71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb 10-18

Promocja top tygodnia

Projekty basenów

2

Projekt basenu Basen K-88

Basen K-88

313,82 m²

Projekt basenu Basen B-1

Basen B-1

29,68 m²

Oferta gotowych projektów basenów

Projekty basenów przeznaczone są dla Inwestorów marzących o relaksie na wysokim poziomie na własnym podwórku. Jest to coraz popularniejsza forma letniego wypoczynku. Nie trzeba wyjeżdżać, żeby cieszyć się ciepłem i orzeźwiającą kąpielą w blasku słońca. Nadmuchiwany basen, jakich pełno w marketach nigdy nie spełni oczekiwań wymagających Inwestorów. Jego estetyka odbiega często od standardu domu i zapewne nie pomieści zbyt wielu osób jednocześnie. Zupełnie inaczej wyglądają poruszone kwestie w przypadku basenu murowanego. Jest to stały element posesji, zabudowany tak, żeby był kontynuacją stylu domu, otoczony roślinami i wygodnymi leżakami. Żaden publiczny akwen nie zapewni takiego luksusu, jak przydomowy basen. Mając na podwórku tak wyjątkową atrakcję można odpoczywać i relaksować się w spokoju od zgiełku. Żeby jednak tak było, warto pomyśleć o budowie basenu już przed zagospodarowaniem działki. Nic bowiem tak nie psuje widoku z okna, jak koparka jeżdżąca po wypielęgnowanym trawniku.

Chcesz wiedzieć o promocjach na interesujące Cię projekty?

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej zwanym „RODO”, informuję, iż:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Extradom.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Oławskiej 27-29, 50-123 Wrocław, tel. 71/715 20 60, e-mail biuro@extradom.pl. […]
 1. Kontakt z nami możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych drogą elektroniczną na adres iod@extradom.pl.
 2. Państwa dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego Extradom.pl Sp. z o. o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przesłanka prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych).
 3. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.
 4. Jeśli wyraziliście Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną i ustawą – Prawo telekomunikacyjne, zgoda ta może być wycofana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Państwa danych osobowych w czasie obowiązywania zgody.
 5. Z prawa do wycofania zgody mogą Państwo skorzystać wysyłając maila na adres iod@extradom.pl.
 6. Dostęp do Państwa danych osobowych mają odbiorcy, którzy pomagają nam utrzymać system teleinformatyczny, w którym prowadzone są konta użytkowników.
 7. Państwa dane osobowe będą przechowywane do dnia ustania celu, dla którego zostały zebrane, czyli np. usunięcia konta lub zaprzestania działalności serwisu.
 8. Mają Państwo prawo do:
  1. dostępu do swoich danych osobowych (czyli sprawdzenia, jakie dane są przez nas przetwarzane),
  2. sprostowania danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są nieprawidłowe),
  3. uzupełnienia danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są niekompletne),
  4. przenoszenia danych osobowych (czyli przekazania Państwa danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego np. txt., pdf., odt., doc., rtf., jpeg., XML, JSON, CSV),
  5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych (będziemy wówczas mogli jedynie przechowywać Państwa dane osobowe),
  6. usunięcia danych osobowych.
 9. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem tym jest obecnie Generalny Inspektor Danych Osobowych* (https://giodo.gov.pl/pl/493).
 10. W oparciu o dane osobowe nie będziemy podejmowali wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

*Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych po wejściu w życie ustawy o ochronie danych osobowych.