(Extradom)

14 maja 2014

Niezwykła, żywa dekoracja - akwarium.

Akwarium może stać się pięknym elementem dekoracyjnym wnętrza. Udowodniono, że patrzenie na kolorowe rybki relaksuje. Dobrze zaprojektowane i zadbane akwarium ciągle jest modnym i dość oryginalnym elementem ozdobnym we wnętrzu. Obecnie rynek proponuje wiele korzystnych i atrakcyjnych rozwiązań, dlatego warto przed zakupem dokładnie przeanalizować ofertę i przemyśleć, ile zainwestować w tą niebagatelną salonową ozdobę.

 

http://extradom.pl/zdjecia-taga-akwaria-dekoracyjne-oMtQ~LnM6k6Jcyf1gzPysw#wpis-takie-akwarium-bajeczny,59WwnjOtP0SXNEvi4bdnBw 

 

Niesłabnącą popularnością cieszą się akwaria umieszczone w ścianach. Tendencja ta dominuje przede wszystkim w pomieszczeniach często odwiedzanych przez mieszkańców oraz gości, czyli w salonach lub jadalniach. Niemniej jednak entuzjaści akwarystyki tworzą akwaria również w sypialni, kuchni, a nawet w łazienkach.

 

http://extradom.pl/zdjecia-taga-akwaria-dekoracyjne-oMtQ~LnM6k6Jcyf1gzPysw#wpis-22-marca-2010,nUpocABqo0q_NV5OLFMbrg 

 

Zaletą takiego umiejscowienia akwarium jest oryginalność i możliwość stylizacji. Warto jednak pamiętać, iż takie rozwiązanie wymaga zaplecza techniczego akwarium w przylegającym pomieszczeniu, czyli specjalnej konstrukcji lub szafki, na której stanie akwarium. Takie rozwiązanie może być mniej atrakcyjne od strony eksponowanej, lecz można zabudować zaplecze akwarium w bardzo atrakcyjny sposób.

 

http://extradom.pl/zdjecia-taga-akwaria-dekoracyjne-oMtQ~LnM6k6Jcyf1gzPysw#wpis-25-wrzesnia-2009,FFFRj1658ky4Bcyivqla0A 

 

Istotnym elementem akwarium jest właściwy dobór ryb i roślin, a także przemyślane parametry konstrukcji. Lepiej jest zainwestować w zbiornik długi, lecz niezbyt wysoki, gdyż wiążę się to z modernizacją i konserwacją, które są wyznacznikiem pięknego akwarium. Warto też pamiętać, że odpowiedni rozmiar akwarium przyczynia się do zachowania równowagi biologicznej środowiska wodnego. 

 

http://moj.extradom.pl/#wpis-nasze-malawiakwarium-znajduje-sie-w-scianie-a-zdjecie-bylo-robione-poznym-wieczorkiem-i-telefonem,i9GZIPZrgUqkQBg~I1Pwww 

 

Interesującym rozwiązaniem jest zastosowanie akwarium jako podstawy stolika dziennego. Z pewnością jest to niepowtarzalne urozmaicenie rodzinnych i przyjacielskich spotkań.

 

http://extradom.pl/zdjecia-taga-dekoracje-xZHtRU0rpkSVxPMxaNCn_w#wpis-13-pazdziernika-2010,sMpHX1IVR0qf7m8BW1X3ag 

 

Jeden z naszych użytkowników wpadł na bardzo nietypowy pomysł umieszczenia akwarium… w szafce kuchennej. Jednak muszę przyznać, że pomysł jest świetny, bardzo mi się podoba, a jego realizacja jest rewelacyjna! Czy ktoś z Was okaże się na tyle odważny i spróbuje zastosować takie rozwiązanie w swoim domu?

 

http://slowik1.extradom.pl/#wpis-akwarium,9UBg9K5~Q0q~f1cCmvJzDw 

 

Dla entuzjastów nietypowych rozwiązań będzie to z pewnością ciekawy pomysł. Łóżko obudowane konstrukcją, w środku której znajduje się akwarium. To bardzo śmiałe i ciekawe rozwiązanie. Czyż nie byłoby to piękne zasypiać patrząc na delikatnie kołyszącą się wodę?

 

http://extradom.pl/zdjecia-taga-sypialnia-YoDLFtnye0q3snpGIPfEuA#wpis-o-tak-,EgB41R~GAUecSa12Rh4ESA 

 

Dla osób wolących tradycyjne akwaria, dostępne są na rynku segmenty o kształtach klasycznych lub bardziej nowoczesnych, półokrągłych. Zaletą tych segmentów są gotowe szafeczki, dzięki którym można ukryć często nieatrakcyjny sprzęt do utrzymania akwarium (filtr, grzałki, oświetlenie).

 

http://extradom.pl/zdjecia-taga-akwaria-dekoracyjne-oMtQ~LnM6k6Jcyf1gzPysw#wpis-31-pazdziernika-2010,c4AHWO66rESbmhkV860~5A 

 

Możliwości aranżacji akwarium ciągle przybywa i z pewnością pojawi się coraz więcej interesujących rozwiązań. Warto jednak dostosować akwarium do aranżacji wnętrza, a z pewnością stanie się jego największą ozdobą.

 

Kochani! Lubicie akwaria?

0

  0   ·  14 maja 2014

Uwielbiam te cudeńka !!!!