100 zł w prezencie do projektu!

Koniec oferty za:

00godz.

00min.

00sek.

Sprawdź

Projekty domów - szukasz wymarzonego?

Zadzwoń! 71 715 20 60 (pon.-pt. 8-21, sob. 9-17) lub

O nas

18 tys.

projektów

480 tys.

budujących

1000

opinii

500 tys.

zdjęć z budowy

1 mln

komentarzy

35 mln

działek

Zakup domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Dzięki pomocy naszych specjalistów będziecie mieli Państwo pewność, że dokonaliście najlepszego wyboru.

Firma rozpoczęła działalność w 2000 r. Od lat specjalizujemy się w doradztwie przy wyborze i zakupie projektu domu. Z naszych usług skorzystało już ponad 100 000 osób. Grupa zadowolonych Klientów nieustannie rośnie, a każdy kolejny zrealizowany projekt to dowód, że wykonujemy nasze obowiązki na najwyższym poziomie.

Posiadamy największą ofertę gotowych projektów w różnym stylu. Jesteśmy pewni, że pośród nich znajduje się również Państwa wymarzony dom.

Nasza filozofia

Wierzymy, że wybór idealnego projektu domu może przebiegać łatwo, komfortowo i bez stresu. Traktujemy naszych Klientów w sposób, w jaki sami chcielibyśmy zostać potraktowani. Słuchamy Państwa potrzeb i proponujemy projekty, które na nie odpowiadają. Zależy nam, byście zaoszczędzili Państwo zarówno czas, jak i pieniądze, dlatego oferujemy najkorzystniejsze warunki zakupu.

Nasz Zespół

Nasz zespół profesjonalnych doradców tworzą ludzie, dla których architektura jest pasją. Świadomi odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa, satysfakcję czerpiemy ze szczęścia zadowolonych Klientów, którym pomogliśmy spełnić marzenia o własnym domu. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Pomagamy nie tylko określić potrzeby przestrzenne wszystkich domowników, ale też weryfikujemy wymagania prawne odnośnie projektu domu, doradzamy w doborze najlepszych rozwiązań, jak również dbamy o Państwa komfort podczas całej usługi.

Bezpieczeństwo i jakość

Współpracujemy z najbardziej cenionymi architektami, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość dokumentacji. Kupując projekt domu w Extradom, mogą być Państwo pewni, że jest on zgodny z aktualnymi rozporządzeniami prawa budowlanego. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne obserwacje i kontrolowanie standardów sprawiają, że możemy poszczycić się najwyższą jakością naszych usług. Czuwa nad nią ponad 50 doświadczonych specjalistów z naszego biura.

Społeczność budujących

Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy portal społecznościowy dla osób budujących domy. Obecnie jest z nami 450 000 osób, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z budowy, nawzajem się inspirują oraz są źródłem najbardziej wiarygodnych praktycznych informacji dotyczących budowy. Opracowaliśmy ponadto mapę budowy domów w Polsce, dzięki której każdy może znaleźć wybrany projekt domu w swojej okolicy. Już dziś dołącz do tego grona i zarejestruj się.

Pośród 18 000 projektów w naszej bazie znajdą Państwo:

Znajdź projekt
REKLAMA
Zamknij