Kreator 3D

nowości, pytania, odpowiedzi

Galeria zdjęć

więcej »

Kreator 3D to narzędzie, dzięki któremu wcielisz się w rolę projektanta i nadasz projektowi domu nowy charakter! Bogaty wybór kolorów, elewacji, dachówek i innych elementów sprawi, że będziesz mógł porównywać różne zestawienia kolorystyczne i zaplanować wykańczanie własnego domu! Panel nawigacyjny umożliwia dopasowywanie położenia domu do kształtu działki, dzięki temu przekonasz się jaką część przestrzeni zajmie dany projekt i ile miejsca pozostanie do zagospodarowania na ogród lub budynki gospodarcze! Możesz także spojrzeć na projekt i działkę z każdego kierunku świata, co da Ci szeroki obraz tego, jak dom będzie wyglądać po wybudowaniu. Dzięki możliwości umieszczenia jednego projektu na kilku działkach, możesz podjąć decyzję o zakupie najodpowiedniejszej działki pod wymarzony projekt domu. Udostępniając zdjęcie wykończonego projektu 3D, przekonasz się co sądzą o nim inni budujący, możesz zapytać ich o zdanie lub po prostu pochwalić się swoim dziełem! Udanej zabawy!

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia związane z Kreator 3D
Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnia aktywność

Witam ! Chciałbym wybudować domek na podstawie projektu kendra xs kod wok 1064 . Chciałbym zobaczyć ten domek jeśli ktoś już wybudował taki dom . Okolice Ślesin , Konin , Kruszwica , Inowrocław bardzo bym prosił o lokalizacje . Chciałbym zobaczyć go w realu czy aby nie jest za duży .
extradomski
extradomski   0   ·  22 października 2018

Dzień dobry, aby sprawdzić czy ktoś z Twojej okolicy realizuje wybrany projekt, zapraszam do skorzystania z Mapy Budowy: https://www.extradom.pl/budowy. Jeśli będzie problem ze skorzystaniem z naszej mapy, proszę o kontakt. Serdecznie pozdrawiam

anetka2711
anetka2711   0   ·  4 października 2018

Fajny projekt, ale zmieniłabym wejście i spiżarnię..

JUSTYNA_30
JUSTYNA_30   0   ·  23 października 2018

My również budujemy ten domek tylko odbicie lustrzane:) nanieśliśmy kilka zmian:)

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z Kreator 3D