta

Ikona telefonu71 715 20 12 oliwia.parobocza@extradom.pl
Awatar

Witold Kearney

Doradca ds. obs艂ugi klienta

Ikona telefonu71 715 20 13 witold.kearney@extradom.pl
Awatar

Natalia Boczniewicz

Doradca ds. obs艂ugi klienta

Ikona telefonu71 715 20 62 natalia.boczniewicz@extradom.pl
Awatar

Kamila Szymkowiak

Koordynator

kamila.szymkowiak@extradom.pl
Awatar

Oktawia Zieli艅ska

Koordynator

oktawia.zielinska@extradom.pl

Zesp贸艂 doradc贸w - gotowe domy i budowa

Awatar

Jakub 艢mieszek

Specjalista ds. inwestycji

Ikona telefonu71 718 89 74 jakub.smieszek@extradom.pl
Awatar

Marta Ptaszy艅ska

Specjalista ds. inwestycji

Ikona telefonu71 718 89 71 marta.ptaszynska@extradom.pl
Awatar

Izabela Zygmunt

Specjalista ds. inwestycji

Ikona telefonu71 71 88 975 izabela.zygmunt@extradom.pl
Awatar

Ewelina Biesiadecka

Specjalista ds. inwestycji

Ikona telefonu71 718 89 76 ewelina.biesiadecka@extradom.pl
Awatar

Aleksandra Terlikowska

Specjalista ds. inwestycji

Ikona telefonu71 718 89 77 aleksandra.terlikowska@extradom.pl
Awatar

Martyna Bartoszewicz

Specjalista ds. inwestycji

Ikona telefonu71 718 89 73 martyna.bartoszewicz@extradom.pl
Awatar

Monika B艂ach

Specjalista ds. inwestycji

Ikona telefonu71 718 89 72 monika.blach@extradom.pl

Porozmawiaj o projekcie

Poniedzia艂ek - Pi膮tek: 8:00-21:00 
Sobota: 9:00-17:00

Ikona zadzwo艅 71 715 20 60

Op艂ata za po艂膮czenie wg
taryfy operatora.

Zadzwo艅

Ikona chatCzat online

Porozmawiaj online z naszym doradc膮.

Rozpocznij czat

Ikona mail kontakt@extradom.pl

Wolisz kontakt mailowy?
Napisz do nas!

REKLAMA
Zamknij