Dbaj o siebie i kupuj bezpiecznie. Pamiętaj, że #lepiejzdomu!
Skontaktuj się z nami
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Znajdź projekt
 • Projekty magazynów

Projekty magazynów

 • 208
2600 zł
1401,30 m²pokoi: 0garaży: 0

Jak zabezpieczyć taras na zimę?

17 września 2020

Jak zabezpieczyć taras na zimę?

Taras, szczególnie gdy nie jest w żaden sposób osłonięty, narażony jest na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Dlatego chcąc cieszyć się na następną i jeszcze kolejną wiosnę pięknym tarasem trzeba zadbać o jego wygląd już teraz. Sprawdź, jak powinno wyglądać odpowiednie zabezpieczenie tarasu na zimę przed wilgocią i mrozem w zależności od materiału, jakim został wyłożony.
Budowa domu - jakie prace budowlane można wykonywać zimą?

17 września 2020

Budowa domu - jakie prace budowlane można wykonywać zimą?

Według specjalistów budowa domu zimą nie jest najlepszym pomysłem w naszej strefie klimatycznej, nawet z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów przystosowanych do warunków zimowych. Większość inwestorów decyduje się zatem wstrzymać prace do wiosny. Warto jednak wiedzieć, że na czas zimowego przestoju dom i plac budowy powinien być odpowiednio zabezpieczony.
Kuchnia w zabudowie a kuchnia na wymiar - jakie są różnice?

16 września 2020

Kuchnia w zabudowie a kuchnia na wymiar - jakie są różnice?

Zastanawiasz się, czy kuchnia w zabudowie a kuchnia na wymiar to pojęcia oznaczające ten sam rodzaj umeblowania? Choć mają wiele wspólnego, tak naprawdę występują między nimi dość istotne różnice. Poniżej wyjaśnimy, na czym one polegają, a także podpowiemy, na który rodzaj mebli warto się zdecydować.
Jak zaplanować budowę domu na pochyłej działce?

16 września 2020

Jak zaplanować budowę domu na pochyłej działce?

Dom na pochyłej działce to szansa na piękny widok lub niższe koszty zakupu ziemi. Taki projekt ma również szereg innych zalet, jednak jego realizacja może okazać się wyzwaniem. Aby nie zainwestować w ziemię, na której nie uda się stworzyć wymarzonego domu, warto dowiedzieć się z wyprzedzeniem, z jakimi ograniczeniami wiąże się budowa na stoku. Sprawdź więc, jak zaplanować postawienie domu na pochyłej działce!
Drewniane drzwi - co warto wiedzieć przed ich wyborem?

15 września 2020

Drewniane drzwi - co warto wiedzieć przed ich wyborem?

Drewniane drzwi to sposób na estetyczne oraz eleganckie wejście do domu, a także funkcjonalne wykończenie wnętrz. Uniwersalny, bezpieczny dla zdrowia naturalny materiał powoduje, że drzwi z drewna są chętnie wybierane mimo wyższej ceny w porównaniu z drewnopochodnymi odpowiednikami. Co powinieneś wiedzieć na temat drzwi drewnianych, aby wybrać model, który posłuży Ci przez lata? Odpowiadamy!
Ogród japoński – jakie rośliny wybrać do ogrodu w stylu japońskim?

15 września 2020

Ogród japoński – jakie rośliny wybrać do ogrodu w stylu japońskim?

Japoński ogród zachwyca elegancją i prostotą, doskonale naśladuje naturalny krajobraz i świetnie komponuje się z nieruchomościami utrzymanymi w minimalistycznym stylu. Czym dokładnie się charakteryzuje i w jaki sposób go zaprojektować? Jakie kwiaty pasują do ogrodu w stylu japońskim? Sprawdź, jak nadać posesji wokół domu indywidualnego charakteru, czerpiąc pełnymi garściami z inspiracji orientalnym stylem.
SpołecznośćNajciekawsze realizacje

Szeroka oferta gotowych projektów magazynów

Magazyn przy zakładzie produkcyjnym, przemysłowym, mechanicznym, a także przy innych obiektach komercyjnych oraz rolniczych, może być nie tylko potrzebny, ale i niezbędny. Chcesz go wybudować? Sprawdź projekty dostępne na Extradom.pl.

Projekty magazynów – kogo mogą zainteresować?

Nasze projekty magazynów o różnej powierzchni i konstrukcji mogą zainteresować nie tylko, co zrozumiałe, przedsiębiorców, ale i rolników, którzy w działalności rolniczej potrzebują pomieszczeń służących do trzymania m.in. plonów.

Przedsiębiorca bez względu na dziedzinę prowadzonej działalności może wymagać stworzenia magazynu, w którym będzie mógł składować surowce do produkcji, półprodukty, a także gotowe wyroby, przeznaczone do sprzedaży.

Takie budynki są więc dobrym rozwiązaniem dla tych przedsiębiorców, którzy zajmują się drobną produkcją, sprzedażą lub działają w branży rolniczej. Nasze projekty magazynów mogą być ciekawą propozycją także dla firm spedycyjnych, które z racji specyfiki wykonywanej działalności potrzebują sporej powierzchni do składowania towarów. Co więcej, zyskają w tym samym budynku stanowiska dla samochodów dostawczych. Mamy dla Ciebie projekty magazynów z garażami wielostanowiskowymi i zagwarantowanym miejscem na towary.

Odpowiedni magazyn będzie dla rolnika nieodzownym elementem działalności, może się w niej bowiem pojawić konieczność zapewnienia odpowiednich warunków do przechowywania plonów rolnych. Proponujemy także magazyny, które dają dostęp do odpowiednio dużych garaży do przechowywania maszyn rolniczych poza sezonem zbiorów czy siewów. Znajdzie się tam miejsce na pomieszczenie inwentarskie.

Czym charakteryzują się projekty magazynów?

Na Extradom.pl znajdziesz szeroki wybór gotowych projektów magazynów, które różnią się między sobą konstrukcją, powierzchnią użytkową lub stylem wykończenia. Ich cechą charakterystyczną niezmiennie pozostaje jednak to, że są w pełni funkcjonalne. Dzięki nim zyskasz miejsce, w którym Twoja firma będzie mogła przechowywać dowolne rzeczy.

Nasze projekty magazynów są zróżnicowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wymagania i potrzeby wielu klientów. Wszystkie nasze propozycje charakteryzują się jednak użytecznością. Mogą uwzględniać nie tylko miejsce do magazynowania, ale także garaże, pomieszczenia socjalne, produkcyjne, biurowe czy służące do działalności handlowej.

Na co zwrócić uwagę, wybierając projekt magazynu?

Przy wyborze projektu magazynu dla siebie i swojej firmy musisz zwrócić uwagę na jego powierzchnię – zabudowy i użytkową, którą w rzeczywistości będzie można zagospodarować. Możesz wybierać spośród projektów budynków nie tylko stricte magazynowych, ale i garażowo-magazynowych. Ułatwiają one rozładowywanie samochodów dostawczych przyjeżdżających do firmy z towarem. Ważne jest, by dopasować projekt magazynu do potrzeb związanych nie tylko z magazynowaniem, ale i możliwą działalnością produkcyjną czy przechowywaniem pojazdów i maszyn.

Nasze projekty magazynów na Extradom.pl są zróżnicowane pod względem rozmiaru i funkcjonalności. Znajdź wśród nich takie propozycje, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że te mogą ulec zmianie w toku prowadzenia działalności gospodarczej i działalności rolniczej.

Wśród najważniejszych kwestii, jakie musisz rozważyć, wybierając projekt magazynu, wymienić możemy:

 • wielkość powierzchni;
 • obecność garażu;
 • typ dachu – płaski, dwuspadowy, czterospadowy itp.;
 • konstrukcję – murowaną, szkieletową, drewnianą, ze szkieletem stalowym;
 • styl budynku – tradycyjny, nowoczesny, minimalistyczny.

Zwróć uwagę, czy Twój garaż będzie połączony z częścią mieszkalną – to również jedno ze stosowanych przez nas rozwiązań w zakresie projektów magazynów.

 

Projekty magazynów – kiedy warto się na nie zdecydować?

Przymierzasz się do budowy magazynu – indywidualnego lub wraz z dodatkowymi pomieszczeniami na swojej działce? Chcesz mieć budynek wraz ze stanowiskami do przechowywania maszyn rolniczych, częścią produkcyjną lub po prostu z garażem? Wybierz nasze propozycje magazynów, a spełnisz swoje oczekiwania. Wśród naszych propozycji są solidne i trwałe projekty magazynów murowanych, które mogą obejmować nawet dużą powierzchnię użytkową. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii murowania takich konstrukcji wnętrza magazynów są ciepłe, co pozwala przechowywać w nich produkty, które są wrażliwe na temperatury.

Na Extradom.pl znajdziesz też projekty magazynów rolniczych. Charakteryzują się one tym, że mogą mieć przestrzeń inwentaryzacyjną i do przechowywania maszyn rolniczych. Taki budynek z pewnością pozwoli Ci uporządkować narzędzia pracy w gospodarstwie rolnym.

Poza tym możemy Ci zaoferować projekty magazynu z biurem, gdzie zorganizujesz dla siebie lub dla swoich pracowników wygodne miejsce do wykonywania zadań z zakresu pracy biurowej.

Projekty magazynów z częścią mieszkalną – czy to dobre rozwiązanie?

Chcesz mieć zawsze kontrolę nad tym, co dzieje się w Twojej firmie czy w gospodarstwie rolnym? Możesz uzyskać ją dzięki zainwestowaniu w realizację projektu magazynu z domem. To z pewnością rozwiązanie dla tych klientów, którzy dysponują dużą działką i chcą połączyć miejsce pracy z miejscem zamieszkania. Projekty magazynów z częścią mieszkalną mają wiele zalet. Nie musisz dojeżdżać daleko do pracy, dlatego zaoszczędzisz czas. Ponadto będziesz stale nadzorował działalność swojego zakładu, a przy tym zadbasz o bezpieczeństwo wszystkich przechowywanych w magazynie rzeczy.

Na Extradom.pl znajdziesz projekty budynków z częścią magazynową np. na dolnej kondygnacji i mieszkalną na górnej. W takim przypadku pomieszczenia mieszkalne są umiejscowione na piętrze, nad halami magazynowymi i garażami. Wiąże się to jednak z ryzykiem, że w domu będzie słychać odgłosy dochodzące z magazynu. Dlatego nasi projektanci dbają o dobrą izolację akustyczną, tak by odgłosy codziennej pracy nie przeszkadzały mieszkańcom.

Nasze magazyny mogą mieć dodatkowe garaże – zwykle kilkustanowiskowe – które pozwalają zmieścić samochód prywatny i ewentualne samochody dostawcze. Można też połączyć projekt magazynu z mieszkaniem w inny sposób, dzieląc go na dwie części – powiązane ze sobą, choć w dużym stopniu niezależne.

 

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Extradom.pl Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Oławskiej 27-29, 50-123 Wrocław ( dalej „Extradom.pl”), tel. 71/715 20 60, e-mail biuro@extradom.pl.
 2. Administratorami Państwa danych osobowych będą też Partnerzy czyli podmioty z grupy kapitałowej Wirtualnej Polski, w której skład wchodzą obok Extradom.pl także Wirtualna Polska Holding S.A. z siedzibą w Warszawie oraz wszelkie podmioty z nią powiązane, w tym Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie, podmioty z branży budowlanej i finansowej, reklamodawcy którzy bezpośrednio lub pośrednio zlecają nam działania marketingowe, domy mediowe występujące w imieniu naszych reklamodawców, podmioty z branży e-commerce i inni partnerzy, z którymi współpracujemy między innymi w celu dostarczenia produktów i usług z branży budowlanej i finansowej, optymalizacji działaj reklamowych lub które polecane są przez międzynarodowe organizacje branżowe między innymi IAB (Interactive Advertising Bureau).
 3. Kontakt z nami możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych drogą elektroniczną na adres iod@extradom.pl.
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie.
 5. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy (tymi umowami są najczęściej regulaminy, które Państwo akceptują przed skorzystaniem z danej usługi czy zakupem produktu), w tym także dopasowywania produktów czy usług do Państwa potrzeb, analizowania i udoskonalania produktów czy usług oraz zapewniania bezpieczeństwa usług na podstawie art. 6 ust. 1 lit b) RODO (niezbędność do wykonania umowy, której Państwo są stroną) do czasu wygaśnięcia danej umowy pomiędzy Tobą, a Extradom.pl. Czasami, dane te mogą być przetwarzane również po wygaśnięciu tej umowy, jednak wyłącznie jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń.
 6. Państwa dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego Extradom.pl na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przesłanka prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych) do czasu zgłoszenia skutecznego sprzeciwu oraz jego partnerów na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (dobrowolna zgoda) do czasu wycofania zgody.
 7. Mają Państwo prawo do:
  a. prawo dostępu do danych, w tym uzyskania kopii danych,
  b. prawo żądania sprostowania danych,
  c. prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  d. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  e. prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
 8. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 9. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą Państwo przesłać te dane innemu administratorowi danych.
 10. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie uzasadnionego interesu administratora mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją.
 11. Po skutecznym wniesieniu prawa do sprzeciwu dane nie będą przetwarzane o ile nie będzie istnieć ważna prawnie uzasadniona podstawa do przetwarzania, nadrzędna wobec Państwa interesów, praw i wolności lub podstawa do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
 12. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem lub z Inspektorem ochrony danych.
 13. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem tym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 14. W oparciu o dane osobowe będziemy podejmowali wobec Państwa zautomatyzowane decyzje, w tym decyzje będące wynikiem profilowania. Zautomatyzowane przetwarzanie danych osobowych, polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny Państwa zainteresowań i preferencji.
 15. Odbiorcami Państwa danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną.