Setki projektów w NAJLEPSZYCH cenach!

Koniec oferty za:

0dni

00godz.

00min.

00sek.

Sprawdź

Projekty domów - szukasz wymarzonego?

Zadzwoń! 71 715 20 60 (pon.-pt. 8-21, sob. 9-17) lub

PORADNIK BUDOWLANY

Baza wiedzy

Czeka Cię budowa własnego domu? Świetnie się składa, bo wraz z naszymi ekspertami przygotowaliśmy przydatne materiały edukacyjne! Zaloguj się i korzystaj z nich za darmo!

icon Wybór projektu / Przed budową

Praktyczny poradnik - Jak budować dom? Przed budową
Przygotuj się budowy domu - również od strony formalnej.
Bezpieczny Kredyt 2%
Pobierz poradnik i sprawdź, ile czasu zajmą Ci formalności i kiedy należy kupić projekt
Kredyt hipoteczny na budowę domu krok po kroku
Poradnik stworzony przez ekspertów z doświadczeniem w kredytach hipotecznych.
Darmowy katalog projektów domów wydanie 2022
Kilkaset stron projektów wraz z wizualizacjami wnętrz i porady ekspertów.

icon Budowa domu

Praktyczny poradnik - Jak budować dom? Stan zero
Poradnik pomoże Ci spokojniej przejść przez najważniejszy etap budowy domu.
Praktyczny poradnik - Jak budować dom? Stan surowy otwarty
Przygotuj się do realizacji konstrukcji domu wraz z dachem.
Praktyczny poradnik - Jak budować dom? Stan surowy zamknięty
Jak dobrać okna, drzwi zewnętrzne czy bramę garażową do projektu?
Praktyczny poradnik - Jak budować dom? Stan deweloperski
Zobacz, jak sprawić, żeby Twój dom był energooszczędny i ekonomiczny w eksploatacji.
Praktyczny poradnik - Jak budować dom? Stan pod klucz
Liczba materiałów i ich właściwości może przytłoczyć. Sprawdź, na co warto zwrócić szczególną uwagę.

Dlaczego warto kupić u nas projekt?

Ikona darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Swoją paczkę z projektem otrzymasz za darmo kurierem lub do wybranego paczkomatu
Więcej icon
Ikona zwrot
30 dni na zwrot
i 100 dni na wymianę
U nas nie ryzykujesz! Projekt możesz zwrócić przez 30 dni lub wymienić przez 100 dni od daty zakupu
Więcej icon
Ikona dodatki
EXTRAdodatki gratis
Do każdego projektu domu otrzymasz pakiet przydatnych dodatków, np. projekt architektury ogrodowej
Więcej icon
Ikona gwarancja ceny
Gwarancja
najniższej ceny
U nas nie przepłacisz! Jeśli znajdziesz wybrany projekt taniej, obniżymy jego cenę dla Ciebie
Więcej icon

Baza wiedzy

Budowa domu to skomplikowane, wieloetapowe przedsięwzięcie, w którym inwestor lub zatrudniony przez niego wykonawca bądź wykonawcy muszą podjąć wiele ważnych decyzji rzutujących na finalnym wyglądzie, funkcjonalności czy kosztach eksploatacji obiektu mieszkalnego. Ogrom formalności do zrealizowania, konieczność zaangażowania fachowców do pracy i zainwestowania w budowę domu własnej energii mogą być dla Ciebie przytłaczające. Nie wpadaj jednak w panikę! Dowiedz się więcej o budowie i jej poszczególnych etapach. Przedstawiamy Ci naszą bazę wiedzy, w której znajdziesz m.in. poradniki budowlane, które poruszają wiele różnych aspektów takiej inwestycji. Sięgnij po poradnik budowlany w pdf - nasi fachowcy pomogą Ci i doradzą na każdym etapie.

Nasze poradniki budowlane przeprowadzą Cię przez budowę domu!

Kupno działki, sprawdzenie MPZP czy warunków zabudowy na danym terenie, zaangażowanie fachowców do pracy na etapie zerowym budowy – to pierwsze kroki, jakie trzeba wykonać przy realizacji takiej nieruchomości. Część z Was ma już swoją działkę i etap przeprowadzania formalności za sobą, ale przed Wami jeszcze wiele wyzwań!

Poradniki budowlane w pdf ułatwią Wam przebrnięcie przez całą inwestycję. Budowa domu nie musi być skomplikowana! Zbuduj swój wymarzony dom – bez względu na jego powierzchnię, liczbę kondygnacji, styl czy typ konstrukcji. Przed Tobą wiele ważnych decyzji – począwszy od wyboru materiałów, poprzez wybór rozwiązań na instalacje czy pokrycie dachowe, aż po kolor farby i tynków na ściany zewnętrzne i wewnętrzne.

Masz mętlik w głowie? Przerasta Cię perspektywa sprawowania nadzoru, a może i aktywnego uczestnictwa w budowie? Nie obawiaj się! Już wkrótce zyskasz wiedzę, która pozwoli Ci poczuć się pewniej. Poradnik budowlany dostarczy Ci wskazówek dotyczących tego, jakie masz opcje wyboru, jak będzie przebiegała inwestycja, jakie etapy będzie uwzględniała i nie tylko. Masz do dyspozycji poradniki budowlane stworzone przez ekspertów, wraz z objaśnieniami metod i sposobów wykonywania poszczególnych prac czy procedur, jakie obowiązkowo trzeba zachować, by postawić solidny, trwały i bezpieczny dom.

Poradnik budowy domu to kompendium wiedzy o budowie jako takiej wraz z odpowiedziami na pytania najczęściej stawiane przez inwestorów. Być może nie miałeś dotychczas zbyt wiele wspólnego z tą branżą, ale przy budowie swojego domu i za sprawą zaangażowania się w ten proces z pewnością poszerzysz swoją wiedzę i zyskasz cenne umiejętności.

Poszczególne poradniki, z jakich za naszym pośrednictwem możesz skorzystać, będą poruszały inną tematykę, dzięki czemu szczegółowo opisany zostanie proces budowy domu – od prac ziemnych, poprzez stan zerowy, stan surowy otwarty i zamknięty, aż po prace wykończeniowe.

Poradnik „Jak budować dom” dostarczy Ci niezbędnych informacji do efektywnego i sprawnego przejścia przez wszystkie etapy inwestycji. Poruszyliśmy w nim tematy, które powinien zgłębić każdy planujący budowę inwestor. Dzięki temu będziesz dokonywać świadomych wyborów, a sama budowa stanie się łatwiejsza. Zapoznaj się z treścią zawartą w naszym poradniku i zostań ekspertem!

Baza wiedzy od specjalistów specjalnie dla Ciebie

Kluczowe dla wartości merytorycznej każdego udostępnianego poradnika jest to, że został napisany przez inżynierów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Możesz zaufać ich fachowości i profesjonalizmowi ich porad. Poradnik budowlany dostarczy Ci informacji, które pozwolą na sprawne pokonywanie trudności, jakie z pewnością pojawią się na różnych etapach budowy. Wraz z naszymi ekspertami będziesz mógł zgłębiać każdy temat interesujący Cię podczas planowania i realizacji inwestycji.

Specjaliści odpowiedzą na wątpliwości dotyczące m.in. formalności przed budową. Jakie urzędy powinieneś odwiedzić, co sprawdzić i jakie dokumenty przygotować? Czy będzie potrzebne pozwolenie na inwestycję, czy wystarczy tylko ją zgłosić?

W kolejnych częściach poradnika budowlanego poruszone zostaną kwestie budowy domu systemem zleconym i gospodarczym, sprawowania nadzoru nad całą inwestycją czy podejmowania decyzji dotyczących kluczowych kwestii na budowie, np. dotyczących materiałów, stolarki okiennej i drzwiowej czy więźby dachowej.

Poradnik budowlany dostarczy Ci wszystkich informacji i odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie związane z szeroko pojętą budową. Zaufaj wiedzy naszych ekspertów!

REKLAMA
Zamknij