71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb 10-18

wszystkie kategorie
analiza
Spaceruj po wnętrzach Twojego domu Tylko u nas otrzymasz dostęp do programu GRATIS

Projekty domów z basenem

23

z basenem  

Projekt domu uA39 -1100

uA39

489,7 m²

Projekt domu uA71 -590

uA71

420 m²

Projekt domu Willa Panorama

Willa Panorama

323,3 m²

Projekt domu Bursztyn 2

Bursztyn 2

281,2 m²

Projekt domu Virginia

Virginia

587,3 m²

Projekt domu Bursztyn

Bursztyn

285,01 m²

Projekt domu Bursztyn 3

Bursztyn 3

288 m²

Projekt domu Kaj G2 -300

Kaj G2

654,81 m²

Projekt domu Alan z basenem z garażem 1-st. [A] -60

Projekt domu Mistral

Mistral

234,19 m²

Projekt domu Grand

Grand

341,3 m²

Projekt domu Morfeusz II

Morfeusz II

223,45 m²

Projekt domu Heliodor G

Heliodor G

727,38 m²

Projekt domu Aida

Aida

747,6 m²

Projekt domu Willa z basenem -1438

Willa z basenem

414,96 m²

Projekt domu Rezydencja z widokiem -1478

Projekt domu Sumptuosus I G2

Sumptuosus I G2

270,19 m²

Projekt domu Alma

Alma

415,2 m²

Projekt domu BR 030

BR 030

199 m²

Projekt domu Oriol

Oriol

652,3 m²

Projekt domu Emma

Emma

736,7 m²

Projekt domu Axel

Axel

1 062,8 m²

Projekt domu Ariadna

Ariadna

1 066,1 m²

Oferta gotowych projektów domów z basenem

Projekty domów z basenem dedykowane są wszystkim, którzy marzą o komfortowym domu z odrobiną luksusu w pakiecie. Nawet jeśli wydaje się, że do zbudowania takiej konstrukcji, potrzebna jest ogromna działka, a sam budynek będzie miał równie imponujące rozmiary, warto to sprawdzić. Projektanci przygotowali propozycje także dla wielbicieli prostych, niezbyt dużych budynków i umiarkowanej wielkości posesji. Na zakup projektu domu z basenem, warto zdecydować się od razu. Po budowie domu, wielu inwestorów marzy o zagospodarowaniu podwórka w możliwie najkrótszym czasie i zniknięciu maszyn budowlanych z posesji. W sytuacji kiedy decydujemy się na basen, trudy budowy trzeba podjąć jeszcze raz. Jest to czasochłonne, stresujące i w efekcie droższe, niż w przypadku realizacji całej inwestycji od razu. Basen przy posesji jest synonimem luksusu i klasy. Pięknie się prezentuje w otoczeniu trawy i kwiatów, zapewniając relaks w każdy słoneczny dzień.

Chcesz wiedzieć o promocjach na interesujące Cię projekty?

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej zwanym „RODO”, informuję, iż:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Extradom.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Mikołowskiej 84, 51-511 Wrocław, tel. 71/715 20 60, e-mail biuro@extradom.pl. […]
 1. Kontakt z nami możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych drogą elektroniczną na adres iod@extradom.pl.
 2. Państwa dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego Extradom.pl Sp. z o. o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przesłanka prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych).
 3. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.
 4. Jeśli wyraziliście Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną i ustawą – Prawo telekomunikacyjne, zgoda ta może być wycofana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Państwa danych osobowych w czasie obowiązywania zgody.
 5. Z prawa do wycofania zgody mogą Państwo skorzystać wysyłając maila na adres iod@extradom.pl.
 6. Dostęp do Państwa danych osobowych mają odbiorcy, którzy pomagają nam utrzymać system teleinformatyczny, w którym prowadzone są konta użytkowników.
 7. Państwa dane osobowe będą przechowywane do dnia ustania celu, dla którego zostały zebrane, czyli np. usunięcia konta lub zaprzestania działalności serwisu.
 8. Mają Państwo prawo do:
  1. dostępu do swoich danych osobowych (czyli sprawdzenia, jakie dane są przez nas przetwarzane),
  2. sprostowania danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są nieprawidłowe),
  3. uzupełnienia danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są niekompletne),
  4. przenoszenia danych osobowych (czyli przekazania Państwa danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego np. txt., pdf., odt., doc., rtf., jpeg., XML, JSON, CSV),
  5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych (będziemy wówczas mogli jedynie przechowywać Państwa dane osobowe),
  6. usunięcia danych osobowych.
 9. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem tym jest obecnie Generalny Inspektor Danych Osobowych* (https://giodo.gov.pl/pl/493).
 10. W oparciu o dane osobowe nie będziemy podejmowali wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

*Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych po wejściu w życie ustawy o ochronie danych osobowych.