Ogrzewanie

Galeria zdjęć

więcej »

W polskim klimacie sezon grzewczy trwa sześć miesięcy. Dlatego bardzo istotny jest wybór sposobu ogrzewania domu. Liczą się niskie koszty i łatwość obsługi. Przede wszystkim, trzeba wziąć pod uwagę możliwości, jakie daje lokalizacja. Podłączenie się pod gaz ziemny jest tanią i praktycznie bezobsługową opcją. Dobrym rozwiązaniem jest także pompa ciepła, ale dość kosztownym na etapie zakupu. Późniejsza eksploatacja nie powinna nadmiernie obciążyć budżetu. Najpopularniejszym sposobem ogrzewania jest paliwo stałe. Obsługi kotłów na ekogroszek łatwo się nauczyć, a piece tego rodzaju rzadko się psują. Sam opał jest jednak nieco kłopotliwy, bo wymaga sporej kotłowni. Jako alternatywę, niektórzy inwestorzy wybierają pelet. Kocioł może być nieco droższy, ale niższe koszty ogrzewania powinny to zrekompensować. Jeśli lubimy nowoczesne i praktyczne rozwiązania, warto zdecydować się na ogrzewanie podłogowe i rezygnację z grzejników.

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia związane z Ogrzewanie
Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnia aktywność

Pokój Najważniejszego juz niemal ukończony ❤💓

8

Justyna_Z, madzia 2000, gosia1401 i 5 innym podoba się to.

4 komentarze
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
redskins
redskins   0   ·  10 godz temu

Co to za huśtawka gdzie kupiona?

Kamykowa12345
Kamykowa12345   0   ·  10 godz temu

Robiona na zamowienie przez Panią z olx. Proszę poszukać pod "fotel" lub "krzesło bujanie". Podobną widziałam również w sklepie Jysk, jednak tylko w kolorze beżowym.

kasia85x
kasia85x   0   ·  8 godz temu

<3 ale cuuudo !!!! Uwielbiam :))

My mamy gaz z butli. Korzystamy z niego w porze zimowej do podgrzewania na czas nieobecności w domu ( podstawowe źródło ciepła to piec na drewno) i w sposób ciągły w sezonie letnim.Polecam!
Pokój zabaw nad garażem 😁

6

mrówka77, kika*22, monika_s i 3 innym podoba się to.

6 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
Błaszczykowie.
Błaszczykowie.   0   ·  15 czerwca 2018

Dziękujemy serdecznie 😁podłoga Quick step panel eligna u 1001 cena 136 zł za paczkę w paczce jest 1.772m2 😀Blachodachowka Gala Glinmet hps200 koszt 38 zł za m2😁

M14
M14   1   ·  16 czerwca 2018

Dziękuję raz jeszcze za odp.☺

Błaszczykowie. podoba się to.

Błaszczykowie.
Błaszczykowie.   0   ·  17 czerwca 2018

Proszę bardzo 😊

Witam, czy ktoś z Państwa posiada ogrzewanie na gaz ze zbiornika? Zastanawiamy się nad zmianą ogrzewania na ten sposób i szukamy opinii użytkowników.
fufinek
fufinek   0   ·  14 czerwca 2018

My mamy gaz z butli. Korzystamy z niego w porze zimowej do podgrzewania na czas nieobecnosci w domu i w sposób ciągły w sezonie letnim.Polecam!

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z Ogrzewanie