Fundamenty

nowości, pytania, odpowiedzi

Galeria zdjęć

więcej »

Fundament jest to element konstrukcyjny budynku, przenoszący obciążenie własne i użytkowe całości obiektu na podłoże gruntowe. Wyróżniamy wiele rodzajów fundamentów w zależności od głębokości posadowienia, kształtu, materiału z którego są wykonane, typu elementu konstrukcyjnego, którego obciążenia przenoszą. Rodzaj fundamentu dobiera się w zależności od rodzaju budynku, generowanych przez niego obciążeń oraz warunków gruntowych.

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia związane z Fundamenty
Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnia aktywność

kkoz8287
kkoz8287   0   ·  17 lutego 2019

Witam jaki koszt calej budowy wyszedl

Niedzielny spacer ;-] Podjazd gotowy
Anula-Kołobrzeg-Śnieżka
Anula-Kołobrzeg-Śnieżka   0   ·  6 lutego 2019

Kierownik budowy zameldowal sie na miejscu 😊

Łukasz.Matyszkowicz
Łukasz.Matyszkowicz   1   ·  7 lutego 2019

Jak widać odebrał osobiście ;-}

Anula-Kołobrzeg-Śnieżka podoba się to.

8 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
monikaw-z
monikaw-z   0   ·  11 lutego 2019

U nas pierwotnie był projekt Optymalny bez garażu w ostatniej chwili zmieniliśmy decyzję. A same poszukiwania trwały bardzo długo. Powodzenia w budowie:)

MagdaMalena
MagdaMalena   0   ·  11 lutego 2019

Czekam na fotki z waszej budowy 😃 To na pewno będzie motywować do działania! A które okna dachowe usuneliście? My myślimy zlikwidować jedno z dwóch w pokoju z oknem balkonowym. Podnosiliście ściankę kolankową?

monikaw-z
monikaw-z   0   ·  12 lutego 2019

W pokoju gdzie jest balkonowe okno jedno dachowe zlikwidowaliśmy i w łazience bo też są 2.. Dalsze prace ruszają na wiosnę. Wstępnie nie podnosimy ścianki kolankowej ale to jeszcze się może zmienić. Myślę jeszcze nad dodatkowym oknem na strychu nad garażem aby można było przewietrzyć pomieszczenie ale tutaj bardziej w ścianie malutkie niż dachowe i chciałabym zlikwidować wejście na strych z garażu ale tutaj też opcja jedynie wchodzi malutkich drzwi np. z pokoju bo ze schodów kierownik budowy stwierdził, że się nie uda.... zobaczymy w trakcie..

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z Fundamenty