Społeczność

więcej

Tagi

Społeczność Extradom skupia ludzi realizujących jedno ze swoich największych życiowych marzeń jakim jest posiadanie własnego domu. Dołączając do grupy 540 tys. Inwestorów, prześledzicie proces budowy, a także skorzystacie z ich doświadczenia, porad i wskazówek. Do Waszej dyspozycji oddajemy przestrzeń wzajemnej inspiracji oraz ciekawych dyskusji. Jesteście ciekawi, jak wybudować wybrany projekt domu lub co można w nim zmienić? Skorzystajcie z doświadczenia budowlanego Inwestorów i dołączcie do naszej Społeczności.

Nowości

Drodzy Extradomowicze, jak już wiadomo - ilu Inwestorów, tyle zdań. Liczymy się z Waszymi argumentami, które często niosą nieocenioną pomoc dla przyszłych budujących stąd powyższe pytanie.

Powodów za jest całe mnóstwo, jednak niektórzy rezygnują z wygody jaką jest garaż, a jeszcze inni decydują się na wiatę. Na co Wy się zdecydowaliście i dlaczego? Jesteście zadowoleni ze swoich decyzji? Być może warto wykorzystać miejsce garażu na przestrzeń dla domowników?

6 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
Agulusiusius
Agulusiusius   1   ·  20 września 2019

Garaż w bryle.Poszerzony o metr względem projektu.My  jesteśmy zadowoleni z wyboru.

extradomski podoba się to.

Kosinscy1982
Kosinscy1982   1   ·  20 września 2019

dwustanowiskowy wolnostojący w granicy działki. Mąż chciał duży garaż ze względu na jego hobby no i żeby było gdzie trzymać kosiarkę rowery itd. Maż również nie chciał garażu w bryle domu. Osobiście chciałam garaż z dachem czterospadowym bardziej by pasował do domu w stylu dworkowym ale ze względu że działkę, wąska to tylko mogliśmy postawić garaż w granicy działki z dachem jednospadowym. fakt do bryły domu mało on pasuje ale już jakoś się przyzwyczaiłam ale garaż fajny pojemny.:)

extradomski podoba się to.

fufinek
fufinek   4   ·  20 września 2019

U nas zgodnie z projektem. Jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania zwłaszcza,gdy mam zakupy do wniesienia lub gdy pada deszcz czy śnieg:))

mrówka77, ania26120 i 2 innym podoba się to.

Tyle tu wiadomości, porad, zdjęć, że trzeba by było z miesiąc urlopu wziąć żeby to przeczytać. Właśnie zakończyliśmy wylanie fundamentów. Dopiero na wiosnę chcę ruszyć dalej. Nie wiem tylko ciągle z czego budować. Budujemy dom ua65 . Może ktoś już buduje to "cudo". Pozdrawiam wszystkich budujących
Witam czy buduje ktoś dom UA65 ???
Trasa do śmietnika i miejsce do zawracania.

5

kasieczek91, lemonique, Brzulik i 2 innym podoba się to.

47 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
kajtekwah
kajtekwah   0   ·  7 godz temu

żal mi was ...Kosińscy widzę ze co chwilę próbujesz zabłysnąć ...wcinając się w obronie pokrzywdzonych ''Tak kupuję w szklanych butelkach napoje , redukuje na maksa zakupy w plastikowych op. i jeżdze duuużo rowerem Staram się jak większość normalnych ludzi dbać o naturę , i nie ma znaczenia czy Ty i Twoje towarzystwo wzajemnej adoracji nazywacie nas ekologami czy inaczej . Widzę że co by nie powiedział idziecie w zaparte , a nie rozumiecie bardzo prostych rzeczy . Może ED zabierze w końcu głos , i się wypowie , ze chciwość , pazernośc , lenistwo , wygoda , wykorzystywanie na ślepo różnych szkodliwych dla natury wynalazków , chęć zaimponowania innym itd , jest wystarczającym wytłumaczeniem dla niszczenia Ziemi , naszego wspólnego dobra .

Brzulik
Brzulik   0   ·  6 godz temu

Kajtekwah dobrze pamiętam, że to Ty pisałaś, że budujesz kolejny dom? Jeśli tak to rozumiem, że w ostatnim zdaniu opisujesz siebie? No chyba, że dom wybudowany jest z mchu i paproci jak wspomniał K!. Nikt z siebie nie robi ekologia poza tobą i fufinkiem, ale moje drogie daleko Wam do dbania o przyrodę.

kajtekwah
kajtekwah   0   ·  5 godz temu

nie masz pojęcia Brzulik o czym my mówimy i to jest przykre . Tak buduję drugi dom , a pierwszy sprzedałam ....a co to ma do ekologii ? dbania o naturę ? Jak bym Ci napisała z jakich materiałów itd ...to pewnie nawet nie wiedziałabyś o czym mówię . Spokojnych snów Ci życzę i nie musisz udowadniać nikomu , że agrowłóknina jest ok ...bo akurat ją stosujesz .

Etno BSE10897926 opublikował(a) plik.

19 września 2019

1

Dorotka 32 podoba się to.

8 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
7926
7926   0   ·  20 września 2019

U nas niestety wszystko sami, tylko jeszcze będzie ekipa do kostki i tarasów na dniach. Mam jeszcze 160 m płytek do położenia na podłogi .Kotłownie uruchomić, kuchnia i szafy będą pod koniec października.

Dorotka 32
Dorotka 32   0   ·  21 września 2019

Ale zaoszczędzone macie kilkadziesiąt tysięcy. Ja mogę zapomnieć o kostce i tarasach 😒 Chajs się skończył 😭

7926
7926   0   ·  13 godz temu

No myślę ze lekką ręką 50 k zł zaoszczędzone. Właśnie skończyliśmy łazienkę .spaliśmy już, na razie na materacu,ogrzewamy się kominkiem .Chawira widzę jest super ocieplona ,rekuperacja( pięknie wywala wilgoć z domu-leje się jak z klimy z odpływu), GWC -wewnątrz jest ok 23 st przy nocnych temp 7-9 st, a naprawdę wrzucam 2 wsady drewna do kominka i aż za gorąco.Rano w tygodniu jak przyjeżdżam jest 21 st. Zobaczymy jak uruchomię piec i będą mrozy.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej nowości ze Społeczności