Skontaktuj się z nami
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Znajdź projekt

Projekty domów tanich

 • 931
3190 zł2790 zł
100,64 m²pokoi: 4garaży: 0

3450 zł3100 zł
49,59 m²pokoi: 1garaży: 0

3850 zł3500 zł
85,90 m²pokoi: 3garaży: 0

3890 zł
70,48 m²pokoi: 3garaży: 0

3890 zł
70,72 m²pokoi: 3garaży: 0

3390 zł
58,33 m²pokoi: 2garaży: 0

3390 zł
63,32 m²pokoi: 2garaży: 0

3190 zł2790 zł
102,90 m²pokoi: 4garaży: 0

3090 zł2790 zł
99,91 m²pokoi: 4garaży: 0

3750 zł
65,77 m²pokoi: 2garaży: 0

3390 zł
60,47 m²pokoi: 2garaży: 0

2795 zł2516 zł
99,90 m²pokoi: 3garaży: 1

97,77 m²pokoi: 4garaży: 0

3090 zł2790 zł
89,94 m²pokoi: 4garaży: 0

Jak zabezpieczyć taras na zimę?

17 września 2020

Jak zabezpieczyć taras na zimę?

Taras, szczególnie gdy nie jest w żaden sposób osłonięty, narażony jest na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Dlatego chcąc cieszyć się na następną i jeszcze kolejną wiosnę pięknym tarasem trzeba zadbać o jego wygląd już teraz. Sprawdź, jak powinno wyglądać odpowiednie zabezpieczenie tarasu na zimę przed wilgocią i mrozem w zależności od materiału, jakim został wyłożony.
Budowa domu - jakie prace budowlane można wykonywać zimą?

17 września 2020

Budowa domu - jakie prace budowlane można wykonywać zimą?

Według specjalistów budowa domu zimą nie jest najlepszym pomysłem w naszej strefie klimatycznej, nawet z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów przystosowanych do warunków zimowych. Większość inwestorów decyduje się zatem wstrzymać prace do wiosny. Warto jednak wiedzieć, że na czas zimowego przestoju dom i plac budowy powinien być odpowiednio zabezpieczony.
Kuchnia w zabudowie a kuchnia na wymiar - jakie są różnice?

16 września 2020

Kuchnia w zabudowie a kuchnia na wymiar - jakie są różnice?

Zastanawiasz się, czy kuchnia w zabudowie a kuchnia na wymiar to pojęcia oznaczające ten sam rodzaj umeblowania? Choć mają wiele wspólnego, tak naprawdę występują między nimi dość istotne różnice. Poniżej wyjaśnimy, na czym one polegają, a także podpowiemy, na który rodzaj mebli warto się zdecydować.
Jak zaplanować budowę domu na pochyłej działce?

16 września 2020

Jak zaplanować budowę domu na pochyłej działce?

Dom na pochyłej działce to szansa na piękny widok lub niższe koszty zakupu ziemi. Taki projekt ma również szereg innych zalet, jednak jego realizacja może okazać się wyzwaniem. Aby nie zainwestować w ziemię, na której nie uda się stworzyć wymarzonego domu, warto dowiedzieć się z wyprzedzeniem, z jakimi ograniczeniami wiąże się budowa na stoku. Sprawdź więc, jak zaplanować postawienie domu na pochyłej działce!
Drewniane drzwi - co warto wiedzieć przed ich wyborem?

15 września 2020

Drewniane drzwi - co warto wiedzieć przed ich wyborem?

Drewniane drzwi to sposób na estetyczne oraz eleganckie wejście do domu, a także funkcjonalne wykończenie wnętrz. Uniwersalny, bezpieczny dla zdrowia naturalny materiał powoduje, że drzwi z drewna są chętnie wybierane mimo wyższej ceny w porównaniu z drewnopochodnymi odpowiednikami. Co powinieneś wiedzieć na temat drzwi drewnianych, aby wybrać model, który posłuży Ci przez lata? Odpowiadamy!
Ogród japoński – jakie rośliny wybrać do ogrodu w stylu japońskim?

15 września 2020

Ogród japoński – jakie rośliny wybrać do ogrodu w stylu japońskim?

Japoński ogród zachwyca elegancją i prostotą, doskonale naśladuje naturalny krajobraz i świetnie komponuje się z nieruchomościami utrzymanymi w minimalistycznym stylu. Czym dokładnie się charakteryzuje i w jaki sposób go zaprojektować? Jakie kwiaty pasują do ogrodu w stylu japońskim? Sprawdź, jak nadać posesji wokół domu indywidualnego charakteru, czerpiąc pełnymi garściami z inspiracji orientalnym stylem.
SpołecznośćNajciekawsze realizacje

Szeroka oferta gotowych projektów domów tanich

Koszty budowy domu są niebagatelne i przy ich szacowaniu musisz brać pod uwagę pewien margines bezpieczeństwa. Nie jesteś w stanie wszystkiego przewidzieć w kwestii wzrostu cen materiałów budowlanych, ale możesz wybrać projekty domów tanich w budowie, które przyczynią się do ograniczenia wydatków związanych z całą inwestycją. W naszym serwisie Extradom.pl znajdziesz wiele interesujących propozycji tanich obiektów. Jakie? Możesz dopasować je do własnych oczekiwań i wymagań.

Projekty domów tanich w budowie – co sprawia, że są wyjątkowe?

Projekty domów tanich w budowie są oszczędne na każdym etapie realizacji i eksploatacji. Nasi projektanci podczas ich tworzenia wzięli pod uwagę wiele kryteriów wpływających ostatecznie na koszty budowy takiej nieruchomości. Chcesz mieć tani dom, którego wybudowanie nie narazi Cię na wysokie koszty? Wybierz jedną z naszych propozycji. Nieruchomości te, choć często mają niewielki metraż, zaprojektowane są z myślą o pełnej funkcjonalności i gustownym wykonaniu. Ekonomiczny dom jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą widoczną w tej kategorii! Projekty tanich domów są zróżnicowane, dlatego każdy z naszych klientów będzie mógł wybrać propozycję, która w 100 procentach będzie mu odpowiadała. Sprawdź, co mamy do zaoferowania, jeśli chodzi o projekty tanich domów.

Projekty domów tanich w budowie, czym są i co je wyróżnia?

Chcesz wiedzieć, co należy rozumieć przez pojęcie tanich domów? Projekty tego typu różnią się od innych tym, że można je zrealizować naprawdę niewielkim kosztem. Wszystko dzięki temu, że domy tanie w budowie projektowane są na podstawie możliwie jak najbardziej ekonomicznych rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych. Tani budynek powinien sprzyjać oszczędzaniu także na etapie eksploatacji, czyli przede wszystkim niwelować straty ciepła i wspomagać gromadzenie energii (także tej darmowej, np. słonecznej). Projekty tanich domów nie tracą na jakości, nowoczesności czy wygodzie użytkowania – zachęcamy do obejrzenia propozycji w tej sekcji! W oczy rzuca się to, że wśród nich znajdują się domy tradycyjne i w pełni nowoczesne, wręcz nowatorskie. Dbamy o stałe poszerzanie tej kategorii, bo wiemy, jak ważne są koszty budowy i późniejszej eksploatacji budynków mieszkalnych dla naszych klientów. Wykorzystujemy dostępne rozwiązania, by każdy inwestor miał szansę na wypracowanie daleko idących oszczędności na różnych etapach realizacji swojej inwestycji mieszkaniowej.

Różne oblicza projektów domów tanich w budowie

Różnorodność projektów w obrębie kategorii „domy tanie w budowie” jest stosunkowo duża: można wybrać projekty nowoczesne i klasyczne, zwieńczone rozmaitymi więźbami, dachem płaskim, parterowe i o kilku kondygnacjach. Największą część z nich stanowią projekty o prostej bryle z dachem dwu- lub czterospadowym, bez podpiwniczenia. Prosta konstrukcja projektu, nowoczesne, rekomendowane materiały budowlane i duża liczba przeszkleń sprawiają, że w takim domu istnieje niewielkie zapotrzebowanie na energię cieplną. Sprzyja to energooszczędności obiektu, a tym samym – obniżeniu kosztów eksploatacyjnych. Jest to też zgodne z trendami w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym. Tani dom jednorodzinny powinien mieć możliwie jak najprostszą bryłę, żeby łatwiej było go ogrzać. Inną właściwością, której możemy oczekiwać od takiej nieruchomości, jest możliwość korzystania z odnawialnych źródeł energii, np. z energii słonecznej. Dodajmy, że taki budynek może być tak samo estetyczny, jak domy budowane w tradycyjnej technologii. Jeśli interesuje Cię, jakie budynki są najtańsze w realizacji, odpowiadamy, że przede wszystkim domy parterowe, ewentualnie z poddaszem użytkowym.

Tani dom parterowy powinien mieć jak najmniej skomplikowaną konstrukcję. Nie musi być to wyłącznie mały, tani budynek - duże pod względem powierzchni obiekty również mogą wymagać niewielkich kosztów budowy i eksploatacji. Ważne jest, aby dom miał regularne kształty i niewielką liczbę detali architektonicznych, ponieważ to one generują największe koszty podczas wznoszenia obiektów mieszkalnych. Zadbaj przy tym, by wybrany przez Ciebie projekt taniego domu zapewniał Ci wygodny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Najczęściej takie domy mają rzut oparty na planie prostokąta lub kwadratu. Dach jest płaski lub dwuspadowy, występują okna połaciowe. Projekt taniego domu pod klucz powinien zakładać wykorzystanie odpowiednich systemów grzewczych i rozwiązań zmniejszających ryzyko utraty ciepła. Wyróżnikiem projektów domów w tej kategorii jest stosowanie wielu przeszkleń, które otwierają dom na zewnątrz i sprawiają, że może być zintegrowany z otaczającą go naturą. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać tani dom drewniany, ponieważ drewno wraca do łask w budownictwie takich nieruchomości.

Projekty domów tanich w budowie odpowiadające różnym celom

Poza domami jednorodzinnymi na stronie Extradom.pl znajdziesz również obiekty usługowe i dodatkowe, a także domy przeznaczone do zbliźniaczenia oraz budynki wielorodzinne. Rozmiary większości z nich są standardowe, niekiedy zaś małe – to oczywiście również wiąże się z niższym kosztem wykonania obiektu. Przedstawione propozycje projektowe mogą sprawić, że będziesz cieszyć się wraz z rodziną z pięknego domu w cenie mieszkania. Projekty uwzględnione w naszym serwisie mają różne przeznaczenie, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz niewielkiego domku dla siebie i swojej drugiej połówki, domu dla seniorów, dużej rodziny, czy chcesz wybudować obiekt usługowy lub komercyjny, w naszym serwisie odszukasz projekty domów tanich w budowie i późniejszej eksploatacji. Bardzo często w domach tanich w budowie rezygnuje się z kosztownego podpiwniczenia budynku. Ogranicza się powierzchnię zabudowy, choć nie jest to absolutną koniecznością. Można wybudować zarówno tani dom z garażem w bryle budynku, jak i niewielki, urokliwy domek bez garażu, piwnicy czy poddasza. Nie ograniczaj jednak za wszelką cenę powierzchni użytkowej swojego przyszłego domu, ponieważ może się okazać zwyczajnie za mała jak na potrzeby Twoje i całej rodziny.

Jak wykonywane są projekty domów tanich w budowie?

Technologia budowy domów, które są tanie w budowie, może być bardzo różna. Niekiedy czerpie z najnowszych rozwiązań, niekiedy jest tradycyjna (np. murowane ściany wielowarstwowe). Podobnie w przypadku więźby – istnieją różne ustroje (typy), które okazują się bardziej lub mniej korzystne (cenowo i funkcjonalnie) w zależności od specyfiki konkretnego budynku. Inwestorzy szukający ekonomicznego rozwiązania, znajdą w tej kategorii liczne, bardzo atrakcyjne i różnorodne projekty w różnych stylach. Dom, który jest tani w budowie, może mieć konstrukcję murowaną, drewnianą, z bali lub szkieletową. Dlatego bez względu na to, czy zaliczasz się do osób, które preferują budowę domów tradycyjnych, drewnianych, czy też wolisz solidną konstrukcję murowaną, wykorzystującą ponadto nowoczesne rozwiązania, znajdziesz u nas odpowiednie projekty domów tanich w budowie. Zwróć uwagę na fakt, że domy te są projektowane tak, by ułatwić ich wznoszenie i zmniejszyć koszty, jakie się z tym wiążą.

Dom tani w budowie – w jakim może być stylu?

Miłośnicy minimalistycznych rozwiązań z pewnością zainteresują się projektem domu pasywnego. Natomiast wielbiciele klasyki mogą sięgnąć po styl tradycyjny, willowy lub dworkowy. W ofercie znajdzie się również tani dom w stylu góralskim. W zależności od tego, jaki masz pomysł na tani dom, wykorzystaj takie rozwiązania i style budownictwa mieszkaniowego, jakie odpowiadają Twoim gustom. Nie musisz kierować się obowiązującą modą. Nasze gotowe projekty tanich domów oczywiście uwzględniają nowoczesne rozwiązania, ale ich wygląd może temu przeczyć i przywodzić na myśl tradycyjne budownictwo.

Elewacje domów tanich w budowie projektowane są przez naszych architektów w różnym stylu. Mogą być wykończone tynkami o odmiennych kolorach i fakturze, a także okładzinami z kamienia i drewna. Dzięki nim zarówno dom tradycyjny, jak i nowoczesny będzie prezentować się atrakcyjnie, a przy tym na jego wybudowanie nie będziesz musiał wygospodarowywać znacznie więcej środków finansowych. Znajdź odpowiadający Ci projekt domu, który będzie tani oraz dopasowany do wymogów, jakie nakłada na Ciebie miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego lub warunki zabudowy na Twojej działce budowlanej.

Projekty tanich domów na niestandardową działkę – jak znaleźć odpowiedni projekt?

Projekty domów tanich w budowie sprawdzą się również na wąską i niekształtną działkę, np. w kształcie trójkąta lub trapezu. Takie działki z reguły są problematyczne i ograniczają zakres wyboru pożądanego projektu domu. Nieruchomość tego typu jak najbardziej może jednak spełnić wszystkie Twoje wymagania. Wśród naszych propozycji znajdziesz wiele tanich domów na wąską działkę czy na działkę posiadającą inne ograniczenia. Co więcej, część z tych obiektów można zbudować na granicy działki. Inne z nich mają uwzględnione wejście od południowej strony. Inwestorzy posiadający parcelę ze spadkiem terenu mogą zdecydować się na projekty domów na skarpę, a następnie dostosować je do indywidualnych wymagań placu (np. poprzez wykonanie podpiwniczenia całkowitego lub częściowego) albo wykonać niwelację terenu. Sposobów na niestandardowe działki i wznoszenie na nich domów jednorodzinnych jest wiele. Trzeba jedynie znaleźć takie projekty tanich budynków na wąską działkę, które będą Ci odpowiadać pod wieloma innymi względami. Wybierz tani dom na działkę ze spadkiem, działkę wąską czy niewymiarową i ciesz się własnym azylem.

Jak rozplanować dom, który jest tani w budowie?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak wybudować tani dom i jak sprawić by był on równocześnie tani w eksploatacji, zdaj się na wiedzę i doświadczenie architektów. W serwisie Extradom.pl znajdziesz wiele propozycji domów tanich w budowie, których wnętrza zostały rozplanowane w taki sposób, by sprzyjały energooszczędności i pozwalały zmniejszać koszty związane z użytkowaniem. Jak zbudować tani dom? Przede wszystkim skorzystaj z odpowiedniego projektu i ciesz się niższymi kosztami w przyszłości oraz w trakcie wznoszenia swojego wymarzonego budynku mieszkalnego.

Konstrukcje domów, które są tanie w budowie, mają zwykle przemyślany układ pomieszczeń, oddzielający strefę dzienną od nocnej i uzupełniony o niewielki korytarz. Układ wnętrz ma również wpływ na koszty instalacji wewnętrznych. Na przykład umieszczenie obok siebie kuchni i łazienki pomoże stworzyć jeden system wentylacyjny. Duże znaczenie ma również ogrzewanie budynku. Natomiast za piękny wygląd budynku odpowiadają materiały wykończeniowe, np. kolorowe tynki o różnej fakturze, uzupełnione okładzinami z drewna lub kamienia. Udowadniamy, że nawet przy mocno ograniczonym budżecie można cieszyć się wymarzonym domem! Wystarczy tylko wybrać odpowiedni projekt i ewentualnie dopasować go do swojej działki oraz wymogów domowników w kwestii rozplanowania kolejnych pomieszczeń w budynku.

Projekty domów tanich w budowie z kosztorysem – co zawiera kosztorys?

Szukasz projektów tanich domów z kosztorysem budowy? Znajdziesz je na naszej stronie internetowej. Dzięki nim otrzymujesz wstępny plan finansowy, pomocny w planowaniu budżetu, jaki musisz wygospodarować na postawienie taniego domu jednorodzinnego. Nasze projekty tanich domów z kosztorysem mogą być wyposażone bezpłatnie w koszty wstępne budowy. Uwzględniamy wówczas szacunkowe wydatki, jakie będziesz ponosić na etapie wznoszenia swojego domu według naszego pomysłu. Projekty domów tanich w budowie wraz z kosztorysem przydadzą się każdemu inwestorowi, bo na poszczególnych etapach realizacji może on sprawdzać, modyfikować i porównywać ponoszone koszty.

Możemy również odpłatnie przygotować dla każdego projektu taniego domu w budowie kosztorys inwestorski, obejmujący przedmiar robót i wycenę budynku na podstawie katalogów nakładów rzeczowych. W takim kosztorysie uwzględniamy koszty materiałów, robocizny, sprzętu oraz transportu. Kosztorys rozbity jest na kilka części odpowiadających postępom na budowie, tj.

 • stanowi zerowemu,
 • stanowi surowemu otwartemu,
 • stanowi surowemu zamkniętemu,
 • robotom wykończeniowym,
 • robotom instalacyjnym w budynku.

Poszczególne pozycje ujęte w kosztorysie budowy taniego domu podawane są w kwotach netto. Dostajesz do swojej dyspozycji papierowy dokument podzielony na kosztorys inwestorski części budowlanej, kosztorys inwestorski części instalacyjnej, kosztorys ofertowy części budowlanej oraz kosztorys ofertowy części instalacyjnej.

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Extradom.pl Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Oławskiej 27-29, 50-123 Wrocław ( dalej „Extradom.pl”), tel. 71/715 20 60, e-mail biuro@extradom.pl.
 2. Administratorami Państwa danych osobowych będą też Partnerzy czyli podmioty z grupy kapitałowej Wirtualnej Polski, w której skład wchodzą obok Extradom.pl także Wirtualna Polska Holding S.A. z siedzibą w Warszawie oraz wszelkie podmioty z nią powiązane, w tym Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie, podmioty z branży budowlanej i finansowej, reklamodawcy którzy bezpośrednio lub pośrednio zlecają nam działania marketingowe, domy mediowe występujące w imieniu naszych reklamodawców, podmioty z branży e-commerce i inni partnerzy, z którymi współpracujemy między innymi w celu dostarczenia produktów i usług z branży budowlanej i finansowej, optymalizacji działaj reklamowych lub które polecane są przez międzynarodowe organizacje branżowe między innymi IAB (Interactive Advertising Bureau).
 3. Kontakt z nami możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych drogą elektroniczną na adres iod@extradom.pl.
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie.
 5. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy (tymi umowami są najczęściej regulaminy, które Państwo akceptują przed skorzystaniem z danej usługi czy zakupem produktu), w tym także dopasowywania produktów czy usług do Państwa potrzeb, analizowania i udoskonalania produktów czy usług oraz zapewniania bezpieczeństwa usług na podstawie art. 6 ust. 1 lit b) RODO (niezbędność do wykonania umowy, której Państwo są stroną) do czasu wygaśnięcia danej umowy pomiędzy Tobą, a Extradom.pl. Czasami, dane te mogą być przetwarzane również po wygaśnięciu tej umowy, jednak wyłącznie jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń.
 6. Państwa dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego Extradom.pl na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przesłanka prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych) do czasu zgłoszenia skutecznego sprzeciwu oraz jego partnerów na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (dobrowolna zgoda) do czasu wycofania zgody.
 7. Mają Państwo prawo do:
  a. prawo dostępu do danych, w tym uzyskania kopii danych,
  b. prawo żądania sprostowania danych,
  c. prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  d. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  e. prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
 8. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 9. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą Państwo przesłać te dane innemu administratorowi danych.
 10. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie uzasadnionego interesu administratora mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją.
 11. Po skutecznym wniesieniu prawa do sprzeciwu dane nie będą przetwarzane o ile nie będzie istnieć ważna prawnie uzasadniona podstawa do przetwarzania, nadrzędna wobec Państwa interesów, praw i wolności lub podstawa do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
 12. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem lub z Inspektorem ochrony danych.
 13. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem tym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 14. W oparciu o dane osobowe będziemy podejmowali wobec Państwa zautomatyzowane decyzje, w tym decyzje będące wynikiem profilowania. Zautomatyzowane przetwarzanie danych osobowych, polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny Państwa zainteresowań i preferencji.
 15. Odbiorcami Państwa danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną.