Płyta fundamentowa

Galeria zdjęć

więcej »

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia związane z Płyta fundamentowa
Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnia aktywność

Witam.Szukam wykonawców na wykonanie płyty. Ile będzie kosztowało wykonanie płyty fundamentowej grzewczej o powierzchni 100m2?

Płyta fundamentowa, spiżarka

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z budujących robił zamiast ław fundamentowych płytę? Jaki był koszt do tego projektu? Drugie pytanie mam odnośnie spiżarki. Czy jest ktoś kto ją uwzględnił w projekcie przy kuchni? Jak z jej ewentualną wielkością i usytuowaniem. Z góry dziękuję za odpowiedź.
5 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
luizap
luizap   0   ·  4 stycznia 2018

Też mam problem ze spiżarką, w projekcie ma 2,96 i zastanawiam sie nad jej skróceniem by zwiększyć kuchnię (projekt Marsala).

Joasia.B
Joasia.B   0   ·  4 stycznia 2018

Hmm...To może tak do 2 m? Bo to już nie będzie duza spiżarka. Ja ja bardzo chce mieć i jeśli projekt który w końcu wybiorę jej mieć nie będzie to na pewno dorobimy. W spiżarce wystarczą regały a one są znacznie tańsze niż zabudowa kuchni a to też przy wykończeniu będzie miało znaczenie 😉 Obecnie mam kuchnię 10 m w bloku i jest ona dla mnie wystarczająca jeśli chodzi o metry. W spiżarce można wiele rzeczy trzymać o nie zagracać przy tym mebli. Zapasy wody, napoi, stolnice, warzywa typu cebula, ziemniaki...wiele by wymieniać 😉

agataj1983
agataj1983   0   ·  4 stycznia 2018

Ja się podpinam pod pytanie, bo też mnie interesują płyta:)

.

Szukamjy wykonawców płyty fundamentowej okolice częstochowa może kogoś polecicie z góry DZIĘKI
Witam planuje zaczac budowe takiego domku.Budował go ktos moze na płycie fundamentowej jakie są koszty dachu??Prosze o kontak .....
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z Płyta fundamentowa