Skontaktuj się z nami
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Znajdź projekt

Projekty domów jednorodzinnych

 • 14,1 tys.
5690 zł
210,18 m²pokoi: 4garaży: 2

142,19 m²pokoi: 3garaży: 2

347,89 m²pokoi: 5garaży: 3

282,19 m²pokoi: 5garaży: 2

3900 zł3510 zł
138,55 m²pokoi: 4garaży: 2

3587 zł
168,60 m²pokoi: 4garaży: 2

3400 zł
114,50 m²pokoi: 3garaży: 2

103,60 m²pokoi: 4garaży: 1

2990 zł
97,50 m²pokoi: 2garaży: 1

4150 zł3800 zł
118,43 m²pokoi: 3garaży: 0

4750 zł4400 zł
79,48 m²pokoi: 3garaży: 0

99,10 m²pokoi: 3garaży: 1

5890 zł
201,09 m²pokoi: 4garaży: 2

121,67 m²pokoi: 5garaży: 2

2950 zł2650 zł
99,38 m²pokoi: 3garaży: 0

4550 zł
137,95 m²pokoi: 4garaży: 2

4550 zł
118,23 m²pokoi: 3garaży: 1

3490 zł3090 zł
143,55 m²pokoi: 5garaży: 2

3590 zł3190 zł
122,90 m²pokoi: 4garaży: 2

3407 zł
124,10 m²pokoi: 4garaży: 1

3590 zł3190 zł
130,09 m²pokoi: 4garaży: 2

2990 zł2690 zł
98,84 m²pokoi: 3garaży: 0

4450 zł4100 zł
128,14 m²pokoi: 3garaży: 2

Jak zabezpieczyć taras na zimę?

17 września 2020

Jak zabezpieczyć taras na zimę?

Taras, szczególnie gdy nie jest w żaden sposób osłonięty, narażony jest na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Dlatego chcąc cieszyć się na następną i jeszcze kolejną wiosnę pięknym tarasem trzeba zadbać o jego wygląd już teraz. Sprawdź, jak powinno wyglądać odpowiednie zabezpieczenie tarasu na zimę przed wilgocią i mrozem w zależności od materiału, jakim został wyłożony.
Budowa domu - jakie prace budowlane można wykonywać zimą?

17 września 2020

Budowa domu - jakie prace budowlane można wykonywać zimą?

Według specjalistów budowa domu zimą nie jest najlepszym pomysłem w naszej strefie klimatycznej, nawet z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów przystosowanych do warunków zimowych. Większość inwestorów decyduje się zatem wstrzymać prace do wiosny. Warto jednak wiedzieć, że na czas zimowego przestoju dom i plac budowy powinien być odpowiednio zabezpieczony.
Kuchnia w zabudowie a kuchnia na wymiar - jakie są różnice?

16 września 2020

Kuchnia w zabudowie a kuchnia na wymiar - jakie są różnice?

Zastanawiasz się, czy kuchnia w zabudowie a kuchnia na wymiar to pojęcia oznaczające ten sam rodzaj umeblowania? Choć mają wiele wspólnego, tak naprawdę występują między nimi dość istotne różnice. Poniżej wyjaśnimy, na czym one polegają, a także podpowiemy, na który rodzaj mebli warto się zdecydować.
Jak zaplanować budowę domu na pochyłej działce?

16 września 2020

Jak zaplanować budowę domu na pochyłej działce?

Dom na pochyłej działce to szansa na piękny widok lub niższe koszty zakupu ziemi. Taki projekt ma również szereg innych zalet, jednak jego realizacja może okazać się wyzwaniem. Aby nie zainwestować w ziemię, na której nie uda się stworzyć wymarzonego domu, warto dowiedzieć się z wyprzedzeniem, z jakimi ograniczeniami wiąże się budowa na stoku. Sprawdź więc, jak zaplanować postawienie domu na pochyłej działce!
Drewniane drzwi - co warto wiedzieć przed ich wyborem?

15 września 2020

Drewniane drzwi - co warto wiedzieć przed ich wyborem?

Drewniane drzwi to sposób na estetyczne oraz eleganckie wejście do domu, a także funkcjonalne wykończenie wnętrz. Uniwersalny, bezpieczny dla zdrowia naturalny materiał powoduje, że drzwi z drewna są chętnie wybierane mimo wyższej ceny w porównaniu z drewnopochodnymi odpowiednikami. Co powinieneś wiedzieć na temat drzwi drewnianych, aby wybrać model, który posłuży Ci przez lata? Odpowiadamy!
Ogród japoński – jakie rośliny wybrać do ogrodu w stylu japońskim?

15 września 2020

Ogród japoński – jakie rośliny wybrać do ogrodu w stylu japońskim?

Japoński ogród zachwyca elegancją i prostotą, doskonale naśladuje naturalny krajobraz i świetnie komponuje się z nieruchomościami utrzymanymi w minimalistycznym stylu. Czym dokładnie się charakteryzuje i w jaki sposób go zaprojektować? Jakie kwiaty pasują do ogrodu w stylu japońskim? Sprawdź, jak nadać posesji wokół domu indywidualnego charakteru, czerpiąc pełnymi garściami z inspiracji orientalnym stylem.
SpołecznośćNajciekawsze realizacje

Szeroka oferta gotowych projektów domów jednorodzinnych

Piękne domy jednorodzinne na wyciągnięcie ręki

Domy jednorodzinne to bardzo rozległa grupa budynków – obejmuje obiekty mieszkalne dedykowane jednej rodzinie. Gama projektów rozciąga się od małych i tanich domów parterowych , aż po rozległe, wielokondygnacyjne rezydencje. Zachęcamy do zapoznania się z najciekawszymi projektami na Extradom. Zaufało nam ponad 100 000 rodzin – Państwo również mogą dołączyć do tego grona i uzyskać wspaniały projekt domu.

Jakie projekty domów znajdują się w tej kategorii?

Domy mogą pozostać niezależne (wolnostojące), łączyć się w bliźniaki, stanowić element w zabudowie szeregowej czy też innym modularnym układzie. Mogą być to domy tradycyjne , nowoczesne , zwarte lub bardzo rozłożyste, przykryte dachem płaskim, więźbą lub innym unikalnym zwieńczeniem.

Szeroka oferta dopasowana do potrzeb Inwestorów

Liczba kondygnacji, plan rzutu, antresola, ogród zimowy , itp – wszystkie te elementy dzielą kategorię domów jednorodzinnych na rozmaite podgrupy. Zróżnicowanie form, konstrukcji i układów funkcjonalnych jest tak ogromne, że zarówno koszt budowy jak i cena samego projektu zawiera się w bardzo szerokim przedziale. Każdy Inwestor znajdzie zatem projekt domu odpowiadający specyfice działki i otoczenia, a także jego indywidualnym potrzebom i możliwościom finansowym. Mnogość dostępnych na naszej stronie projektów domów jednorodzinnych pozwoli każdej rodzinie marzącej o własnym lokum wybrać coś dla siebie.

Projekty domów jednorodzinnych parterowych

Domy parterowe polecane są przede wszystkim osobom, które posiadają małe dzieci lub zamierzają spędzić w tym domu spokojną starość. Tego typu konstrukcje są bezpieczne i łatwe w użytkowaniu dla osób, które mają problemy ze swobodnym poruszaniem się.

Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem lub piętrowych

W ofercie znajdą Państwo projekty domów jednorodzinnych różnej wielkości. Mogą być to m.in. domy na niewielką działkę, domy z poddaszem do adaptacji lub z poddaszem użytkowym, a także domy jednorodzinne piętrowe. Dzięki temu łatwiej będzie dopasować projekt do potrzeb najbliższych.

Projekty domów jednorodzinnych z garażem

Wszystkim tym, którzy chcą od razu mieć pewność, że na działce znajdzie się przestrzeń na przechowywanie auta lub aut, polecamy projekt domu z garażem wbudowanym w bryłę budynku, wysunięty, cofnięty lub podziemny. Może on być jednostanowiskowy lub dwu-, a nawet trzystanowiskowy. W przypadku działek o niestandardowym kształcie, dobrym wyborem może okazać się garaż wolnostojący. Jeśli nie chce Państwo stawiać garażu, można również sięgnąć po projekt domu, uwzględniający wiatę garażową.

Gotowe projekty domów jednorodzinnych szyte na miarę

Oferowane projekty domów jednorodzinnych odpowiadają różnym stylom architektonicznym. Tym samym łatwo znaleźć projekt, który będzie odpowiadał gustowi domowników, a także wkomponuje się w wygląd osiedla, na którym stanie budowla. Oprócz tego uwzględniamy również ograniczenia przestrzeni działki i proponujemy rozwiązania, takie jak: projekty domów na granicę działki, projekty na skarpę lub projekty z wejściem od południa . Oprócz tego w projekcie domu jednorodzinnego może być uwzględniony basen, weranda, ogród zimowy czy kominek.

Extradom prezentuje najciekawsze projekty domów jednorodzinnych

Od wielu lat dostarczamy projekty najwyższej jakości. Pomagamy Inwestorom w doborze projektu domu na wiele sposobów. Jednym z nich jest Katalog Extradom, który zawiera przegląd ok. 600 projektów. Pomagamy również dobrać odpowiedni projekt pod teren, poprzez analizę działki z MPZP . A nawet udostępniamy informacje o prawie 35 mln działkach w Polsce. Oprócz tego Inwestorzy mogą liczyć na pomoc ekspertów w naszej Społeczności. Inwestorzy mają możliwość, by zamówić kosztorysy i rysunki szczegółowe do poszczególnych projektów, a także korzystać z narzędzi online, jak Kreator 3D. Osobom, które zastanawiają się nad wyborem projektu polecamy również aplikację mobilną Extradom. A w razie, gdyby coś było niejasne lub potrzebna będzie porada fachowca, zachęcamy do kontaktu z profesjonalnym doradcą!

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Extradom.pl Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Oławskiej 27-29, 50-123 Wrocław ( dalej „Extradom.pl”), tel. 71/715 20 60, e-mail biuro@extradom.pl.
 2. Administratorami Państwa danych osobowych będą też Partnerzy czyli podmioty z grupy kapitałowej Wirtualnej Polski, w której skład wchodzą obok Extradom.pl także Wirtualna Polska Holding S.A. z siedzibą w Warszawie oraz wszelkie podmioty z nią powiązane, w tym Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie, podmioty z branży budowlanej i finansowej, reklamodawcy którzy bezpośrednio lub pośrednio zlecają nam działania marketingowe, domy mediowe występujące w imieniu naszych reklamodawców, podmioty z branży e-commerce i inni partnerzy, z którymi współpracujemy między innymi w celu dostarczenia produktów i usług z branży budowlanej i finansowej, optymalizacji działaj reklamowych lub które polecane są przez międzynarodowe organizacje branżowe między innymi IAB (Interactive Advertising Bureau).
 3. Kontakt z nami możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych drogą elektroniczną na adres iod@extradom.pl.
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie.
 5. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy (tymi umowami są najczęściej regulaminy, które Państwo akceptują przed skorzystaniem z danej usługi czy zakupem produktu), w tym także dopasowywania produktów czy usług do Państwa potrzeb, analizowania i udoskonalania produktów czy usług oraz zapewniania bezpieczeństwa usług na podstawie art. 6 ust. 1 lit b) RODO (niezbędność do wykonania umowy, której Państwo są stroną) do czasu wygaśnięcia danej umowy pomiędzy Tobą, a Extradom.pl. Czasami, dane te mogą być przetwarzane również po wygaśnięciu tej umowy, jednak wyłącznie jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń.
 6. Państwa dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego Extradom.pl na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przesłanka prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych) do czasu zgłoszenia skutecznego sprzeciwu oraz jego partnerów na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (dobrowolna zgoda) do czasu wycofania zgody.
 7. Mają Państwo prawo do:
  a. prawo dostępu do danych, w tym uzyskania kopii danych,
  b. prawo żądania sprostowania danych,
  c. prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  d. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  e. prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
 8. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 9. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą Państwo przesłać te dane innemu administratorowi danych.
 10. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie uzasadnionego interesu administratora mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją.
 11. Po skutecznym wniesieniu prawa do sprzeciwu dane nie będą przetwarzane o ile nie będzie istnieć ważna prawnie uzasadniona podstawa do przetwarzania, nadrzędna wobec Państwa interesów, praw i wolności lub podstawa do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
 12. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem lub z Inspektorem ochrony danych.
 13. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem tym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 14. W oparciu o dane osobowe będziemy podejmowali wobec Państwa zautomatyzowane decyzje, w tym decyzje będące wynikiem profilowania. Zautomatyzowane przetwarzanie danych osobowych, polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny Państwa zainteresowań i preferencji.
 15. Odbiorcami Państwa danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną.