Kontakt

Adres:

ul. Oławska 27-29, I p.
50-123 Wrocław

T: 71 715 20 61

Dane do przelewu:

Extradom.pl Sp. z o.o.
ul. Mikołowska 84
51-515 Wrocław

Deutsche Bank
PLN - 46191010482412039785910001

NIP: 8951718333
REGON: 361086648

siedziba

Nasz zespół, to nasza przewaga


Tworzą go ludzie, dla których architektura jest pasją, jednak uzależnieni są od kreatywnych wyzwań.


Nasi Doradcy świadomi odpowiedzialności, jaka na nich spoczywa, radość i satysfakcję czerpią ze szczęścia zadowolonych klientów, którym pomogli spełnić marzenia o własnym domu.

Od lat realizujemy wspólne cele, dlatego znamy się bardzo dobrze i sukces naszej firmy oparty jest na zaufaniu.

Nasz zespół jest gwarancją właściwego wyboru wymarzonego domu.


Centrum Obsługi Klienta


COK Konsultant Extradom

Anita Snoch

anita.snoch@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 69

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
09.00-23.00


COK Konsultant Extradom

Judyta Rybka

judyta.rybka@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 68

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
09.00-23.00


COK Konsultant Extradom

Joanna Skoczylas – Kunda

joanna.skoczylaskunda@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 67

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
09.00-23.00


COK Konsultant Extradom

Martyna Kucharska

martyna.kucharska@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 74

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
09.00-23.00


COK Konsultant Extradom

Karolina Stępień

karolina.stepien@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 66

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
09.00-23.00


COK Konsultant Extradom

Joanna Kleczkowska

joanna.kleczkowska@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 64

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
09.00-23.00


COK Konsultant Extradom

Malwina Kąkalec

malwina.kakalec@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 62

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
09.00-23.00


COK Konsultant Extradom

Dagmara Jagusiak

dagmara.jagusiak@extradom.pl
Porady, oferty, zamówienia

71 715 20 95

Poniedziałek – Piątek:
08.00-22.00

Sobota – Niedziela:
09.00-23.00


COK Konsultant Extradom

Martyna Pilarska

martyna.pilarska@extradom.pl
Koordynator Centrum Obsługi Klienta

71 715 20 86

Poniedziałek – Piątek:
10.00-18.00



Współpraca B2B


Kontakt reklama

Ryszard Bartoszko

ryszard.bartoszko@extradom.pl
Reklama w Extradom

71 715 20 76

Poniedziałek – Piątek:
08.00-16.00


Kontakt reklama

Agnieszka Winiszewska

agnieszka.winiszewska@extradom.pl
Reklama w Extradom

71 715 20 72

Poniedziałek – Piątek:
08.00-16.00