Dbaj o siebie i kupuj bezpiecznie. Pamiętaj, że #lepiejzdomu!
Skontaktuj się z nami
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Znajdź projekt
 • Projekty warsztatów

Projekty warsztatów samochodowych

 • 74
4500 zł
108,78 m²pokoi: 0garaży: 0

5500 zł
128,04 m²pokoi: 0garaży: 0

4000 zł
75,71 m²pokoi: 0garaży: 0

9100 zł
502,43 m²pokoi: 0garaży: 0

Jak zabezpieczyć taras na zimę?

17 września 2020

Jak zabezpieczyć taras na zimę?

Taras, szczególnie gdy nie jest w żaden sposób osłonięty, narażony jest na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Dlatego chcąc cieszyć się na następną i jeszcze kolejną wiosnę pięknym tarasem trzeba zadbać o jego wygląd już teraz. Sprawdź, jak powinno wyglądać odpowiednie zabezpieczenie tarasu na zimę przed wilgocią i mrozem w zależności od materiału, jakim został wyłożony.
Budowa domu - jakie prace budowlane można wykonywać zimą?

17 września 2020

Budowa domu - jakie prace budowlane można wykonywać zimą?

Według specjalistów budowa domu zimą nie jest najlepszym pomysłem w naszej strefie klimatycznej, nawet z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów przystosowanych do warunków zimowych. Większość inwestorów decyduje się zatem wstrzymać prace do wiosny. Warto jednak wiedzieć, że na czas zimowego przestoju dom i plac budowy powinien być odpowiednio zabezpieczony.
Kuchnia w zabudowie a kuchnia na wymiar - jakie są różnice?

16 września 2020

Kuchnia w zabudowie a kuchnia na wymiar - jakie są różnice?

Zastanawiasz się, czy kuchnia w zabudowie a kuchnia na wymiar to pojęcia oznaczające ten sam rodzaj umeblowania? Choć mają wiele wspólnego, tak naprawdę występują między nimi dość istotne różnice. Poniżej wyjaśnimy, na czym one polegają, a także podpowiemy, na który rodzaj mebli warto się zdecydować.
Jak zaplanować budowę domu na pochyłej działce?

16 września 2020

Jak zaplanować budowę domu na pochyłej działce?

Dom na pochyłej działce to szansa na piękny widok lub niższe koszty zakupu ziemi. Taki projekt ma również szereg innych zalet, jednak jego realizacja może okazać się wyzwaniem. Aby nie zainwestować w ziemię, na której nie uda się stworzyć wymarzonego domu, warto dowiedzieć się z wyprzedzeniem, z jakimi ograniczeniami wiąże się budowa na stoku. Sprawdź więc, jak zaplanować postawienie domu na pochyłej działce!
Drewniane drzwi - co warto wiedzieć przed ich wyborem?

15 września 2020

Drewniane drzwi - co warto wiedzieć przed ich wyborem?

Drewniane drzwi to sposób na estetyczne oraz eleganckie wejście do domu, a także funkcjonalne wykończenie wnętrz. Uniwersalny, bezpieczny dla zdrowia naturalny materiał powoduje, że drzwi z drewna są chętnie wybierane mimo wyższej ceny w porównaniu z drewnopochodnymi odpowiednikami. Co powinieneś wiedzieć na temat drzwi drewnianych, aby wybrać model, który posłuży Ci przez lata? Odpowiadamy!
Ogród japoński – jakie rośliny wybrać do ogrodu w stylu japońskim?

15 września 2020

Ogród japoński – jakie rośliny wybrać do ogrodu w stylu japońskim?

Japoński ogród zachwyca elegancją i prostotą, doskonale naśladuje naturalny krajobraz i świetnie komponuje się z nieruchomościami utrzymanymi w minimalistycznym stylu. Czym dokładnie się charakteryzuje i w jaki sposób go zaprojektować? Jakie kwiaty pasują do ogrodu w stylu japońskim? Sprawdź, jak nadać posesji wokół domu indywidualnego charakteru, czerpiąc pełnymi garściami z inspiracji orientalnym stylem.
SpołecznośćNajciekawsze realizacje

Oferta gotowych projektów warsztatów samochodowych

Naprawianie aut może być biznesem, który pozwoli Ci realizować się zawodowo, czerpać z takiej pracy realne korzyści finansowe, a jednocześnie rozwijać swoje motoryzacyjne pasje. To wszystko możesz mieć, jeśli zainwestujesz w budowę własnego warsztatu samochodowego. Do tego celu potrzebny będzie Ci projekt, który obejmie kompletny obiekt, wyposażony w niezbędne dla mechanika narzędzia pracy. Sprawdź w serwisie Extradom.pl, jakie projekty warsztatów samochodowych dla Ciebie przygotowaliśmy.

Warsztat samochodowy – dla kogo jest przeznaczony?

Projekty nowoczesnych i tradycyjnych warsztatów samochodowych, jakie zgromadziliśmy, kierujemy przede wszystkim do tych przedsiębiorców, którzy wymagają funkcjonalnego budynku na potrzeby prowadzenia działalności warsztatowej. Odpowiadają one na wyzwania i oczekiwania stawiane takim obiektom przez przedsiębiorców, którym szczególnie zależy na utrzymaniu odpowiedniego wizerunku firmy.

Nasze projekty warsztatów architekci stworzyli z myślą o tych inwestorach, którzy chcą prowadzić lub rozwijać działalność gospodarczą związaną z mechaniką pojazdową. Stwórz dla takiej działalności odpowiednie miejsce i buduj swoją pozycję wśród klientów, którzy oczekują fachowej obsługi. Wbrew pozorom zwracają oni uwagę na to, jak wyglądają wnętrze i otoczenie warsztatu, do którego przyprowadzają swój pojazd. Zagracone, małe warsztaty, w których trudno zadbać o porządek, nie będą wzbudzały w nich zaufania.

Z pomocą naszych projektów warsztatów samochodowych wybudujesz obiekt z kanałem, wyposażony w pomieszczenia dodatkowe, a nawet biuro, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wybieraj spośród wielu różnych propozycji w serwisie Extradom.pl.

Kiedy warto zdecydować się na projekt warsztatu samochodowego?

Zastanawiasz się, czy gotowy projekt warsztatu samochodowego, jaki oferujemy Ci na naszej stronie internetowej, będzie odpowiednim dla Ciebie rozwiązaniem? Warto się na niego zdecydować, jeśli chcesz wybudować nowoczesny, wygodnie zorganizowany warsztat z kanałem, który jest niezbędnym elementem w naprawie pojazdów różnego typu.

Atutem naszych projektów warsztatów samochodowych jest to, że zostały one opracowane przez architektów, którzy dobrze znają specyfikę tworzenia takich budowli. Spełnią zatem oczekiwania inwestorów, którzy chcą prowadzić działalność gospodarczą związaną z obsługą pojazdów i ich naprawą. Taki projekt warto wybrać wówczas, gdy chcesz wybudować warsztat, który ma być stricte zgodny z istniejącymi przepisami prawa w tym zakresie. Wybierz gotowy projekt warsztatu samochodowego, który będzie Ci w 100 procentach odpowiadał.

Jak wybrać najlepszy projekt warsztatu samochodowego?

Jaki projekt warsztatu samochodowego będzie dla Ciebie najlepszy? Jednoznaczna odpowiedź na to pytanie nie jest możliwa, uzależnione jest to bowiem od wielu czynników. Twoje wymagania powinny być jednym z kryteriów wyboru odpowiedniego pomysłu na warsztat. Projekt ten musi spełnić Twoje potrzeby w zakresie prowadzenia działalności.

Poza tym najlepsze są takie propozycje warsztatów samochodowych, które pozwolą przeprowadzać wiele rodzajów czynności na zlecenie klientów. Projekty warsztatów samochodowych znajdujące się w naszej ofercie są wystarczająco zróżnicowane, by każdy z naszych zamawiających mógł wybrać taki, który będzie mu najbardziej odpowiadał. Przestrzeń budynku wzniesionego na potrzeby prowadzenia warsztatu mechanicznego może być podzielona na wiele różnych pomieszczeń zorganizowanych w nieco inny sposób. To od Ciebie zależy, ile ich będzie, jaką przestrzeń na działce zajmie cały warsztat i czy oprócz pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie działań diagnostycznych i naprawczych znajdą się tam pomieszczenie biurowe, magazyn czy część socjalna i sanitarna dla mechaników pracujących w Twoim zakładzie.

Warsztat samochodowy – o czym należy pamiętać podczas wybierania projektu?

Bardzo istotną kwestią, o jakiej musisz pamiętać przy wyborze projektu warsztatu samochodowego, są wymagania formalno-prawne, którymi takie obiekty objęte są w myśl istniejących przepisów prawa.

Musisz dostosować plan warsztatu samochodowego do wymagań związanych z jego lokalizacją, wyposażeniem i zabezpieczeniami. W projekcie muszą być uwzględnione elementy zgodne z przepisami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i przeciwwybuchowej, bezpieczeństwa dla zdrowia i życia pracowników oraz klientów, a także z przepisami związanymi z komfortem pracy.

Zdecyduj się na projekt, który bez problemu zostanie zaakceptowany przez urzędników przy zgłaszaniu budowy i pozyskiwaniu pozwolenia na budowę. To, że projekt spełnia wymogi formalno-prawne, potwierdzą przeprowadzane po jego realizacji kontrole, np. przez Urząd Dozoru Technicznego, inspekcję budowlaną, Państwową Straż Pożarną czy Inspektorat Ochrony Środowiska. Decydując się na konkretny projekt warsztatu samochodowego, zwróć uwagę, czy spełnia on przepisy prawa, normy, dyrektywy i procedury dotyczące technicznych aspektów obiektu i prowadzonych w nim działań.

Projekty warsztatów samochodowych – co znajdziesz w naszej kolekcji?

Nasza kolekcja gotowych projektów warsztatu samochodowego obejmuje wiele różnych propozycji przygotowanych dla klientów, którzy mogą mieć różne koncepcje prowadzenia takiej działalności. Dla mechaników indywidualnych, którzy sami zamierzają wykonywać usługi dla klientów, odpowiedni będzie projekt małego warsztatu samochodowego jednostanowiskowego. Jednak przy szerszym zakresie działalności gospodarczej możemy Ci zaoferować:

 • projekt warsztatu samochodowego na 2 stanowiska,
 • projekt warsztatu samochodowego na 3 stanowiska,
 • projekt warsztatu samochodowego na 4 stanowiska.

Teoretycznie możesz prowadzić działalność warsztatową we własnym, przydomowym garażu, ale wiąże się to z wieloma utrudnieniami. Możesz zaadaptować istniejący budynek gospodarczy na cele związane z działalnością warsztatu mechanicznego, ale to również będzie kosztowne i pracochłonne. Czasem warto wybrać więc gotowy projekt z odpowiednią dla Ciebie liczbą stanowisk roboczych i wykonać go na własnej działce, niż przekształcać jakiekolwiek inne budynki na ten sam cel.

W naszej kolekcji umieściliśmy wiele różnego rodzaju projektów warsztatów mechanicznych, które obok miejsca do pracy mają także inne pomieszczenia, jak biuro czy pomieszczenia socjalne dla pracowników. Mogą mieć one dach płaski, dwuspadowy, rzadziej wielospadowy. Ważne jest, by istniał wygodny dostęp do każdego stanowiska roboczego w warsztacie, co możemy Ci zagwarantować we wszystkich naszych projektach. Mamy plany warsztatów samochodowych zarówno dla osób, które chcą naprawiać tylko pojazdy osobowe, jak i dla tych, które chcą rozszerzyć swoją działalność o samochody ciężarowe lub nawet specjalizować się w takiej dziedzinie.

Projekt warsztatu samochodowego z kosztorysem – czy warto?

Wybierz projekt warsztatu z kosztorysem, aby od razu zorientować się, jakie mogą być koszty realizacji inwestycji. Bardzo istotne będzie dla Ciebie poznanie odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje projekt warsztatu samochodowego. Musisz bowiem przy takim przedsięwzięciu brać pod uwagę nie tylko same koszty związane z wybudowaniem obiektu warsztatu samochodowego, ale również wydatki na jego wyposażenie we wszystkie niezbędne narzędzia, maszyny i urządzenia.

W naszej ofercie znajdziesz projekty warsztatów samochodowych z kosztorysem sporządzonym przez ekspertów na podstawie aktualnych cen materiałów budowlanych. Pozwoli Ci on zorientować się, ile może kosztować wybudowanie warsztatu o danej powierzchni. Być może na tej podstawie łatwiej Ci będzie podjąć decyzję o tym, jak duży ma być warsztat i ile stanowisk roboczych lub dodatkowych pomieszczeń może posiadać, by zmieścił się w budżecie, który chcesz przeznaczyć na ten cel.

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Extradom.pl Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Oławskiej 27-29, 50-123 Wrocław ( dalej „Extradom.pl”), tel. 71/715 20 60, e-mail biuro@extradom.pl.
 2. Administratorami Państwa danych osobowych będą też Partnerzy czyli podmioty z grupy kapitałowej Wirtualnej Polski, w której skład wchodzą obok Extradom.pl także Wirtualna Polska Holding S.A. z siedzibą w Warszawie oraz wszelkie podmioty z nią powiązane, w tym Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie, podmioty z branży budowlanej i finansowej, reklamodawcy którzy bezpośrednio lub pośrednio zlecają nam działania marketingowe, domy mediowe występujące w imieniu naszych reklamodawców, podmioty z branży e-commerce i inni partnerzy, z którymi współpracujemy między innymi w celu dostarczenia produktów i usług z branży budowlanej i finansowej, optymalizacji działaj reklamowych lub które polecane są przez międzynarodowe organizacje branżowe między innymi IAB (Interactive Advertising Bureau).
 3. Kontakt z nami możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych drogą elektroniczną na adres iod@extradom.pl.
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie.
 5. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy (tymi umowami są najczęściej regulaminy, które Państwo akceptują przed skorzystaniem z danej usługi czy zakupem produktu), w tym także dopasowywania produktów czy usług do Państwa potrzeb, analizowania i udoskonalania produktów czy usług oraz zapewniania bezpieczeństwa usług na podstawie art. 6 ust. 1 lit b) RODO (niezbędność do wykonania umowy, której Państwo są stroną) do czasu wygaśnięcia danej umowy pomiędzy Tobą, a Extradom.pl. Czasami, dane te mogą być przetwarzane również po wygaśnięciu tej umowy, jednak wyłącznie jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń.
 6. Państwa dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego Extradom.pl na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przesłanka prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych) do czasu zgłoszenia skutecznego sprzeciwu oraz jego partnerów na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (dobrowolna zgoda) do czasu wycofania zgody.
 7. Mają Państwo prawo do:
  a. prawo dostępu do danych, w tym uzyskania kopii danych,
  b. prawo żądania sprostowania danych,
  c. prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  d. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  e. prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
 8. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 9. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą Państwo przesłać te dane innemu administratorowi danych.
 10. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie uzasadnionego interesu administratora mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją.
 11. Po skutecznym wniesieniu prawa do sprzeciwu dane nie będą przetwarzane o ile nie będzie istnieć ważna prawnie uzasadniona podstawa do przetwarzania, nadrzędna wobec Państwa interesów, praw i wolności lub podstawa do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
 12. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem lub z Inspektorem ochrony danych.
 13. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem tym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 14. W oparciu o dane osobowe będziemy podejmowali wobec Państwa zautomatyzowane decyzje, w tym decyzje będące wynikiem profilowania. Zautomatyzowane przetwarzanie danych osobowych, polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny Państwa zainteresowań i preferencji.
 15. Odbiorcami Państwa danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną.