O nas

Zakup domu to jedna z najważniejszych decyzji w Państwa życiu. Dzięki pomocy specjalistów z Extradom będziecie mieli Państwo pewność, że dokonaliście najlepszego wyboru.

Jesteśmy biurem z 16-letnim doświadczeniem w branży architektonicznej. Posiadamy największą ofertę gotowych projektów – ponad 19 000. Jesteśmy pewni, że pośród nich znajduje się również Państwa wymarzony dom. W odnalezieniu go pomogą nasi profesjonalni doradcy, którzy przeanalizują Państwa potrzeby, jak również uwzględnią oczekiwania Państwa Najbliższych.

Nasza filozofia

Wierzymy, że wybór idealnego projektu domu może przebiegać bez stresu, swobodnie i komfortowo. Traktujemy naszych Klientów w sposób, w jaki sami chcielibyśmy zostać potraktowani. Słuchamy Państwa potrzeb i proponujemy projekty, które na nie odpowiadają. Zależy nam, abyście zaoszczędzili Państwo zarówno czas, jak i pieniądze, dlatego oferujemy najniższe ceny oraz pakiety wartościowych dodatków.

Extradom w liczbach

19 188 projektów

457 000 budujących

500 000 zdjęć z budowy

1 000 000 dyskusji i komentarzy

2 227 firm

34 537 561 działek

1 000 wywiadów i opinii o projektach1

Rzetelność

Z naszych usług skorzystało już ponad 100 000 osób! Grupa zadowolonych klientów nieustannie rośnie, a każdy kolejny zrealizowany projekt to dowód, że należycie wykonujemy nasze obowiązki na najwyższym poziomie.

2

Profesjonalizm

Współpracujemy z najbardziej cenionymi architektami, co gwarantuje wysoką jakość dokumentacji. Kupując projekt domu w Extradom, mogą być Państwo pewni, że jest on zgodny z aktualnymi rozporządzeniami prawa budowlanego.

3

Wyróżniająca jakość

Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne obserwacje i kontrolowanie standardów sprawiają, że możemy poszczycić się najwyższą jakością naszych usług. Czuwa nad nią ponad 50 doświadczonych specjalistów z naszego biura.

4

Indywidualne doradztwo

Każdy ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego tak ważne jest dla nas indywidualne podejście do Klienta. Wysoko wykwalifikowani specjaliści Extradom dysponują ogromną wiedzą w zakresie architektury oraz doboru projektu domu. Pomogą Państwu określić potrzeby przestrzenne wszystkich domowników. Doradzą w doborze najlepszych rozwiązań. Zadbają o Państwa czas oraz komfort podczas całej usługi.

5

Profesjonalna obsługa klienta

Jesteśmy do dyspozycji w każdym momencie, kiedy Państwo tego potrzebują. Centrum Obsługi Klienta Extradom pracuje przez wszystkie dni w tygodniu do późnych godzin wieczornych. Kontaktować się z nami można telefonicznie, mailowo oraz przez czat.

6

Społeczność

Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy portal społecznościowy dla osób budujących domy. Zaufało nam 300 000 osób, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, nawzajem się inspirują oraz są źródłem najbardziej wiarygodnych praktycznych informacji dotyczących budowy. Opracowaliśmy mapę budowy domów w Polsce, dzięki której każdy może znaleźć wybrany projekt domu w swojej okolicy. Już dziś dołącz do tego grona!Pośród 19000 projektów w naszej bazie znajdą Państwo:

  • domy nieduże, proste, tanie w budowie
  • domy parterowe, piętrowe, z użytkowym poddaszem wielokondygnacyjne
  • o stylistyce tradycyjnej, dworkowej, nowoczesnej
  • domy jednorodzinne, wielorodzinne, z częścią usługowo biurową
  • domki letniskowe
  • budynki gospodarcze, garaże, a nawet stajnie
  • projekty w odbiciu lustrzanym
  • kosztorysy i zestawienia materiałów


Jestem przekonany, że w Extradom znajdą Państwo projekt Waszego idealnego domu,
a jego zakup będzie prostą drogą do spełnienia Państwa marzeń.Z pełną odpowiedzialnością
polecam Extradom

Podpis Prezesa Zarządu Exstradom

Prezes Zarządu