Załóż konto i ciesz się z możliwości jakie daje nasza Społeczność:

 • Uzyskaj pełny dostęp do publikowanych zdjęć i toczących się dyskusji,
 • Zadawaj pytania i korzystaj z rad doświadczonych Inwestorów,
 • Korzystaj z Mapy Budowy aby sprawdzić gdzie w Twojej okolicy można zobaczyć interesujący Cię projekt w budowie,
 • Skorzystaj z bezpłatnej analizy działki.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Twoje hasło musi mieć przynajmniej:

 • Nie spełnia wymagań 8 znaków
 • Nie spełnia wymagań 1 litera
 • Dobre 1 cyfra

Podane hasła są różne.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej zwanym „RODO”, informuję, iż:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Extradom.pl Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Oławska 27-29, I p., 50-123 Wrocław, tel. 71/715 20 60, e-mail biuro@extradom.pl. […]
 1. Kontakt z nami możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych drogą elektroniczną na adres iod@extradom.pl.
 2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla rejestracji konta.
 3. Państwa dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego Extradom.pl Sp. z o. o. oraz jego partnerów na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przesłanka prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych).
 4. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.
 5. Jeśli wyraziliście Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną i ustawą – Prawo telekomunikacyjne, zgoda ta może być wycofana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Państwa danych osobowych w czasie obowiązywania zgody.
 6. Z prawa do wycofania zgody mogą Państwo skorzystać wysyłając maila na adres iod@extradom.pl.
 7. Dostęp do Państwa danych osobowych mają odbiorcy, którzy dostarczają nam lub pomagają nam utrzymać system teleinformatyczny, w którym prowadzone są konta użytkowników. W związku z powyższym istnieje możliwość przekazywania Państwa danych poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego, ale dotyczy to państw, w stosunku do których Komisja Europejska stwierdziła odpowiedni poziom ochrony danych osobowych (USA, Kanada), a współpracujący z nami dostawca systemu teleinformatycznego jest uczestnikiem programu „Tarcza Prywatności UE – USA”.
 8. Państwa dane osobowe będą przechowywane do dnia ustania celu, dla którego zostały zebrane, czyli np. usunięcia konta lub zaprzestania działalności serwisu.
 9. Mają Państwo prawo do:
  1. dostępu do swoich danych osobowych (czyli sprawdzenia, jakie dane są przez nas przetwarzane),
  2. sprostowania danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są nieprawidłowe),
  3. uzupełnienia danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są niekompletne),
  4. przenoszenia danych osobowych (czyli przekazania Państwa danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego np. txt., pdf., odt., doc., rtf., jpeg., XML, JSON, CSV),
  5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych (będziemy wówczas mogli jedynie przechowywać Państwa dane osobowe),
  6. usunięcia danych osobowych.
 10. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem tym jest obecnie Generalny Inspektor Danych Osobowych* (https://giodo.gov.pl/pl/493).
 11. W oparciu o dane osobowe nie będziemy podejmowali wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

*Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych po wejściu w życie ustawy o ochronie danych osobowych.

lub zarejestruj się przez


  Zamknij rejestrację