Rankingi projektów domów

Parterowe, piętrowe, a może z poddaszem użytkowym? Który typ domu cieszył się największym zainteresowaniem? Aż siedem projektów z zestawienia TOP10, to domy parterowe. Pozostała trójka to domy z poddaszem użytkowym, z których dwa objęły pierwsze miejsca podium.

Projekty domów parterowych to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i komfort. Domy parterowe są także bardziej reprezentacyjne w porównaniu do domów z użytkowym poddaszem. Które projekty z naszej oferty zdobyły Wasze największe zainteresowanie? Przedstawiamy zestawienie dziesięciu najbardziej sprzedażowych.

Projekty z poddaszem użytkowym to znakomite rozwiązanie dla osób ceniących funkcjonalność oraz wygodę w użytkowaniu swojej przestrzeni. Są to domy o stosunkowo niskich kosztach budowy oraz klarownym i jasnym podziałem wnętrza na strefę dzienną i nocną. Top 10 najbardziej sprzedażowych projektów to domy, które najchętniej kupowali nasi klienci w 2018 r.

Jednymi z bardziej rozchwytywanych projektów - są domy tanie w budowie. W naszym topowym zestawieniu, przedstawiamy najbardziej popularne w 2018 r. Należą do nich projekty, dzięki którym z pewnością uda się uchronić budżet przed nadmiernymi wydatkami.

Zestawienie top 10 projektów na wąską działkę, to zbiór najpopularniejszych domów w naszej ofercie, stworzony z myślą o inwestorach posiadających działki o ograniczonej szerokości. Projekty te charakteryzują się prostą bryłą, najczęściej przykrytą dwuspadowym dachem. W zestawieniu znajdziesz zarówno domy parterowe i z poddaszem użytkowym.