Instalacja elektryczna

Galeria zdjęć

więcej »

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia związane z Instalacja elektryczna
Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnia aktywność

ekotechnik24

ekotechnik24 (ekotechnik24)

45 min temu

Żyrandol LED Largo 5202. Nowoczesny żyrandol LED. Jego najwyższą jakość potwierdza dożywotnia gwarancja producenta. Lampa w całości produkowana jest w Polsce.
Ja proponuje zamiast zwykłych puszek dawać przy łącznikach przynajmniej jedną pod elektronikę (tzw. bucik) fakt, że taka puszka kosztuje ok 10 PLN, ale jej możliwości są ogromne. Zawsze za ileś lat można dołożyć moduły zdalnego sterowania czy przekaźniki WiFi lub ogólnie całość przerobić na "inteligentny dom".
Jeśli potrzebujecie pomocy w doborze plafonu sufitowego to zapraszamy do przeczytania artykułu na ten temat. Artykuł znajdziecie tutaj: https://ekotechnik24.blogspot.com/2018/03/plafon-sufitowy-led-jak-wybrac-najlepszy.html 
Witam. Co dodaliście jeszcze z INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ, czego nie było w projekcie? Może jakieś gniazdka lub ciekawe włączniki światła w nietypowym miejscu? Będę wdzięczna za każdy pomysł 😃
pajkuwiraszka
pajkuwiraszka   1   ·  11 marca 2018

Osprzęt siłowy związany jest z prądem trójfazowym, czyli doprowadzeniem trzeciej fazy do instalacji w pomieszczeniu. Takie rozwiązanie daje nam dodatkowe korzyści, np. możliwość korzystania z urządzeń o większej mocy (kuchni indukcyjnej czy betoniarki), a także możliwość podziału instalacji elektrycznej na trzy niezależne od siebie sieci.

Malina19 podoba się to.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby zobaczyć więcej treści związanych z Instalacja elektryczna