Kreator 3D

nowości, pytania, odpowiedzi

Powiązane tematy

Galeria zdjęć

więcej »

Kreator 3D to narzędzie, dzięki któremu wcielisz się w rolę projektanta i nadasz projektowi domu nowy charakter! Bogaty wybór kolorów, elewacji, dachówek i innych elementów sprawi, że będziesz mógł porównywać różne zestawienia kolorystyczne i zaplanować wykańczanie własnego domu! Panel nawigacyjny umożliwia dopasowywanie położenia domu do kształtu działki, dzięki temu przekonasz się jaką część przestrzeni zajmie dany projekt i ile miejsca pozostanie do zagospodarowania na ogród lub budynki gospodarcze! Możesz także spojrzeć na projekt i działkę z każdego kierunku świata, co da Ci szeroki obraz tego, jak dom będzie wyglądać po wybudowaniu. Dzięki możliwości umieszczenia jednego projektu na kilku działkach, możesz podjąć decyzję o zakupie najodpowiedniejszej działki pod wymarzony projekt domu. Udostępniając zdjęcie wykończonego projektu 3D, przekonasz się co sądzą o nim inni budujący, możesz zapytać ich o zdanie lub po prostu pochwalić się swoim dziełem! Udanej zabawy!

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia związane z Kreator 3D
Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnia aktywność

IDEALNY
Barim
Barim   0   ·  11 godz temu

witamy czy domek juz stoi? Paweł i Kasia

Witam,chcialabym poprosiç o wpisanie na liste projektu Taleje III... dziékujé i pozdrawiam!!!! 😃
jolanda80
jolanda80   0   ·  5 lipca 2017

...*Taleja* ..mialo byç...😉

extradomski
extradomski   0   ·  5 lipca 2017

Dzień dobry, projekt Taleja III WRP1259 w najbliższym czasie nie pojawi się w Kreatorze 3D, ponieważ autor projektu nie udostępnił potrzebnych materiałów do jego stworzenia. Jednak w tej zakładce https://www.extradom.pl/kreator3d znajduje się ponad 400 projektów domów, z których na pewno wybierzesz podobne. Pozdrawiam

wzór nr 1
7 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
Jedyna
Jedyna   0   ·  11 lipca 2017

*od kupna projektu.

sebaaaxy
sebaaaxy   0   ·  11 lipca 2017

Ciekawe. Jak liczyłem to sumy się robią duże ;/ ale zobaczymy, u mnie wchodzi po niedzieli geodeta także będę notował wydatki może uda się zamknąć w sensownych kwotach.

Jedyna
Jedyna   0   ·  12 lipca 2017

Nie mów, że wychodzi Ci więcej. 😦

K! K!   0   30 maja 2017

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z Kreator 3D