71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb 10-18

Promocja top tygodnia

Projekty kuchni letnich

15

Projekt kuchni letniej KL2 szkielet drewniany kuchnia letnia

Projekt kuchni letniej KL8 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy

Projekt kuchni letniej KL2 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy

Projekt kuchni letniej KL14 Kuchnia letnia / Budynek gospodarczy

Projekt kuchni letniej KL5 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy

Projekt kuchni letniej Kuchnia letnia

Kuchnia letnia

10,88 m²

Projekt kuchni letniej KL1 Kuchnia letnia / Bud. Gospodarczy

Projekt kuchni letniej KL6 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy

Projekt kuchni letniej KL4 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy

Projekt kuchni letniej KL11 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy

Projekt kuchni letniej KL9 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy

Projekt kuchni letniej KL3 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy

Projekt kuchni letniej KL10 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy

Projekt kuchni letniej KL7 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy

Projekt kuchni letniej KL12 Kuchnia Letnia / Bud. gospodarczy

Oferta gotowych projektów kuchni letnich

Projekty kuchni letnich należą do kategorii obiektów rekreacyjnych. Są to osobne budynki, w których panują odpowiednie warunki do przygotowywania, przechowywania i spożywania potraw. Mając takie miejsce, unikniemy bałaganu w swojej domowej kuchni. W osobnym budynku można śmiało urządzać przyjęcia. Oprócz kuchni, zmieści się tam stół, przy którym można posadzić gości. Letnie kuchnie znane są w Polsce od dawna. Kiedyś wykorzystywano je głównie w gospodarstwach rolnych. Było to praktyczne rozwiązanie, bo kobiety mogły przygotowywać posiłki w przerwie między pracą w polu, a dojeniem krów. Nie było konieczne przebieranie się. Nie trzeba się było martwić, że wchodzący w gumowcach domownicy, nabrudzą w domu. Obecnie letnia kuchnia jest pewną formą luksusu. Projekty tych budynków stanowią ozdobę każdej posesji. Większość jest w stylu nowoczesnym z dużymi przeszkleniami i tarasem lub werandą. Nierzadko część letniej kuchni stanowi wygodne pomieszczenie gospodarcze.

Chcesz wiedzieć o promocjach na interesujące Cię projekty?

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej zwanym „RODO”, informuję, iż:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Extradom.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Oławskiej 27-29, 50-123 Wrocław, tel. 71/715 20 60, e-mail biuro@extradom.pl. […]
 1. Kontakt z nami możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych drogą elektroniczną na adres iod@extradom.pl.
 2. Państwa dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego Extradom.pl Sp. z o. o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przesłanka prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych).
 3. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.
 4. Jeśli wyraziliście Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną i ustawą – Prawo telekomunikacyjne, zgoda ta może być wycofana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Państwa danych osobowych w czasie obowiązywania zgody.
 5. Z prawa do wycofania zgody mogą Państwo skorzystać wysyłając maila na adres iod@extradom.pl.
 6. Dostęp do Państwa danych osobowych mają odbiorcy, którzy pomagają nam utrzymać system teleinformatyczny, w którym prowadzone są konta użytkowników.
 7. Państwa dane osobowe będą przechowywane do dnia ustania celu, dla którego zostały zebrane, czyli np. usunięcia konta lub zaprzestania działalności serwisu.
 8. Mają Państwo prawo do:
  1. dostępu do swoich danych osobowych (czyli sprawdzenia, jakie dane są przez nas przetwarzane),
  2. sprostowania danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są nieprawidłowe),
  3. uzupełnienia danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są niekompletne),
  4. przenoszenia danych osobowych (czyli przekazania Państwa danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego np. txt., pdf., odt., doc., rtf., jpeg., XML, JSON, CSV),
  5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych (będziemy wówczas mogli jedynie przechowywać Państwa dane osobowe),
  6. usunięcia danych osobowych.
 9. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem tym jest obecnie Generalny Inspektor Danych Osobowych* (https://giodo.gov.pl/pl/493).
 10. W oparciu o dane osobowe nie będziemy podejmowali wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

*Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych po wejściu w życie ustawy o ochronie danych osobowych.