Aplikacja mobilna
EXTRADOM projekty domów

Od teraz wymarzonego projektu domu będziesz szukał wygodniej

Aplikacja mobilna EXTRADOM projekty domów - Znajdź wymarzony projekt domu

Znajdź wymarzony projekt domu

Pierwszym i najważniejszym krokiem na drodze do posiadania własnego domu jest wybór projektu. Pragniemy, aby proces ten był dla Ciebie przyjemnością, dlatego całą naszą kolekcję przenieśliśmy również na telefon. Skorzystaj ze wszystkich możliwości, które Ci dajemy. Dzięki aplikacji Extradom możesz przeglądać projekty domów w dowolnym miejscu i o wybranej porze, zapisywać swoje ulubione, wybierać filtry, a przede wszystkim bezpośrednio zasięgnąć porady eksperta.

Jedno konto - wiele korzyści

Utwórz nowe konto lub zaloguj się danymi ze Społeczności i ciesz się pełnią możliwości na komputerze i w aplikacji. Dodawaj projekty do ulubionych i zapisuj na swojej extra liście, zapamiętuj wybrane parametry wyszukiwania - filtry i wracaj do nich o dowolnej porze. Dlaczego warto? Konto daje możliwość powrotu do wszystkich zapisanych „extra” na komputerze i na telefonie. Co więcej, na podstawie przeglądanych przez Ciebie kart, aplikacja podpowie, jakie domy mogą Ci się spodobać.

Aplikacja mobilna EXTRADOM projekty domów - Jedno konto - wiele korzyści”
Aplikacja mobilna EXTRADOM projekty domów - Korzystaj z intuicyjnej wyszukiwarki”

Korzystaj z intuicyjnej wyszukiwarki

Szukanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Zastanów się nad swoim ideałem, sprawdź mpzp, zaznacz odpowiednie filtry i przeglądaj wybrane projekty domów. Pamiętaj, filtry w każdej chwili możesz edytować, a także zapisać, aby wrócić do nich później. Jeżeli wiesz już, jaki projekt domu chciałbyś obejrzeć, wpisz po prostu w wyszukiwarce jego nazwę.

Zapisuj swoje „extra”

Zapisz swoje ulubione filtry i projekty domów, aby wrócić do nich później. Kliknij symbol serduszka na projekcie, a pojawi się on na Twojej extra liście. Zapamiętaj także swoje ulubione filtry klikając flagę w prawym, górnym rogu wyszukiwarki. Wszystkie „extra” filtry i projekty zapisują się na Twoim koncie i możesz do nich wrócić poprzez aplikację, jak i na komputerze.

Aplikacja mobilna EXTRADOM projekty domów - Zapisuj swoje „extra”
Aplikacja mobilna EXTRADOM projekty domów - Porozmawiaj z ekspertem”

Porozmawiaj z ekspertem

Masz pytania dot. projektu? Chętnie odpowiemy! Skorzystaj z czatu w aplikacji i rozpocznij rozmowę z naszym doradcą. Dowiesz się wszystkiego, na czym Ci zależy i decyzja o budowie wymarzonego domu będzie jeszcze łatwiejsza! Możesz także porozmawiać dzwoniąc z aplikacji. Wystarczy, że przeglądając wybrany projekt bądź kartę kontaktu klikniesz w pole „zadzwoń”.

Opinie użytkowników

Pobierz aplikację EXTRADOM projekty domów