Projekt Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249

Cena projektu: 2 775 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
99,11 m²
Min. szer. działki
17,1 m
Wysokość budynku
8,21 m
Pow. zabudowy
83,36 m²
Kubatura
474,31 m³
Kąt nach. dachu
40°
Pow. dachu
155,09 m²
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1 pod wiatą

Opis projektu

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 26 jest wariantem znanego projektu Dom przy Cyprysowej. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię. Projekt domu Dom przy Cyprysowej 26 odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Dom zawiera jednostanowiskową wiatę garażową. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, dzięki któremu budynek posiada ponadczasowy wygląd. Projekt Dom przy Cyprysowej 26 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Projekt przewiduje zamkniętą kuchnię. Takie rozwiązanie umożliwia łatwiejsze zagospodarowanie i rozmieszczenia mebli. Dodatkowo przewidziano miejsce na wstawienie stołu, co sprzyja wspólnym rodzinnym posiłkom. Kuchnia z oknem wychodzącym na ogród to miejsce pełne spokoju i radości. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, druga na poddaszu. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Dom przy Cyprysowej 26 - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,26 m²
2 hall
3,2 m²
3 spiżarnia
0,93 m²
4 kuchnia
9,71 m²
5 pokój dzienny
21,49 m²
6 pokój
12,13 m²
7 pom. gospodarcze
1,88 m²
8 łazienka
2,29 m²
9 kotłownia
5,32 m²
10 wiata jednostan.
razem
60,21 m²

Rzut kondygnacji projektu Dom przy Cyprysowej 26 - Rzut poddasza

1 korytarz + schody
8,44 m²
2 łazienka
6,15 m² (9,54 m²)
3 pokój
9,94 m² (15,04 m²)
4 pokój
12,67 m² (16,26 m²)
5 pokój
8,9 m² (13,8 m²)
razem
46,1 m² (63,08 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Dom przy Cyprysowej 26 na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Dom przy Cyprysowej 26
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
32 368 zł

stan surowy otwarty
112 098 zł

stan surowy zamknięty
21 182 zł

Wycena opracowana przez Extradom:

165 648 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: technologia murowana 25 cm, styropian 20 cm. Ściany nośne: technologia murowana 25cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 40°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Galeria Domów arch. Paweł Boduch

Opinie mieszkańców domu Dom przy Cyprysowej 26

Zdjęcie profilowe jurick
jurick
Zdecydowaliśmy się na projekt domu Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249, ponieważ spodobała nam się jego prosta bryła i dwuspadowy dach o nieskomplikowanej konstrukcji. Metraż budynku także bardzo nam odpowiadał. Budowaliśmy metodą gospodarczą, czyli prawie wszystko robiliśmy sami. Nie mieliśmy w związku z tym żadnych problemów. Dom postawiliśmy z tradycyjnej cegły 24cm, a bryłę ociepliliśmy 15cm warstwą wełny mineralnej. Dach wyłożyliśmy dachówką ceramiczną marki Röben. Muszę przyznać, że jestem zadowolony z kosztów, gdyż realizacja tego domu jest bardzo tania, jak na taki metraż. Całość bez wyposażenia wyniosła nas około 350 tys. zł. Nie mieliśmy możliwości podłączenia gazu ziemnego do naszej działki, więc do ogrzania domu wykorzystujemy stacjonarną butlę gazową. W tym roku zima nie była bardzo mroźna i w sezonie grzewczym koszt ogrzewania wyniósł nas ok. 600-700 zł. W projekcie domu Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249 nie był przewidziany ganek, więc postanowiliśmy go dobudować. Od strony wejścia wieją w naszym rejonie silne wiatry, więc dzięki zabudowie mają się na czym zatrzymać. Gdybyśmy tego nie zrobili, to padający śnieg czy deszcz zawiewałby nam do domu. Wykonaliśmy to robiąc wykusz od dachu i prezentuje się to naprawdę dobrze. Zrezygnowaliśmy w kuchni ze spiżarni, a łazienka na dole została powiększona kosztem powierzchni przeznaczonej na szafę w wiatrołapie. Dzięki temu mieliśmy miejsce, aby wstawić tam dużą kabinę prysznicową.

Trochę żałuję, iż nie usunąłem ścianki działowej w części dziennej. Nie mielibyśmy wtedy pokoju na dole, ale za to salon byłby większy. Dobrym pomysłem byłyby również powiększenie całego budynku o 1 metr w przód i 1 metr w tył. Komfort w pokoju wypoczynkowym byłby większy, a koszty budowy czy późniejszego ogrzewania nie byłyby bardzo odczuwalne. Taras znajduje się w naszym przypadku po stronie południowo-wschodniej. Wszystkie pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone.Postanowiliśmy zrezygnować nawet z okien połaciowych. Póki co w domu mieszka tylko mój syn ze swoją żoną, ale myślę, że 4-5 osobowej rodzinie żyłoby się komfortowo. Metraż jest naprawdę wspaniały. Bardzo podoba mi się to, jak zagospodarowaliśmy teren wokół domu. Mający ok. 40m2 taras jest umieszczony na dość wysokiej skarpie i wygląda to rewelacyjnie. Obok niego zrobiliśmy plac zabaw dla dzieci. Mamy sporą działkę, na której znalazło się miejsce na grządki i postawienie altanki.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249. Dom został zrealizowany dokładnie tak jak to sobie wyobrażaliśmy. Myślę nawet nad wybudowaniem jeszcze jednego takiego samego budynku, jednak wtedy powiększyłbym go o te 2 metry. Projekt jest świetny i godny polecenia. Pozdrawiam.
Zdjęcie profilowe Grzegorz1249
Grzegorz1249
Projekt Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249 wybraliśmy głownie ze względu na jego gabaryty, które odpowiadały nam pod wszystkimi względami. Wymiary budynku sprawiają, iż nie zajmuje on wiele miejsca na działce, co było dla nas istotne. Przewidziany w nim metraż jest optymalny dla naszej rodziny, a dodatkowo nieduża bryła dawała gwarancję, że dom będzie ekonomiczny w budowie, na czym również nam zależało. Na szczęście w trakcie inwestycji nie natrafiliśmy na jakiekolwiek problemy. Fachowcy nie mieli zastrzeżeń do dokumentacji technicznej, a wszystko udało nam się zrealizować sprawnie i w bardzo krótkim czasie. Pierwsze prace rozpoczęliśmy wiosną 2014 r. i pod koniec tego samego roku mogliśmy już wprowadzić się do nowego, w pełni wykończonego domu. Kosztorys oszacowany przez architekta jest moim zdaniem dobrze wyliczony i myślę, że można zmieścić się w podanej kwocie. Do wymurowania budynku użyliśmy gazobetonowych bloczków Suporex, a dach pokryliśmy cementową dachówką marki Benders. Zamiast wskazanego w technologii budowy stropu w konstrukcji monolitycznej żelbetowej, wykonaliśmy go systemem Teriva. Ściany z zewnątrz ociepliliśmy styropianem o grubości 15 cm . Na całej powierzchni parteru zainstalowaliśmy ogrzewanie podłogowe. To rozwiązanie oraz zastosowana przez nas warstwa izolacyjna doskonale się sprawdzają. Dom jest ciepły i ekonomiczny, a koszty jego ogrzewania naprawdę korzystne.

Do projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249 wprowadziliśmy tylko jedną zmianę. Mianowicie, zamiast przewidzianych okien połaciowych od frontu budynku, nad wejściem wykonaliśmy ozdobną lukarnę. Dzięki temu bryła zyskała ciekawy wygląd i bardzo dobrze się prezentuje. Układ pomieszczeń nie wymagał modyfikacji i w całości zrobiliśmy go zgodnie z oryginalną wersją. Wnętrze naszego domu jest funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Jego metraż jest w pełni komfortowy dla naszej 4-osobowej rodziny. Myślę, że projekt Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249 będzie satysfakcjonujący nawet dla większej ilości domowników. Pozdrawiam.
Zdjęcie profilowe Skuki
Skuki
Projekt Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249 przede wszystkim bardzo spodobał mi się pod względem wizualnym, ale w innych kwestiach również spełniał moje oczekiwania. Od początku zależało mi na domu z poddaszem użytkowym, a dodatkowo jego metraż wydał mi się odpowiedni dla naszej rodziny. Przewidziany przez architekta układ pomieszczeń również przypadł mi do gustu. Wnętrze jest funkcjonalne i bardzo przestronne, a pokoje posiadają optymalne wymiary. Podczas realizacji na szczęście nie natrafiliśmy na żadne komplikacje. Wszystko udało się wykonać sprawnie i w bardzo krótkim czasie. Już po ośmiu miesiącach od rozpoczęcia budowy, wprowadziliśmy się do nowego domu - wnętrze było już wtedy w całości wykończone. Co prawda, budynek nie został jeszcze ocieplony, jednak nie przeszkadza nam to w wygodnym jego użytkowaniu.

Do wymurowania ścian użyliśmy gazobetonowych bloczków Suporex, strop wykonaliśmy w tradycyjnej, żelbetowej konstrukcji, zaś dach pokryliśmy dachówką 13V marki Braas. Przy użyciu powyższych materiałów cena inwestycji na etapie stanu surowego zamkniętego była zbliżona do oszacowanej. Myślę więc, że śmiało można sugerować się opracowanym przez architekta kosztorysem.

Ogrzewamy za pomocą pieca z podajnikiem, w którym palimy ekogroszkiem. W domu mieszkamy od grudnia a do kwietna zużyliśmy ok. 4 ton opału. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, iż budynek nie posiada jeszcze warstwy izolacyjnej, więc gdy ocieplimy bryłę styropianem, zużycie z pewnością będzie mniejsze. Jedyną zmianą, która wprowadziliśmy do projektu Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249 była rezygnacja ze spiżarki. Kosztem jej powierzchni powiększyliśmy kuchnię. Pozostały układ został w całości wykonany zgodnie z oryginalną wersją. Dom użytkujemy od ok. 6 miesięcy i póki co, nie zauważyłem w nim nic, co chciałbym jeszcze poprawić. Wnętrze w całości spełnia nasze oczekiwania i jak dla mnie posiada same plusy. Jesteśmy 3-osobową rodziną, a metraż naszego domu jest dla nas w pełni komfortowy. Myślę, że projekt Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249 będzie satysfakcjonujący nawet dla 4-5 domowników. Pozdrawiam.
Zdjęcie profilowe Renata1249
Renata1249
Zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249. Przewidziany w nim metraż jest dokładnie taki na jakim nam zależało - nie jest za duży, ale jednocześnie w zupełności wystarczający dla naszej dosyć licznej rodziny. Dodatkowo, uwzględniony w nim układ pomieszczeń wyjątkowo przypadł mi do gustu. Każdy metr został w nim świetnie zaplanowany, dzięki czemu przestrzeń się nie marnuje.

Budowa naszego nowego domu odbyła się bez żadnych problemów. Wszystko udało się zrealizować sprawnie i w krótkim czasie, gdyż postawienie budynku oraz wykonanie większości wewnętrznych wykończeń zajęło ok. jednego roku. Do wymurowania ścian użyliśmy bloczków z betonu komórkowego Solbet. Strop wykonaliśmy w konstrukcji Teriva, a dach pokryliśmy blachodachówką. Oszacowany przez architekta kosztorys jest w mojej opinii nieco przesadzony i myślę, że przy takiej inwestycji można liczyć się z mniejszymi kosztami. Myślę, że wybudowanie takiego domu łącznie z wykończeniami wiąże się z wydatkiem ok. 150 tys. zł. Projekt Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249 przewiduje wykonanie przy domu wiaty garażowej, aczkolwiek musieliśmy ją zabudować robiąc tym samym pełny garaż. Zmiana ta wynikała z konieczności dostosowania się do warunków określonych w planie zagospodarowania przestrzennego obowiązującego na terenie naszej działki. Na szczęście inne modyfikacje nie były potrzebne. Układ pomieszczeń od początku bardzo nam się podobał. Wnętrze naszego domu jest funkcjonalne i świetnie przemyślane, wiec w dalszym ciągu nie widzę w nim nic, co wymagałoby ewentualnej poprawki. Wybór projektu Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249 okazał się dla nas bardzo trafną decyzją. Dom spełnia wszystkie oczekiwania naszej rodziny. Mieszkam w nim z mężem i trójką naszych dzieci, a jego metraż jest dla nas odpowiedni. Myślę, jednak ze piątka domowników to optymalna ilość osób, aby w pełni komfortowo użytkować taką powierzchnię. Pozdrawiam.
Zdjęcie profilowe Dorota B.
Dorota B.
Szukaliśmy projektu niedużego domu do zrealizowania go na rekreacyjnej działce moich rodziców, aby spędzać w nim czas podczas weekendów i wakacji. Działka jest dosyć wąska, dlatego też przy wyborze musieliśmy kierować się wymiarami budynku. Projekt Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249 okazał się być pod tym względem odpowiedni, a dodatkowo spełniał również inne nasze oczekiwania. Szczególnie do gustu przypadł nam uwzględniony w nim wewnętrzny układ. Od razu wydał się nam funkcjonalny - mimo niedużej powierzchni domu, przewidziano w nim wygodne i praktyczne pomieszczenia. Oprócz tego, spodobała nam się zwarta i nieskomplikowana bryła budynku. Cała realizacja odbyła się bez żadnych problemów. Do projektu nanieśliśmy co prawda kilka drobnych zmian, aczkolwiek wynikały one jedynie z naszych indywidualnych preferencji, a nie błędów w dokumentacji. Wszystko udało się wykonać w bardzo krótkim czasie, gdyż wybudowanie oraz wykończenie domu zajęło niecały rok. Do wymurowania ścian użyliśmy białych bloczków z betonu komórkowego, zaś dach pokryliśmy blachodachówką. Uważam, iż architekt poprawnie oszacował koszta postawienia budynku w stanie surowym zamkniętym i myślę, że śmiało można zmieścić się w sugerowanej kwocie. Za nami pierwszy sezon grzewczy od zakończenia budowy. Mimo, iż z domu korzystaliśmy głównie podczas weekendów, ogrzewaliśmy go przez cały ten okres aby utrzymać odpowiednią temperaturę i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie pieca. Koszty ogrzewania są całkiem korzystne. W kotle palimy ekogroszkiem, a przez całą zimę zużyliśmy niedużą ilość opału.

Do projektu Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249 wprowadziliśmy kosmetyczne zmiany polegające na delikatnych przesunięciach niektórych ścianek działowych czy otworów drzwiowych. Pomieszczenie pod schodami znajduje się na niższym poziomie w stosunku do parteru, dzięki czemu temperatura w tym miejscu jest niższa. Postanowiliśmy więc zmienić funkcję tej powierzchni i zamiast pralni zrobiliśmy tam praktyczną piwniczkę. Oryginalnie w salonie miały znajdować się potrójne drzwi tarasowe, jednak my zmniejszyliśmy jego rozmiary do podwójnego. Modyfikacja ta sprawiła, iż część wypoczynkowa stała się bardziej ustawna, co pozwoliło nam na bezproblemowe wstawienie narożnikowej kanapy. Projektant przewidział usytuowanie kuchenki przy kominie, jednak dostęp do niej od strony salonu nie wydał nam się trafionym rozwiązaniem przy małych dzieciach. Postanowiliśmy więc przenieść ją pod okno, aczkolwiek niestety to również nie było do końca przemyślane, ze względu na brak możliwości zamontowania w tym miejscu okapu. Myślę więc, że przy aranżacji kuchni warto zwrócić na to szczególną uwagę i zainstalować kuchenkę w rogu pomieszczenia.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249. Szczerze przyznam, iż zaproponowany w nim układ pomieszczeń jest jednym z lepszych jakie kiedykolwiek widziałam. Miał on duże znaczenie przy naszym wyborze i teraz, gdy możemy już użytkować dom, stwierdzam że dokonaliśmy świetnej decyzji. Mimo niedużego metrażu, przewidziano w nim rozwiązania, które sprawiają że jest to idealny domek dla 4-osobowej rodziny. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu Dom przy Cyprysowej 26

  5 – 1 głos

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Anna3927 02.02.2018 11:35

Projekt Dom przy Cyprysowej 26 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Dom przy Cyprysowej 26

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K4 3D iDesigner

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 57 -700

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 43

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 42

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 52

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 12 iDesigner

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 20 P

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 12 P

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 53 N

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 12 N

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K iDesigner

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 P

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 27

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 20 iDesigner

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 D

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 12 K

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 19

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 20 N

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K6

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K5

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 50

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 K2

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 33

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 34 long

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 26 N

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 27 N

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 29

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 36 D

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 34

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 36

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 D

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 K

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14 DN

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 DN2

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 35

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 32

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 28

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K2

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 24

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 10

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 14

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 2

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 2 bis

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 3

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 S1

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 S2

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 17

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 52 N

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 9

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 44

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 7

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 47

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 30

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 6

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 55

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 41

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 45

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 23

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 S3

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 54

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 38

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 K3

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 15 DN

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 40

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 31

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 8

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 21

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 11

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 5

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 25

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 4

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 46

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 16

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 56

Projekt domu Dom przy Cyprysowej

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 53

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 18

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 22

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 37

Projekty podobne do Dom przy Cyprysowej 26 KRK1249

Projekt domu BW-36 wariant 15 bez garażu

Projekt domu Eco 30 -100

Eco 30

96,13 m²

Projekt domu Domidea 58 w2 3D

Domidea 58 w2

108,33 m²

Projekt domu Rozważny 1

Rozważny 1

108 m²

Projekt domu BW-49 war.6 z garażem lub bez

Projekt domu Armanda XS -100 3D

Armanda XS

102,9 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych