Filtry

Wyczyść
 • Kategorie specjalne

 • Powierzchnia użytkowa

 • Kondygnacje

   • Dodatkowe cechy

   Więcej (2)

 • Garaż

    Liczba stanowisk

    Usytuowanie

   Więcej (6)

 • Pomieszczenia

    Pokoje (bez salonu)

   • do 2
   • 3
   • 4
   • 5
   • 6 +

    Garderoby

   • 1
   • 2
   • 3 +

    Łazienki (z toaletami)

   • 1
   • 2
   • 3
   • 4 +

    Dodatkowe

 • Wymiary działki

    Szerokość

   • m

    Długość

   • m

    Dodatkowe cechy

   Więcej (3)

 • Dach

   • Dodatkowe cechy

   Więcej (6)

 • Kąt nachylenia dachu

  • °
 • Styl

  • Więcej (2)

 • Typ zabudowy

 • Konstrukcja

 • Energooszczędność

 • Wysokość budynku

  • m
 • Dodatkowe elementy

  • Więcej (2)

Projekty domów weselnych (10)

WT 2021

Zdjęcie 1 projektu Budynek usługowy Orzeł II DCU01a WOB1723
Budynek usługowy Orzeł II DCU01a

Powierzchnia użytkowa: 376,03 m²

Pokoje (bez salonu): 4

Łazienki + toalety: 5

Stanowiska garażowe: 0

Cena projektu:

7 970 zł

Zdjęcie 1 projektu Murator U26 Budynek usługowy WAJ3058
Murator U26 Budynek usługowy

Powierzchnia użytkowa: 217,28 m²

Pokoje (bez salonu): 0

Łazienki + toalety: 4

Stanowiska garażowe: 0

Cena projektu:

4 700 zł

3 900 zł

Zdjęcie 1 projektu Cykada 6 Pensjonat, Hotel, Dom weselny BSA2152
Cykada 6 Pensjonat, Hotel, Dom weselny

Powierzchnia użytkowa: 1 090,72 m²

Pokoje (bez salonu): 21

Łazienki + toalety: 21

Stanowiska garażowe: 0

Cena projektu:

45 000 zł

WT 2021

Zdjęcie 1 projektu Murator UC39 Budynek usługowy z częścią mieszkalną i pokojami gościnnymi WAJ3084
Murator UC39 Budynek usługowy z częścią mieszkalną i pokojami gościnnymi

Powierzchnia użytkowa: 623,26 m²

Pokoje (bez salonu): 5

Łazienki + toalety: 11

Stanowiska garażowe: 0

Cena projektu:

8 750 zł

WT 2021

Zdjęcie 1 projektu Murator UC11 Budynek usługowy z pokojami gościnnymi WAJ3096
Murator UC11 Budynek usługowy z pokojami gościnnymi

Powierzchnia użytkowa: 635,48 m²

Pokoje (bez salonu): 10

Łazienki + toalety: 14

Stanowiska garażowe: 0

Cena projektu:

9 950 zł

WT 2021

Zdjęcie 1 projektu Murator UC20a Budynek usługowy WAJ3088
Murator UC20a Budynek usługowy

Powierzchnia użytkowa: 714,83 m²

Pokoje (bez salonu): 3

Łazienki + toalety: 7

Stanowiska garażowe: 0

Cena projektu:

9 550 zł

WT 2021

Zdjęcie 1 projektu Murator UC24 Budynek usługowy WAJ3020
Murator UC24 Budynek usługowy

Powierzchnia użytkowa: 653,95 m²

Pokoje (bez salonu): 4

Łazienki + toalety: 8

Stanowiska garażowe: 0

Cena projektu:

8 750 zł

WT 2021

Zdjęcie 1 projektu Murator UC31 Budynek usługowy WAJ2872
Murator UC31 Budynek usługowy

Powierzchnia użytkowa: 290,61 m²

Pokoje (bez salonu): 0

Łazienki + toalety: 4

Stanowiska garażowe: 0

Cena projektu:

4 350 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom weselny Ariadna WAL1038
Dom weselny Ariadna

Powierzchnia użytkowa: 1 130,47 m²

Pokoje (bez salonu): 8

Łazienki + toalety: 10

Stanowiska garażowe: 0

Cena projektu:

30 000 zł

WT 2021

Zdjęcie 1 projektu Budynek usługowy Puchacz DCU02 WOB1712
Budynek usługowy Puchacz DCU02

Powierzchnia użytkowa: 425,46 m²

Pokoje (bez salonu): 4

Łazienki + toalety: 6

Stanowiska garażowe: 0

Cena projektu:

10 770 zł

Bezpłatna prezentacja projektów

Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie?
Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie

Porady

Projekt domu
Dom z lokalem usługowym
28 października 2020 r. Klaudia Spurgiasz

Dom z lokalem usługowym - czy lokal usługowy w domu to dobre rozwiązanie?

Zastanawiasz się nad urządzeniem lokalu usługowego we własnym domu? Takie roz...

Zobacz wszystkie porady

Projekty domów weselnych

Tak ważna uroczystość, do jakiej bez wątpienia należy przyjęcie weselne, wymaga wyjątkowej oprawy. Moment zaślubin, a także chwilę zaraz po nim powinien przepełniać romantyczny nastrój i piękne otoczenie. Właśnie dlatego projekty domów weselnych okazują się niezwykle wymagające. Sprostać trzeba przecież zarówno wyzwaniom dotyczącym funkcjonalności budynku, jak również jego estetyki. Dla nas to jednak żaden problem. Z pasją podchodzimy do każdego projektu, a możliwość stworzenia budynku, który uświetni najpiękniejsze chwile jest dla nas powodem do dumy i dodatkową motywacją. 

Domy weselne - czym się wyróżniają?

Dom weselny wyróżnia przede wszystkim estetyka, która powinna zostać dopracowana w każdym calu. Parom Młodym zależy, aby dzień ich ślubu i wesela przepełniała wyjątkowość, dlatego chętnie decydują się na wynajem sali w stylu pałacowym. Właśnie z tego względu domy weselne bardzo często przypominają wyglądem dworki szlacheckie bądź przywodzą na myśl luksusowe hotele. Z pewnością imponujący jest także ich rozmiar. Domy weselne składają się zazwyczaj z przynajmniej kilku sal, zapominać nie należy także o tarasie i dodatkowych pomieszczeniach, w których przygotowywane będą potrawy serwowane na przyjęciu weselnym. 

W związku z tym, że wesela w Polsce zaliczane są do hucznych imprez, ilość gości przekraczać może nawet liczbę 200 osób, dlatego powierzchnia sali powinna zostać dostosowana do ich wygody. Ustawić trzeba przecież na niej stoły, a także wydzielić kącik dla zespołu muzycznego czy dodatkowych atrakcji. Warto zadbać również o odpowiednią akustykę sal weselnych. 

Do kogo kierowana jest oferta projektów domów weselnych?

Projekty domów weselnych to oferta skierowana do osób pracujących w branży ślubnej. Jesteś już właścicielem jednej z sal weselnych i masz zamiar nieco rozwinąć swoją działalność? W takim razie być może zastanawiasz się nad budowę kolejnego domu weselnego. Możemy Ci w tym pomóc! Przedstawimy Ci propozycje oryginalnych domów weselnych, jak również dostosujemy projekt do Twojej wizji czy wymagań. A może dopiero stawiasz pierwsze kroki w branży ślubnej, a posiadanie własnego domu weselnego od zawsze było Twoim marzeniem? To także żaden problem.

Nasze projekty dostosowane są także do branży hotelarskiej. Domy weselne muszą przecież dysponować pokojami noclegowymi dla gości, dlatego bardzo często pełnią także funkcję pensjonatów i hoteli. Jeśli budowa pensjonatu jest tym, co Cię interesuje, to oczywiście również zapraszamy do kontaktu. 

Efektowne projekty domów weselnych - co znajdziesz w naszej kolekcji?

Tworząc projekt domu weselnego stawiamy przede wszystkim na jego unikalny wygląd, który doskonale wpisze się w romantyczny klimat, jaki powinien towarzyszyć przyjęciu weselnemu. Zależy nam jednocześnie na różnorodności, dlatego każdy z projektów jest zupełnie inny. W naszej ofercie nie zabraknie projektów domów weselnych z pokojami w nowoczesnym stylu. Tego rodzaju budynki wyróżniają liczne przeszklenia, dlatego świetnie zaprezentują się na łonie natury. Istotny aspekt odgrywa także oświetlenie, które zapewni intymną atmosferę. Projekty nowoczesne to także stonowana kolorystyka, która czerpie inspirację z natury. Dominuje w niej biel, szarość, a także elementy drewniane. Nierzadko budynki wykończone są także kamieniem.

W ofercie posiadamy też projekty domów weselnych, których wygląd przywodzi na myśl szlacheckie pałacyki. To propozycja dla osób, które cenią luksus i klasyczną stylistykę. Organizując przyjęcie w takim domu weselnym można poczuć się naprawdę królewsko.

Poszczególne projekty domów weselnych, jakie możesz u nas znaleźć różni także rozmiar. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdemu zależy na dużej sali weselnej, a kameralne wesela stają się coraz popularniejsze. Właśnie dlatego zachęcamy do zapoznania się z projektami domów weselnych na 150 osób. Taka liczba pozwoli na spędzenie wesela w towarzystwie rodzinie i najbliższych znajomych. Okaże się idealne także na nieco mniejszym, chociażby stuosobowym weselu. Projekt małego domu weselnego równie dobrze może sprawdzić się także przy organizacji wielu innych okazji takich jak m.in. poprawiny, chrzciny czy komunie. 

Nie należy jednak zapominać, że polskie wesele posiadają niezwykle bogatą tradycję. Nie brakuje osób, które chętnie ją kultywują, a na przyjęcia weselne zapraszają całą rodzinę, przyjaciół i znajomych. To najczęściej jedyna szansa na poznanie dalszej rodziny wybranka lub wybranki. Projekty domów weselnych na 300 osób okażą się zatem odpowiedzią na potrzeby wielu par młodych.

Jak wybrać idealny projekt domu weselnego?

Idealny projekt domu weselnego dla każdego oznacza coś innego. Na pewno istotne jest połączenie jego funkcjonalności i wyjątkowego wyglądu, ale tym nie musisz się przejmować - każdy nasz projekt spełnia tego rodzaju wymagania. Jeśli nie odpowiada Ci ilość pokoi czy ich rozmieszczenie, to również żaden problem - tego rodzaju elementy możemy zmienić podczas konsultacji. Wspólnie porozmawiamy wówczas o Twoich oczekiwaniach względem wyglądu budynku, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Aby wybrać projekt domu weselnego, który odpowie na Twoje oczekiwania, musisz zastanowić się przede wszystkim na jakim stylu i powierzchni Ci zależy. Zastanów się także, jak będzie wyglądać lokalizacja, w której zostanie wybudowany. Resztą już się zajmiemy.

Projekt domu weselnego - czego nie może w nim zabraknąć?

Domy weselne to nie tylko piękne, balowe sale, na których będą odbywać się przyjęcia. Musisz mieć na uwadze także stroną praktyczną. W domu weselnym muszą zatem znajdować się łazienki, najlepiej przynajmniej dwie, jak również liczne pomieszczenia gospodarcze. Przyda się pokój dla obsługi, a także pomieszczenia, gdzie przechowywana będzie żywność z cateringu. Jeśli chcesz przygotowywać posiłki na miejscu, to niezbędna okaże się profesjonalna kuchnia

W domu weselnym powinna znajdować się także szatnia oraz pokoje dla gości. Niektórzy z nich na przyjęcie przybywają przecież z innego miasta, a nawet kraju. Pomyśl także o recepcji, pomieszczeniach socjalnych czy spiżarni. 

Najnowsze trendy w projektach domów weselnych - jaki styl jest najmodniejszy?

Trudno jednocześnie wskazać, który styl dominuje obecnie we współczesnych domach weselnych. Z jednej strony dużym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne projekty domów weselnych, które stawiają na minimalistyczny, aczkolwiek luksusowy wygląd. Z drugiej, widać silny zwrot ku naturze. Właśnie dlatego chętnie budowane są teraz drewniane projekty domów weselnych utrzymane w stylu rustykalnym. Pięknie zaprezentują się zwłaszcza w otoczeniu lasu. Równie ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się projekty domów z bali.

Nie wiesz, który projekt wybrać? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w podjęciu decyzji.