Społeczność

więcej

Tagi

Społeczność Extradom skupia ludzi realizujących jedno ze swoich największych życiowych marzeń jakim jest posiadanie własnego domu. Dołączając do grupy 540 tys. Inwestorów, prześledzicie proces budowy, a także skorzystacie z ich doświadczenia, porad i wskazówek. Do Waszej dyspozycji oddajemy przestrzeń wzajemnej inspiracji oraz ciekawych dyskusji. Jesteście ciekawi, jak wybudować wybrany projekt domu lub co można w nim zmienić? Skorzystajcie z doświadczenia budowlanego Inwestorów i dołączcie do naszej Społeczności.

Nowości

Extradom (Extradom)

10 godz temu

Drodzy Extradomowicze, jak już wiadomo - ilu Inwestorów, tyle zdań. Liczymy się z Waszymi argumentami, które często niosą nieocenioną pomoc dla przyszłych budujących stąd powyższe pytanie.

Powodów za jest całe mnóstwo, jednak niektórzy rezygnują z wygody jaką jest garaż, a jeszcze inni decydują się na wiatę. Na co Wy się zdecydowaliście i dlaczego? Jesteście zadowoleni ze swoich decyzji? Być może warto wykorzystać miejsce garażu na przestrzeń dla domowników?

6 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
Agulusiusius
Agulusiusius   1   ·  8 godz temu

Garaż w bryle.Poszerzony o metr względem projektu.My  jesteśmy zadowoleni z wyboru.

extradomski podoba się to.

Kosinscy1982
Kosinscy1982   1   ·  5 godz temu

dwustanowiskowy wolnostojący w granicy działki. Mąż chciał duży garaż ze względu na jego hobby no i żeby było gdzie trzymać kosiarkę rowery itd. Maż również nie chciał garażu w bryle domu. Osobiście chciałam garaż z dachem czterospadowym bardziej by pasował do domu w stylu dworkowym ale ze względu że działkę, wąska to tylko mogliśmy postawić garaż w granicy działki z dachem jednospadowym. fakt do bryły domu mało on pasuje ale już jakoś się przyzwyczaiłam ale garaż fajny pojemny.:)

extradomski podoba się to.

fufinek
fufinek   0   ·  4 godz temu

U nas zgodnie z projektem. Jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania zwłaszcza,gdy mam zakupy do wniesienia lub gdy pada deszcz czy śnieg:))

atu   3   9 godz temu

Etno BSE10897926 opublikował(a) plik.

23 godz temu

1

Dorotka 32 podoba się to.

Dorotka 32
Dorotka 32   0   ·  20 min temu

Coś czuję, że święta spedzicie w nowym domku 🎅 🎄

7926   1   23 godz temu

4

emka102, EwkaC i 2 innym podoba się to.

Anula-Kołobrzeg-Śnieżka
Anula-Kołobrzeg-Śnieżka   0   ·  8 godz temu

Czy te słupki to może Joniec?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej nowości ze Społeczności