Projekt Dom przy Cyprysowej 14 KRK1231

Cena projektu: 3 040 zł 2 690 zł Oszczędzasz 350 złOferta ważna do 15 czerwca 2020 r.

Minimum 300zł rabatu na wybrane projekty

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
135,29 m²
Min. szer. działki
21,85 m
Wysokość budynku
8,45 m
Pow. zabudowy
118,88 m²
Kubatura
676,12 m³
Kąt nach. dachu
40°
Pow. dachu
202,11 m²
Liczba pokoi
5 (4 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Dom przy Cyprysowej zakłada dom jednorodzinny z poddaszem i garażem jednostanowiskowym. Tradycyjny charakter budynku dobrze wpisuje się w krajobrazy wiejskie, a elementy takie jak balkony i wykusz sprawiają, że prezentuje się bardziej stylowo. Pomieszczenia domu są bardzo wygodnie rozmieszczone, dlatego może tam zamieszkać nawet kilkupokoleniowa rodzina. Ze względu na swoje rozmiary dom, pomimo zwartej formy, wymaga szerokiej działki. Strefa dzienna Domu przy Cyprysowej wyznaczona jest przez obszerny pokój dzienny otwarty na kuchnię, małą łazienkę koło wejścia oraz dodatkowy pokój przy klatce schodowej. W samym centrum domu zaprojektowano kominek, który w tworzy subtelną granicę pomiędzy kuchnią a salonem. Atutem projektu jest duża ilość okien, za sprawą których pomieszczenia są dobrze doświetlone. Dodatkowo duża, szklana powierzchnia narożnych drzwi wychodzących na taras wprowadza jeszcze więcej światła do wnętrza. Na uwagę zasługuje wychodzący na ogród wykusz, który doskonale sprawdzi się jako jadalnia do spożywania rodzinnych obiadów. Poddasze stanowi w całości strefę nocną. Cztery obszerne sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz łazienką, umożliwiają pomieszczenie wieloosobowej rodziny. Co więcej każda sypialnia posiada wyjście na balkon, dzięki czemu są one lepiej oświetlone, a domownicy zyskują dodatkowe miejsce do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Pod schodami, na parterze zaprojektowano niewielkie, odrębne pomieszczenie z przeznaczeniem na pralnię, położone poniżej poziomu parteru. Podobnie usytuowana jest kotłownia, stanowiąca łącznik pomiędzy garażem a częścią mieszkalną domu. Projekt Dom przy Cyprysowej bez wątpienia wyróżnia się interesującą formą z różnorodnymi akcentami architektonicznymi jak wykusz, narożne okna czy balkony. Ponadto należy zwrócić uwagę na duże powierzchnie oraz dogodne rozmieszczenie pomieszczeń, które pozwalają na stworzenie komfortowej przestrzeni dla rodziny. Nie bez znaczenia jest także obszerny taras, dający możliwość wypoczynku na powietrzu.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Dom przy Cyprysowej 14 - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,29 m²
2 hall
4,36 m²
3 spiżarnia
1,17 m²
4 kuchnia
11,27 m²
5 pokój dzienny
25,89 m²
6 pokój
12,31 m²
7 pom. gospodarcze
2,54 m²
8 łazienka
4,26 m²
9 kotłownia
4,82 m²
10 garaż jednostan.
18,77 m²
razem
88,68 m²

Rzut kondygnacji projektu Dom przy Cyprysowej 14 - Rzut poddasza

1 korytarz + schody
9,66 m²
2 pokój
9,49 m² (12,36 m²)
3 garderoba
3,06 m² (5,93 m²)
4 łazienka
10,74 m² (12,64 m²)
5 pokój
13,21 m² (16,97 m²)
6 pokój
15,97 m² (18,15 m²)
7 pokój
10,61 m² (13,62 m²)
razem
72,74 m² (89,33 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Dom przy Cyprysowej 14 na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Dom przy Cyprysowej 14
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
47 472 zł

stan surowy otwarty
155 388 zł

stan surowy zamknięty
35 466 zł

Wycena opracowana przez Extradom:

238 326 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: pustak 25 cm, styropian 20 cm. Ściany nośne: pustak 25 cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 40°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: GALERIADOMOW.PL

Opinie mieszkańców domu Dom przy Cyprysowej 14

Zdjęcie profilowe weronika8033
weronika8033
Wybierając projekt domu zwracaliśmy uwagę na to, jak będzie ustawiony na naszej działce. Układ pomieszczeń w projekcie domu Dom przy Cyprysowej 14 KRK1231 wydał nam się pod tym względem najbardziej praktyczny. Zdecydowaliśmy się na podpiwniczenie budynku. Podczas budowy nic nas nie zaskoczyło. Ściany zostały wymurowane z Suporexu, a zamiast dachówki wyłożyliśmy dach blacho-dachówką. Postanowiliśmy też wzmocnić nieco krokwie i daliśmy je nieco większe niż w wytycznych. Cała reszta domu została zrealizowana tak, jak zalecał projektant. Na całym parterze, półpiętrze i w łazience na poddaszu zastosowaliśmy ogrzewanie podłogowe. W sypialni zamontowaliśmy tradycyjne kaloryfery. Obecnie w kotłowni mamy zainstalowany kocioł węglowy, ale w najbliższym czasie będziemy zmieniać go na piec z podajnikiem na ekogroszek. Jest to wygodniejsze rozwiązanie, gdyż nie trzeba tak często podchodzić do pieca i co rusz do niego dokładać czy sprawdzać. W projekcie domu Dom przy Cyprysowej 14 KRK1231 wprowadziliśmy niewielkie zmiany. Kotłownie postawiliśmy w piwnicy, a w jej miejscu zrobiliśmy łazienkę. Tam, gdzie pierwotnie miała być łazienka, znajduje się teraz pomieszczenie gospodarcze.

Postanowiliśmy zrobić przed wejściem ganek. W projekcie front nie był zabudowany i jakbyśmy wychodzili z domu, to mielibyśmy bardzo szybki kontakt z powietrzem. Dzięki zabudowie o wymiarach 3x3 wiatr ma się gdzie zatrzymać. Myślę, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, a w dodatku ganeczek ładnie wygląda z zewnątrz. Cała część dzienna w naszym przypadku znajduje się po stronie wschodniej i na takim ułożeniu domu nam zależało. Był to w głównej mierze zamysł mojej żony, która słusznie zauważyła, że w kuchni częściej przebywa się popołudniu. Przy takim położeniu jest w niej chłodniej w tych godzinach i można swobodnie gotować nawet w gorące dni. Poza tym w lecie będziemy mieć przyjemne ochłodzenie w salonie. Obecnie mieszkamy w domu w 4 osoby. Jestem pewny, że dwie dodatkowe osoby nie stanowiłyby problemu i 6 osobowa rodzina mogłaby w nim mieszkać równie swobodnie. W naszym przypadku każde dziecko ma swój pokój, mamy również miejsce dla gości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 14 KRK1231. Myślę, że w układzie pomieszczeń nic bym już nie zmieniał. Ostatnio doszedłem jednak do wniosku, że mogłem poszerzyć budynek o jakieś 2 metry. Delikatne powiększenie przy takim metrażu nie byłoby mocno odczuwalne w kosztach, a komfort użytkowania salonu byłby większy. Warto o tym pomyśleć na etapie adaptacji. W każdym bądź razie mogę z czystym sumieniem polecić innym ten projekt. Pozdrawiam.
Zdjęcie profilowe sienna
sienna
Wybierając projekt domu największą uwagę zwracałem na jego wygląd zewnętrzny. Miał on dla mnie większe znaczenie niż układ pomieszczeń. Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 KRK1231 zachwycił mnie swoim rustykalnym pięknem i idealnie wpisywał się w nasze wiejskie, małopolskie pejzaże. Podczas realizacji mieliśmy małe problemy, ale to jak przy każdej budowie. Najwięcej kłopotów mieliśmy z drzwiami do garażu od strony kotłowni. Zostały one zaprojektowane tak, że ich otwieranie kolidowałoby z szyną nośną bramy garażowej. Musieliśmy w tym przypadku wykuć jeden schodek, zastosować drzwi 60cm i nieco je przesunąć. Otwierają się one teraz do wewnątrz kotłowni. Zgodnie z przepisami BHP jedne wejście do tego pomieszczenia musi otwierać się na zewnątrz, więc drugie drzwi otwierają się na wiatrołap. Wyjściem z tej sytuacji mogłoby być podwyższenie garażu albo jego poszerzenie o ok. 0,5 m. Wtedy szyna nośna byłaby przesunięta i nic by nie przeszkadzało przy otwieraniu. Na etapie budowy, w którym wykryliśmy usterkę było już za późno na ten zabieg. Budując projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 14 KRK1231 staraliśmy się odzwierciedlić jego wygląd zewnętrzny ukazany na wizualizacji. Kolorystyka, elewacja, obramowania - wszystko miało dla nas duże znaczenie. Na rysunku, który zdecydował o zakupie domu widniały ceglane parapety. Bardzo mi się to spodobało, jednakże w praktyce nie było możliwości umieszczenia cegieł na warstwie izolacyjnej styropianu. Byłyby one po prostu za ciężkie do utrzymania. Wpadliśmy jednak na pomysł, aby powycinać cegiełki klinkierowe w kształt litery L i tym sposobem ozdobić parapety. Było to dość czasochłonne zajęcie, ale było warto. Stan surowy oraz izolacje powstały w zaledwie dwa miesiące. Postanowiliśmy zamontować specjalny system odwodnienia, który powoduje, iż podczas deszczu woda nie ścieka i nie niszczy elementów wokół okien. Ważnym zabiegiem była izolacja dachu pianką poliuretanową. Uważam, że wełna (chociaż bardzo często stosowana) nie jest żadnym izolatorem. Miliony splecionych ze sobą włókien absorbują wilgoć, która nie ma możliwości wyparowania. Dachówka się nagrzewa, a ciepło przenosi się na płytę gipsową co powoduje, że w okresie letnim na poddaszu jest bardzo gorąco. Ponadto wełna jest luźna, zsuwa się i spada na dół. Użytkownik nie wie co ma między dachówką a gipsem. Mogą się tam znajdować kuny, które wręcz uwielbiają wełnę. Przy izolacji pianką, ważne jest, aby była ona otwartokomórkowa, miękka i elastyczna, ponieważ nie uszkodzi się w momencie, gdy więźba dachowa będzie jeszcze ,,pracować”. W domu zastosowaliśmy ogrzewanie gazem ziemnym. W całym domu mamy ogrzewanie podłogowe, które pokryliśmy wylewką anhydrytową. Oprócz tego, w każdym pomieszczeniu mamy zamontowane kaloryfery. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie, ponieważ w okresie jesiennym czy wiosennym są duże różnice temperatur. Jeśli zaskoczy nas zimny dzień, wtedy włączamy grzejniki, które szybko się nagrzewają i szybko stygną. Ogrzewanie podłogowe natomiast najlepiej sprawdza się w całym okresie zimowym, gdy temperatury są niskie praktycznie codziennie. Każde pomieszczenie w naszym domu posiada własny termostat. Postanowiłem wprowadzić kilka poprawek do projektu domu Dom przy Cyprysowej 14. Zmiejszyliśmy pokój gościnny na dole na rzecz powiększenia salonu. W tym celu została przesunięta ściana dzieląca te dwa pomieszczenia. Na niej został umieszczony telewizor, którego położenie nie było dobrze uwzględnione w pierwotnej wersji projektu.

Zmieniłem bieg schodów z prawych na lewe tak, aby wejście do sypialni na dole znajdowało się pod nimi, a nie od strony salonu. Tym samym musieliśmy dodatkowo uzbroić strop. Zrezygnowaliśmy z suszarni. W jej miejscu mamy teraz spiżarnię, do której można wejść tylko od garażu. W tym pomieszczeniu temperatura jest niższa, idealna do przechowywania żywności. Poza tym zapachy worków z różnymi warzywami nie przechodzą na część mieszkalną. Zlikwidowaliśmy też dwa balkony: od strony sypialni z garderobą oraz od łazienki na poddaszu. Mając dużą działkę z ogromnym tarasem pierwotna ilość balkonów była by zbędna. Najpiękniejszym pomieszczeniem w całym domu jest sypialnia córki. Usunęliśmy ściankę dzielącą pokoje, przy których zostały balkony. Teraz jest tam wielkie pomieszczenie, w którym mieści się część sypialniana, miejsce do nauki i living room. Wejście naszego domu znajduje się od strony wschodniej, zaś od północy mamy garaż. Pokoje są naprawdę bardzo jasne. Cieszy mnie to, iż połać dachowa schodzi bardzo nisko. Takie przedłużenie dachu sprawia, iż w lecie w części dziennej jest cień i pomieszczenia się nie nagrzewają. W okresie zimowym, kiedy słońce idzie po horyzoncie, pokoje od strony południowej i zachodniej są dobrze doświetlone. Mimo drobnych problemów cieszę się, że zdecydowaliśmy się na ten projekt. Jest to naprawdę piękny budynek, który od razu ujął mnie swoim sielskim urokiem. Polecam i pozdrawiam.
Zdjęcie profilowe tymon13
tymon13
Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 KRK1231 spodobał nam się przede wszystkim ze względu na prostą, a jednocześnie ciekawie prezentującą się konstrukcję. Oprócz tego, od początku szukaliśmy budynku cechującego się mało skomplikowaną strukturą dachu. Duży wpływ na naszą decyzję miał również uwzględniony wewnątrz układ pomieszczeń, w którym przewidziano satysfakcjonujące nas rozwiązania.

Bryła tworząca projekt jest na tyle łatwa w budowie, iż postawienie domu nie stanowiło dla fachowców żadnych trudności. Jedyne ich zastrzeżenia w kwestii oryginalnej wersji projektu dotyczyły ścianek działowych między sypialniami. Wykonawcy stwierdzili, iż z racji tego, że znajdują się one przy samych przeszkleniach nie będą wystarczająco stabilne. Postanowiliśmy więc przedzielić trzydrzwiowe witryny słupkiem, przy którym powstały ścianki. Pozostałe etapy przebiegły już bez problemów, a cała inwestycja trwała w naszym przypadku ok. 2 lata. Ściany zewnętrzne zostały wymurowane z ceramicznych pustaków MAX, zaś do wykonania działowych użyliśmy bloczków Suporex. Strop tradycyjnie wylaliśmy betonem, a dach pokryliśmy blachodachówką. Koszty realizacji zależą od wielu czynników: np. rodzaju materiałów czy sezonu, w którym się je nabywa. Myślę jednak, że architekt poprawnie oszacował cenę inwestycji na etapie stanu surowego zamkniętego i można się nią sugerować - koszty naszej budowy były zbliżone do sugerowanych.

Do projektu domu Dom przy Cyprysowej 14 KRK1231 wprowadziliśmy kilka modyfikacji. Powierzchnię części domu składającej się z kotłowni, łazienki i pralni przedzieliliśmy na pół, uzyskując tym samym większą kotłownię i łazienkę. Aby uzyskać w kuchni więcej miejsca na powieszenie szafek, zrezygnowaliśmy w niej ze wstawienia okna od strony wykuszu. Dodatkowo postanowiliśmy nie wstawiać również wąskich drzwi tarasowych znajdujących się w rogu salonu, gdyż stwierdziliśmy, że przesuwna witryna jest w zupełności wystarczająca. Zewnętrzny wygląd budynku także uległ pewnym zmianom. Nieco wydłużyliśmy frontowy balkon i podparliśmy go na dwóch ozdobnych kolumnach, dzięki czemu dom prezentuje bardziej okazale. Przyszłym Inwestorom projektu polecam również rozważenie innego rozwiązania dotyczącego kotłowni. Jej lokalizacja świetnie sprawdziłaby się w przypadku ogrzewania gazowego, jednak chcąc ogrzewać dom za pomocą pieca na paliwo stałe, fakt iż znajduje się ona od frontu może być nieco kłopotliwy, a niestety nie pomyśleliśmy o tym wcześniej.

Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 14 KRK1231. Przewidziane wewnątrz rozmieszczenie pomieszczeń jest funkcjonalne i spełnia nasze oczekiwania. W tej kwestii na duży plus zasługuje z pewnością układ górnej kondygnacji. Została ona świetnie zaplanowana, gdyż przestrzeń na górze jest całości zagospodarowana i tym samym powierzchnia się nie marnuje. Pozdrawiam.
Zdjęcie profilowe cyprysowa14
cyprysowa14
Zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Dom przy Cyprysowej 14 KRK1231, ponieważ uwzględniony w nim układ pomieszczeń w całości spełniał nasze oczekiwania, a to właśnie na tą kwestię zwracałam największą uwagę przy wyborze. Chciałam, aby wnętrze nowego domu było funkcjonalnie przemyślane i wygodne w codziennym użytkowaniu. Na naszą decyzję wpływ miał również dwuspadowy dach, gdyż na konstrukcji w takiej formie od początku nam zależało. Oprócz tego, budynek bardzo spodobał mi się ze względu na ciekawie prezentujące się liczne balkony.

Nasza budowa odbyła się bardzo sprawnie. Co prawda w dokumentacji technicznej natrafiliśmy na kilka drobnych nieścisłości, ale na szczęście nie przeszkodziło nam to w szybkim zakończeniu całej inwestycji. Od rozpoczęcia pierwszych prac, do momentu wprowadzenia się do nowego, w pełni wykończonego domu minęło w naszym przypadku zaledwie pół roku. Ściany zewnętrzne wymurowaliśmy z ceramicznych pustaków Porotherm, zaś do postawienia działowych użyliśmy gazobetonowych bloczków Ytong. Postanowiliśmy zmienić zalecaną metodę wykonania stropu i zamiast żelbetowej monolitycznej konstrukcji wykonaliśmy go systemem Teriva. Na dachu zastosowaliśmy dachówkę marki Röben.

Aby projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 KRK1231 był dopasowany do wszystkich naszych potrzeb, postanowiliśmy wprowadzić w nim kilka zmian na etapie adaptacji. Świetną, aczkolwiek niedużą modyfikacją była likwidacja wąskich drzwi tarasowych znajdujących się pierwotnie przy przesuwnej witrynie. Dzięki temu salon stał się bardziej ustawny i zyskaliśmy w nim miejsce na usytuowanie telewizora. Przyszłym Inwestorom mogę polecić również rezygnację ze spiżarki i przyłączenie jej powierzchni do metrażu wiatrołapu. Tym sposobem zmieściliśmy w nim dużą szafę wnękową na ubrania, co jest naprawdę praktyczne. Na etapie wstawiania stolarki otworowej napotkaliśmy na pewien kłopot. Dotyczył on łączeń pomiędzy oknami balkonowymi, które pierwotnie były do siebie przyległe a jednocześnie oddzielone ściankami działowymi. Takie rozwiązanie byłoby dosyć problematyczne w wykonaniu i naszym zdaniem mało estetyczne wizualnie, dlatego też w pokojach postanowiliśmy wstawić standardowe, pojedyncze okna. Oprócz tego wykonaliśmy z tyłu garażu bezpośrednie wyjście na zewnątrz.

Innych modyfikacji nie wprowadzaliśmy, a nowy dom spełnia nasze oczekiwania. Gdybym budowała go po raz kolejny, zastanowiłabym się jedynie nad zmianą lokalizacji dolnej łazienki. Nie ma ona dostępu do okna, co jest szczególnie istotne zważywszy na przeznaczenie tego pomieszczenia, a kanały wentylacyjne nie są w tym przypadku do końca wystarczające. Myślę, że dobrym pomysłem będzie zrobienie łazienki w miejscu pierwotnie przewidzianej kotłowni. Tą z kolei można wykonać na powierzchni łazienki lub w tylnej części garażu. Oprócz tego, nie mam żadnych zastrzeżeń do projektu Dom przy Cyprysowej 14 KRK1231, a pozostały układ wnętrza posiada moim zdaniem same plusy. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Dom przy Cyprysowej 14

  5 – 1 głos

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Goldi129 27.08.2017 11:22

Projekt Dom przy Cyprysowej 14 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Dom przy Cyprysowej 14

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K4 -350 3D iDesigner

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 100 -700

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 20 P -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 52 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K -350 iDesigner

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 43 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 20 -350 iDesigner

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 12 -350 iDesigner

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 P -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 12 N -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 57 -700

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 27 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 50 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 12 P -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 26 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 D -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 33 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 DN2 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 27 N -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 26 N -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 36 D -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 53 N -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 34 long -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 101 -700

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 59 -700

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 58 -700

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 60 -700

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 42 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 20 N -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 32 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 K2 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 DN -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K6 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 D -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 36 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 29 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K5 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 K -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 12 K -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 34 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 28 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 19 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 52 N -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 24 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 2 bis -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 3 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 7 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 35 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 6 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 30 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 9 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 2 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 55 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 DN -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 8 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 25 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 17 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 10 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 44 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 23 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 56 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 53 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 41 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 54 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 47 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 38 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K3 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K2 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 S2 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 S1 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 40 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 31 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 21 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 11 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 4 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 5 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 46 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 45 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 16 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 S3 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 18 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 22 -350

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 37 -350

Projekty podobne do Dom przy Cyprysowej 14 KRK1231

Projekt domu APS 209 NEW dwulokalowy

Projekt domu Miły 3

Miły 3

131,2 m²

Projekt domu Dom przy Przyjaznej 2 -350

Projekt domu Juliusz Mały IV

Juliusz Mały IV

125,5 m²

Projekt domu Baset 4 z garażem -300 3D

Baset 4 z garażem

138,1 m²

Projekt domu Dom przy Przyjaznej 12 -350

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych