Setki projektów w NAJLEPSZYCH cenach!

Koniec oferty za:

00godz.

00min.

00sek.

Sprawdź

Szukasz rentownego projektu pod inwestycję?

Zadzwoń! 71 715 20 20 (pon.-pt. 8-16) lub

Strefa dewelopera

Zwiększ rentowność
swojej inwestycji

Na Extradom.pl znajdziesz ponadczasowe, tanie w budowie projekty w najlepszych cenach.

Zadzwoń 71 715 20 20

Zadzwoń do nas

71 715 20 20
Projekty dla deweloperów

Atrakcyjne rabaty

1 500+ projektów

Indywidualny Doradca

Minimum formalności

20 lat doświadczenia
w branży

884 współpracujących
deweloperów

100 polska firma
oraz kapitał

Zapytaj o ofertę dla siebie!

Pracujemy: poniedziałek - piątek:
8:00-16:00
Konsultant Agnieszka

Agnieszka Malinowska

Doradca ds. obsługi klienta
biznesowego

Ikona telefonu71 715 20 70 agnieszka.malinowska@extradom.pl
Konsultant Małgorzata

Małgorzata Grzechota

Doradca ds. obsługi klienta
biznesowego

Ikona telefonu71 715 20 79 malgorzata.grzechota@extradom.pl
Konsultant Marlena

Marlena Ryndak

Doradca ds. obsługi klienta
biznesowego

Ikona telefonu71 715 20 28 marlena.ryndak@extradom.pl
Konsultant Monika

Monika Mierzejewska

Doradca ds. obsługi klienta
biznesowego

Ikona telefonu71 715 20 76 monika.mierzejewska@extradom.pl
Zobacz wszystkie
Konsultanci

Masz pytania?

Chcesz poznać ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Ikona telefonu71 715 20 20

Opłata za połączenie wg
taryfy operatora.

Zadzwoń teraz
Ikona telefonukontakt@extradom.pl

Wolisz kontakt mailowy?
Napisz do nas!

Napisz do nas

Projekty domów dla deweloperów – czym się charakteryzują?

Projekty domów dla deweloperów to oferta skierowana do inwestorów, którzy planują realizację osiedli mieszkaniowych, w tym domów wielorodzinnych, domów szeregowych oraz domów do zabudowy bliźniaczej.

Nasza propozycja zawiera szczegółowo rozrysowane plany mieszkań i budynków, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zaoferować jak największy komfort mieszkańcom i jednocześnie zagwarantować wysoki zysk z inwestycji. Na uwagę zasługuje przede wszystkim przemyślanie zagospodarowana powierzchnia użytkowa, która ogranicza przestrzeń komunikacyjną i stwarza w pełni funkcjonalną przestrzeń mieszkalną.

Projekty dla deweloperów od EXTRADOM to jednocześnie możliwość uzyskania dokładnie rozpisanej dokumentacji technicznej czy kosztorysów inwestorskich. Zaprojektowane przez nas osiedla mieszkaniowe wyróżnia atrakcyjna stylistyka oraz układ zapewniający wysoki komfort, a przy tym rentowność inwestycji.

Chętnie stawiamy na rozwiązania energooszczędne. Nowoczesne technologie mają dla nas duże znaczenie, dlatego nie zabraknie ich także w naszych projektach. To właśnie dlatego projekty dla deweloperów to bardzo często budynki energooszczędne bazujące na wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła czy wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii.

Szczegółowa dokumentacja, którą dostarczamy pozwala na sprawne zorganizowanie prac budowlanych, a także ich kontrolę. To my zajmiemy się koncepcją, planowaniem i wyliczeniami, a inwestorom dostarczymy gotowe do wdrożenia projekty. To prostsze niż myślisz. Jednocześnie dzięki gotowym projektom domów dla deweloperów nie musisz odkładać swojej inwestycji na później! Możesz zacząć działać niemal od razu!

Projekty domów wielorodzinnych dla deweloperów

Szukasz projektu domu wielorodzinnego? U nas znajdziesz ich całe mnóstwo! Możesz zapomnieć o monotonnej zabudowie, która jest niepraktyczna i mało atrakcyjna. Projekty bloków dla deweloperów od EXTRADOM zaskakują zarówno swoją estetyką, jak również dostosowaniem do potrzeb przyszłych mieszkańców. Postaw na projekty, które wyróżnią Twoją firmę.

Czym są projekty domów wielorodzinnych dla deweloperów? To osiedla bloków mieszkalnych. Nowoczesna zabudowa, przemyślane rozwiązania, dokładnie zaprojektowane otoczenia – liczyć możesz na o wiele więcej. Co więcej, dostosujemy projekt osiedla do możliwości Twojej działki. Wszystko po to, aby Twoja inwestycja okazała się sukcesem!

Projekty domów szeregowych dla deweloperów

Domy szeregowe, czyli tzw. szeregówki cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Zapewniają większą przestrzeń niż mieszkanie w bloku, a także własny kawałek działki. Jednocześnie nierzadko pozostają w cenie zbliżonej do mieszkania w bloku. Jeśli interesuje Cię właśnie taka inwestycja, to koniecznie powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej projekty domów szeregowych dla deweloperów.

Z naszą pomocą zbudujesz całe osiedla szeregówek, które staną się pożądanymi obiektami. Każde osiedle cechuje nieco inny styl, układ czy dostępne metraże. Oczywiście wiele zależy od dostępnej działki, na której ma zostać zrealizowana inwestycja. Z pewnością wybierzemy takie rozwiązania, które pozwolą jak najlepiej ją wykorzystać.

Projekty domów do zabudowy bliźniaczej dla deweloperów

Równie popularne, co domy szeregowe, stają się domy do zabudowy bliźniaczej. Dysponujesz ziemię, na której chcesz zrealizować kolejną inwestycję? Dzięki naszym projektom domów do zabudowy bliźniaczej dla deweloperów odpowiednio ją zagospodarujesz.

Zadbamy o to, aby inwestycja okazała się zyskowna, a mieszkańcy osiedla cieszyli się wymarzoną przestrzenią. Zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że w przypadku nowoczesnych domów do zabudowy bliźniaczej duże znaczenie odgrywa prywatność. Właśnie dlatego nasze projekty tego rodzaju domów są odpowiednio przemyślane i zapewnią azyl domownikom. Projektując domy zawsze mamy na uwadze dobro i wygodę mieszkańców. Są to wartości, za które i Ty jako inwestor zostaniesz doceniony.

Projekt domu dla dewelopera – dlaczego warto się nim zainteresować?

Inwestycje deweloperskie, aby okazały się zyskowne, muszą zostać dokładnie zaplanowane. I nie chodzi wyłącznie o miejsce budowy, ale także o projekt całego osiedla. Co można zyskać wybierając gotowe projekty domów dla deweloperów? Przede wszystkim będzie to oszczędność czasu, kosztów, ale także uzyskanie profesjonalnej porady od specjalistów w swojej dziedzinie.

Projekty domów dla dewelopera uwzględniają potrzeby obu stron inwestycji – przyszłych mieszkańców, jak również samych inwestorów, czyli deweloperów. Tworzymy je w taki sposób, aby były zróżnicowane i dostosowane do różnych potrzeb. Mamy do zaproponowania zarówno inwestycje, które można zrealizować w centrum miasta, jak również na obrzeżach.

Dysponujemy dużą bazą, w której znajdują się domy wielorodzinne czy też domy do zabudowy szeregowej i bliźniaczej rozplanowane na działkach o mniejszych i większych powierzchniach.

Oferujemy również rozwiązania dostosowane pod indywidualne oczekiwania. Każdy projekt domu dla dewelopera jesteśmy w stanie spersonalizować i sprawić, że będzie doskonale odpowiadał założeniom wybranej inwestycji.

Projekty domów dla deweloperów – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Domy od dewelopera to wybór popularny, który przynosi wiele korzyści. Aby jednak efekt finalny mógł zachwycić, najpierw należy wyjść od projektu. Dla inwestorów liczy się wiele czynników: szybkość budowy, niski koszt inwestycji, rentowność, a także prestiż, który związany jest z atrakcyjnością proponowanych budynków.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze projektów domów dla deweloperów? Znaczenie ma m.in. wielkość planowanego osiedla, ale i jego charakterystyka. W EXTRADOM dostępne są projekty domów wielorodzinnych (bloków mieszkalnych), domów pod zabudowę szeregową oraz domów w zabudowie bliźniaczej.

Wiesz już, jaką inwestycję chcesz zaplanować? A może dopiero się nad tym zastanawiasz? Dzięki zrealizowanym przez nas kosztorysom, do których dostajesz dostęp, możesz podjąć decyzję, która Cię zadowoli. Co więcej, na bieżąco śledzimy ceny materiałów, robocizny czy sprzętów. Nie ma zatem mowy, że otrzymasz nieaktualny kosztorys. Modyfikujemy także zastosowane technologie, chętnie korzystając z najnowocześniejszych, ale i najbardziej ekonomicznych rozwiązań.

Nie tylko układ osiedli czy rodzaj zabudowy ma znaczenie. Z pewnością chcesz, aby Twoje inwestycje mieszkaniowe prezentowały się jak najlepiej. Na jaką stylistykę postawisz? To zależy od Ciebie i Twoich oczekiwań. My mamy do zaproponowania wiele ciekawych projektów domów dla deweloperów, które cechuje wysoka estetyka. Dom powinien być przecież nie tylko funkcjonalny, ale i przyjemny w odbiorze wizualnym.

Jak wybrać najlepszy projekt domu dla dewelopera?

Projekty domów dla deweloperów są niezwykle różnorodne. Jak zatem wybrać ten najlepszy? To zależy, czego dokładnie oczekujesz. Czy ma to być prestiżowa inwestycja, którą określić można również mianem luksusowej? Zależy Ci na stworzeniu enklawy w pięknej zabudowie? A może stawiasz przede wszystkim na ekonomiczne utrzymanie i niewygórowaną cenę? Projekty deweloperskie uwzględnią różne założenia tak, aby dostosować się do wielu potrzeb i inwestycji. Dla każdego zatem najlepszy projekt domu będzie nieco inny.

Jakie decyzje musisz podjąć na etapie wyboru projektu? Przede wszystkim, jeśli jesteś deweloperem powinieneś najpierw sprecyzować, jaka ma być Twoja przyszła inwestycja. Zamierzasz stworzyć osiedle domów w zabudowie szeregowej? W takim razie zapraszamy do obejrzenia projektów domów szeregowych dla deweloperów. Znajdziesz tu mnóstwo inspiracji, ale i niezbędne techniczne dane.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na projekt od EXTRADOM? Od wielu lat współpracujemy z deweloperami. Bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach projektowych, które się sprawdzają i jednocześnie jesteśmy innowacyjni. Wybierając nasze projekty domów dla dewelopera, masz pewność, że Twoja inwestycja będzie niepowtarzalna.

Nie jesteś pewien, jaki projekt sprosta Twoim oczekiwaniom? Zaprezentujemy Ci wstępną propozycję zagospodarowania działki. Zostanie dobrana w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać jej potencjał, a Tobie zapewnić jak największy zysk. W ramach naszej współpracy zapewnimy także niezbędną dokumentację do projektu, przekażemy pakiet materiałów graficznych, a nawet stworzymy działającą na wyobraźnię wizualizację.

Jakie projekty domów warto wybrać, będąc deweloperem?

Projekty domów wielorodzinnych dla deweloperów zdecydowanie cieszą się największym zainteresowaniem. Mieszkanie w bloku jest przeważnie najbardziej przystępnym cenowo wyborem dla osób, które szukają własnych czterech kątów.

Projekty bloków dla deweloperów mogą być niezwykle różnorodne. Wiele zależy, od możliwości, jakie zapewnia dana działka, czasu budowy, ale i kosztów. Na EXTRADOM znaleźć można projekty budynków wielorodzinnych dla deweloperów, które składają się zaledwie w 3-4 pięter, jak również imponujące wieżowce. Nie zabraknie w nich także przestrzeni na lokale usługowe. Wszystko po to, aby jak najlepiej wykorzystać dostępny metraż.

Projekty bliźniaków dla deweloperów to równie dobry wybór. Bliźniak zapewnia korzyści, jakie wiążą się z budownictwem jednorodzinnym i jednocześnie jest bardziej przystępny cenowo niż zakup domu wolnostojącego. Dostępność wielu wersji oraz wariantów sprawia, że inwestor otrzymuje niemal dowolność konfigurowania zabudowy w ramach swojej inwestycji. Dzięki temu możliwe staje się optymalne zagospodarowanej całej działki.

Niewątpliwa zaleta projektów domów od EXTRADOM to przetestowane rozwiązania funkcjonalne oraz stylistyczne, które są dopasowane do potrzeb inwestorów realizujących osiedla mieszkaniowe na terenie całego kraju

Gotowe projekty dla deweloperów - większy zysk z inwestycji dzięki projektom Extradom!

Czy gotowe projekty dla deweloperów to dobry pomysł? Jak najbardziej! Nie musisz inwestować w przygotowanie projektu na zamówienie. To nie tylko kosztowne, ale i czasochłonne. A przecież czas to pieniądz. Po co masz czekać miesiącami, skoro gotowe projekty osiedla możesz mieć praktycznie od ręki? Nie musisz zamartwiać się o to, czy sprostają Twoim potrzebom. Nie ma innej możliwości!

Przebierać możesz spośród wielu, sprawdzonych propozycji. Kiedy zdecydujesz się na tą konkretną, zrobimy wszystko, aby projekt został dostosowany do posiadanej działki i planowanej inwestycji. Brzmi kusząco? A to nadal nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Gotowe projekty dla deweloperów to większy zysk z inwestycji. Jak to możliwe?

Podczas projektowania osiedli dla deweloperów bierzemy pod uwagę całe mnóstwo aspektów. Jednym z bardziej istotnych jest rentowność inwestycji. Projektujemy zatem w taki sposób, aby dana przestrzeń została jak najlepiej wykorzystana. Większa ilość budynków mieszkalnych przy jednoczesnym zachowaniu komfortu mieszkańców osiedla? To jak najbardziej możliwe, o ile zdasz się na nas.

Wiemy, że przy podejmowaniu decyzji o inwestycjach, liczby odgrywają znaczącą rolę, dlatego nie ukrywamy żadnych kosztów. Otrzymasz od nas nie tylko gotowy projekt, ale i dokładny kosztorys, który uwzględnia aktualnie panujące na rynku ceny materiałów czy robocizny. Dostarczymy także wymaganą dokumentację techniczną, która pozwoli rozpocząć prace budowlane i przejść przez wszystkie ich etapy.

Gotowe projekty dla deweloperów dotyczyć mogą zróżnicowanej zabudowy. Niezależnie, czy budujesz domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej czy domy wielorodzinne, u nas zawsze masz z czego wybierać. Jednocześnie możesz liczyć na konsultacje i porady. Gotowe projekty nie oznaczają, że wspólnie nie będziemy nad nimi pracować. Końcowym efektem ma być przecież Twoje zadowolenie, a w następstwie także Twoich klientów.

EXTRADOM to sprawdzona firma, która na rynku funkcjonuje już od wielu lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy duże ilości projektów, jednocześnie cały czas pasjonujemy się naszą pracą. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zaproponować gotowe rozwiązania, które sprawdzą się niezależnie od lokalizacji. Nie ma zatem znaczenia, w jakim mieście czy miejscowości planujesz inwestycje.

Inwestycja deweloperska na obrzeżach miasta? A może nowe osiedle utworzone blisko centrum? W każdym z tych przypadków możesz na nas liczyć. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą projektów domów dla deweloperów i wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom. Resztę szczegółów ustalimy wspólnie.

Projekty domów dla deweloperów – wizualizacje osiedli z Extradom!

To, co najczęściej przekonuje do zakupu wymarzonego domu, to jego wizualizacja. Każdy chce na własne oczy móc przekonać się, jak będzie wyglądała przestrzeń, w której spędzi najbliższe lata swojego życia wraz z rodziną. Nie zawsze jest to możliwe bezpośrednio na placu budowy, gdy prace jeszcze trwają.

Z pomocą przychodzi jednak wizualizacja. I w tym możemy pomóc! Co to dokładnie oznacza? Wykonujemy wizualizacje projektowanych przez nas osiedli. To doskonała reklama Twojej inwestycji, która oddziałuje na wyobraźnie. Wysokiej jakości materiały obejmują zarówno reklamy, które można opublikować w sieci, ale i dokumenty drukowane, takie jak chociażby ulotki, foldery czy billboardy. Nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. Pozostaw to nam, a z pewnością będziesz zadowolony. Estetyka to klucz do sukcesu, zwłaszcza w przypadku sprzedaży mieszkań i domów.

Wizualizacje osiedli pokazują nie tylko zewnętrzny wygląd budynków wraz z ich otoczeniem, ale również przykładowe aranżacje lokali mieszkaniowych. Dzięki temu potencjalni kupcy mogą zwizualizować swoje marzenia! To z pewnością przemówi do nich bardziej niż sucha informacja czy liczby. Wizualizacje sprawią, że oczyma wyobraźni zobaczą siebie i swoją rodziną w Twojej inwestycji. Przekonają się jednocześnie, jakie możliwości aranżacji zapewnia dana przestrzeń. A wszystko to w pięknie podanej formie, której stylistyka może nawiązywać do Twojego brand booka. Chodzi przecież o rozpromowanie zarówno Twojej inwestycji, jak i marki.

Projekty domów dla deweloperów od EXTRADOM to różnorodność, ciekawa stylistyka i funkcjonalność. Pomagamy tworzyć przyszłość setek tysięcy osób projektując dla nich wymarzone domy i mieszkania. Chcesz z nami współpracować? Zapraszamy do kontaktu. Z pewnością będziemy mieli wiele do zaoferowania.

Projektując osiedla mieszkaniowe dla deweloperów zwracamy szczególną uwagę na to, aby inwestycje okazały się rentowne i jednocześnie uzyskały pozytywne opinie. Wiemy jak wywrzeć wrażenie. Wspólnie znajdziemy przepis na Twój sukces. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Gotowe projekty domów dla deweloperów to cała masa ciekawych propozycji!

REKLAMA
Zamknij