Schody

nowości, pytania, odpowiedzi

Galeria zdjęć

więcej »

Piękne schody mogą być ozdobą każdego domu, dlatego warto poświęcić im więcej uwagi. Współczesne projekty zakładają schody mające swój początek w otwartej części dziennej domu. Muszą więc idealnie pasować do wnętrza. Najpopularniejsze rodzaje schodów to murowane drewniane i stalowe. Murowane (betonowe) powstają razem ze stropem nad parterem budynku. Można je obłożyć drewnem lub kamieniem, a podstopnice podświetlić ledami. Nieco tańszą alternatywą jest gres. Jeśli okładzina ładnie współgra z wykończeniem podłogi, zawsze efekt będzie zadowalający. Inwestorzy decydujący się na schody drewniane lub stalowe mogą je zamontować dopiero po tynkach wewnętrznych i wylewkach. Najczęściej robi się to dopiero na ostatnim etapie prac wykończeniowych. Barierka powinna pasować do schodów i stylu w jakim jest urządzony dom. Do wyboru mamy stal nierdzewną, hartowane szkło i drewno.

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia związane z Schody
Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnia aktywność

Sezam 3 WOF1039Dorikaa opublikował(a) plik.

15 sierpnia 2019

Dorikaa
Dorikaa   0   ·  15 sierpnia 2019

Nasz domek obecnie tak wyglada 😉 zdecydowaliśmy się jednak zrobić schody z drewna sami🤗 zawsze troszkę taniej i ładnie 🙂

APS 161 LUA1185adriansowa opublikował(a) plik.

10 sierpnia 2019

4

mena31, Aneta_R i 2 innym podoba się to.

6 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
adriansowa
adriansowa   0   ·  11 sierpnia 2019

opublikował(a) plik.

kajtekwah
kajtekwah   0   ·  11 sierpnia 2019

nooo , faktycznie ten kto szalował schody , sam sobie podniósł poprzeczkę , a pewnie wystarczyło z tych zabiegowych zrobić ze spocznikiem . Tak myślę . Ale jak mówisz , i tak wyszło całkiem dobrze . Nie jestem pewna czy dobrze widzę ....bo tam jest spocznik i drzwi czy okno na klatce ?

adriansowa
adriansowa   1   ·  11 sierpnia 2019

Dokładnie tak, jak piszesz, jest tam spocznik, przy którym z jednej strony są drzwi do pokoju nad garażem, a z drugiej kolejne cztery stopnie do sypalni poddasza.

kajtekwah podoba się to.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z Schody