Dbaj o siebie i kupuj bezpiecznie. Pamiętaj, że #lepiejzdomu!
Skontaktuj się z nami
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Znajdź projekt

Projekty domów nowoczesnych z antresolą

 • 324
5690 zł
210,18 m²pokoi: 4garaży: 2

347,89 m²pokoi: 5garaży: 3

5890 zł
201,09 m²pokoi: 4garaży: 2

4450 zł
158,62 m²pokoi: 4garaży: 2

4750 zł4450 zł
111,38 m²pokoi: 3garaży: 0

235,54 m²pokoi: 5garaży: 2

4290 zł
118,51 m²pokoi: 4garaży: 1

159,44 m²pokoi: 4garaży: 2

262,39 m²pokoi: 5garaży: 2

4290 zł
127,02 m²pokoi: 3garaży: 2

269,44 m²pokoi: 4garaży: 2

4920 zł
139,68 m²pokoi: 4garaży: 2

3340 zł3090 zł
145,20 m²pokoi: 4garaży: 2

3600 zł3240 zł
101,44 m²pokoi: 4garaży: 1

11950 zł
363,71 m²pokoi: 6garaży: 3

3790 zł
130,17 m²pokoi: 4garaży: 1

3550 zł
118,22 m²pokoi: 3garaży: 0

178,82 m²pokoi: 4garaży: 2

4920 zł
158,70 m²pokoi: 4garaży: 2

121,48 m²pokoi: 4garaży: 0

4300 zł3655 zł
106,10 m²pokoi: 4garaży: 0

Czym jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła i czy warto w nią inwestować?

25 września 2020

Czym jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła i czy warto w nią inwestować?

Tworzenie nowych, wydajnych technologii energii odnawialnej to nie tylko wykorzystywanie energii pozyskiwanej ze słońca lub wiatru, a następnie dostarczanie ich do naszych domów. Jak się okazuje nie potrzeba wielkich inwestycji, aby móc zmniejszyć ludzki wpływ na środowisko i jednocześnie płacić mniejsze rachunki za ogrzewanie. Wykorzystać można powietrze, które krąży już w budynku. W jaki sposób? Dzięki rekuperacji.
Jak samodzielnie wykonać zadaszenie tarasu?

25 września 2020

Jak samodzielnie wykonać zadaszenie tarasu?

W polskich warunkach klimatycznych zadaszenie tarasu to konieczność, o której wcześniej czy później myśli niemal każdy właściciel domu. Dzięki takiej konstrukcji można korzystać z zewnętrznego salonu nawet podczas kapryśnego lata, nie martwiąc się o zamoknięcie mebli, ani o zbyt silne nasłonecznienie. Dowiedz się, z czego wykonać taką wiatę nad tarasem i w jaki sposób zrobić ją samodzielnie.
Inspektor nadzoru budowlanego - jakie są jego obowiązki podczas budowy domu?

24 września 2020

Inspektor nadzoru budowlanego - jakie są jego obowiązki podczas budowy domu?

Jeśli podjąłeś decyzję o budowie domu, to prędzej czy później spotkasz się z inspektorem nadzoru budowlanego. To właśnie on czuwa nad tym, aby budowa odbywała się zgodnie z prawem i standardami bezpieczeństwa. Jakie są dokładnie jego obowiązki i uprawnienia? Czy inspektor nadzoru budowlanego ma prawo wstrzymać prace budowlane, a jeśli tak to z jakich powodów?
Pokój młodzieżowy - jak urządzić pokój dla nastolatka?

24 września 2020

Pokój młodzieżowy - jak urządzić pokój dla nastolatka?

Urządzając pokój młodzieżowy, trzeba wziąć pod uwagę, że będzie to przestrzeń dziecka, które właśnie wkracza w dorosłość. Wnętrze powinno zatem być funkcjonalne, modne i zaspokajać aktualne potrzeby młodego człowieka. Musi być również przystosowane do dynamicznie zachodzących w nim zmian, choćby pod względem sposobu spędzania czasu i upodobań estetycznych. Dowiedz się, jak zaaranżować pokój dla nastolatka, by czuł się w nim dobrze przez kilka najbliższych lat.
Jak sprawdzić czy działka jest budowlana?

23 września 2020

Jak sprawdzić czy działka jest budowlana?

Zanim zaczniesz myśleć o budowie domu, powinieneś wybrać odpowiednią działkę, która pozwoli na realizację wymarzonego projektu. Przeglądając oferty sprzedaży ziemi łatwo dostrzeżesz różnicę pomiędzy poszczególnymi działkami. Od czego ona zależy? Z pewnością pewne znaczenie odgrywa lokalizacja, jednak nie tylko. Główna różnica to status działki, a więc fakt, czy działka jest budowlana, czy rolna. Łatwo możesz się domyślić, że ten drugi typ okaże się o wiele tańszy lecz uniemożliwi budowę domu. Jak zatem sprawdzić, czy działka jest budowlana?
Podjazd do domu - na co zwrócić uwagę wybierając projekt podjazdu?

23 września 2020

Podjazd do domu - na co zwrócić uwagę wybierając projekt podjazdu?

Projekt podjazdu powinien być dopasowany pod kątem wyglądu domu, wielkości działki, rodzaju nawierzchni alejek spacerowych czy zagospodarowania przestrzeni zielonej. Najczęściej podjazd jest obecnie robiony z kostki brukowej o różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i wzorach. Stwarza ona szerokie możliwości wykonania zachwycającej, estetycznej kompozycji na podjeździe przydomowym.
SpołecznośćNajciekawsze realizacje

Szeroka oferta gotowych projektów domów nowoczesnych z antresolą

Antresole to kondygnacje pośrednie, które stają się niezwykle popularnym dodatkiem w nowoczesnych domach. Mogą być traktowane jako pokój gościnny, dodatkowa sypialnia, gabinet czy przestrzeń do zabawy przeznaczona dla najmłodszych. To jednocześnie niezwykle ciekawy element wnętrza. Co więcej, antresola znajdować może się także na zewnątrz. W takim przypadku przejmuje funkcję tarasu bądź większych rozmiarów balkonu. Jednocześnie sprawia, że bryła budynku nabiera na atrakcyjności. Projekty domów nowoczesnych z antresolą zaskakują pomysłowością i funkonalnością. Czy jest to rozwiązanie także dla Twojej rodziny?

Projekty nowoczesnych domów z antresolą - co je wyróżnia?

Masz dość tradycyjnych budynków, które z wyglądu przypominają prostokątną bryłę? Marzysz o czymś oryginalnym i nowoczesnym? Być może przypadnie Ci do gustu projekt domu z antresolą. To rozwiązanie zyskuje na popularności, głównie z uwagi na walory estetyczne, które zapewnia. Antresola sprawia, że dom z zewnątrz wydaje się większy, co może być dobrym wyborem przy budynkach o mniejszej powierzchni. Małe domy często budowane są na wąskich działkach, które znacząco ogranicza możliwość wyboru większego metrażu. Decydując się na projekt domu nowoczesnego z antresolą optycznie powiększysz swój dom, dzięki czemu będzie prezentować się bardziej okazale

Trudno jednoznacznie scharakteryzować projekty domów nowoczesnych z antresolą, ponieważ są niezwykle różnorodne. W naszej propozycji znajdziesz bowiem domy nawiązujące do wizji nieco bardziej futurystycznych, które zachwycają świeżością, jak również projekty czerpiące z tradycji. Łączy je ukłon w stronę estetyki i funkcjonalności.

Zdajemy sobie sprawę, że współczesne domy mają być nie tylko użyteczne dla mieszkańców, ale i sprawiać, że będą z nich dumni. Odpowiednio zaprojektowany dom może także podkreślić walory działki, na której zostanie zbudowany. Wystarczy jedynie wybrać konkretne materiały budowlane. Obecnie coraz modniejsze stają się elementy szklane. Nie sposób im odmówić elegancji i szlachetnego wyglądu. 

Projekt nowoczesnego domu z antresolą - jakie projekty znajdziesz w naszej kolekcji?

Projekt domu nowoczesnego z antresolą to duże pole popisu dla architekta. Uwielbiamy takie rozwiązania! Dzięki nim można odrobinę puścić wodze fantazji, aby dostarczyć klientom nieszablonowy projekt, który zachwyci ich już od pierwszego spojrzenia. Co dokładnie znajdziesz w ofercie EXTRADOM? To zależy, czego dokładnie szukasz. Proponujemy mnóstwo różnorodnych rozwiązań.

Cenimy szczególnie naturalne materiały, które cechują się wysoką trwałością, dlatego w naszej ofercie nie zabraknie domów drewnianych. Jednocześnie chętnie idziemy w stronę nowoczesności. Szklane przestrzenie, płaskie dachy, oryginalne stanowiska garażowe, to wszystko możesz znaleźć w projektach nowoczesnych domów z antresolą. Co ciekawe, został on przykryty modnym dachem bezokapowym. 

Które projekty mogą okazać się godne zainteresowania? Każdy z nich jest inny i spełnia równie wysokie standardy. Jeśli zależy Ci na oryginalności, to możesz zapoznać się z projektem Lifi, który wyróżnia niebanalna kolorystyka oraz ciekawa bryła. Jeśli uważnie się przyjrzysz, to zauważysz, że prosta bryła budynku zbudowana na rzucie prostokąta zupełnie zmieniła swój charakter przez zastosowanie ciekawych rozwiązań elewacji.

Inną, równie atrakcyjną propozycję stanowi projekt domu Weranda dr-s. Co go wyróżnia? Dużych rozmiarów antresola, a także weranda. Ponadto, świetnie łączy elementy szklane, z kamieniem i drewnem. Ten projekt okaże się doskonałym wyborem na terenie podmiejskim, gdzie nie brakuje zieleni.

Stawiasz na klasyczne rozwiązania, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z antresoli? W takim razie, w Twoje potrzeby wpisze się projekt domu Tango. To funkcjonalny dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem. Uroku dodają mu wyjątkowe przeszklenia otwierające wnętrze na ogród. Ten element dodaje jednocześnie reprezentacyjnego wyglądu elewacji frontowe.

To oczywiście tylko kilka z wybranych propozycji projektów nowoczesnych domów z antresolą. Na EXTRADOM znajdziesz ich dużo więcej!

Projekty domów z antresolą a funkcjonalny rozkład pomieszczeń - co warto wiedzieć?

Nie każda przestrzeń pasuje do antresoli, więc najpierw trzeba dokonać dokładnych pomiarów. Zasadniczo poziomy antresoli znajdują się albo w przestrzeni dachowej, albo w wysokim pomieszczeniu. Antresola zwykle najlepiej sprawdza się nad częścią dzienną, która nie wymaga wysokiego sufitu ani dużej ilości światła dziennego, jak ma to miejsce chociażby w przypadku kuchni bądź łazienki.

Antresole sprawdzają się również najlepiej, gdy zajmują tylko jedną część dużej przestrzeni, więc element o podwójnej wysokości pozostaje i w niej dominuje. Projektując obliczenia konstrukcyjne dla poziomu antresoli, należy wziąć pod uwagę przeznaczenie tej przestrzeni. Niektóre meble mogą wymagać zwiększenia rozmiaru belki. Jeśli antresola ma być wyprowadzona ze ściany, projekt konstrukcyjny ma kluczowe znaczenie od początku procesu projektowania.

Najczęściej atrakcyjne antresole powstają w przestrzeni dachowej. Wyobraź sobie, że częściowo usuwasz sufit z pierwszego piętra, a następnie dodajesz okrągłe schody na następny poziom. Brzmi kusząco, prawda? Antresole mogą być jednocześnie świetną opcją w pokojach dziecięcych, o ile zostaną wykończone balustradą. Zapewniają im bowiem praktyczną przestrzeń do zabawy, którą łatwo oddzielić wówczas od części sypialnianej.

Antresola może także zostać umieszczona na zewnątrz budynku. W tym przypadku tworzy taras na piętrze, skąd podziwiać możesz widoki. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą przebywać na świeżym powietrzu. Na takiej antresoli możesz ustawić zestaw wypoczynkowy i odpoczywać w każdej wolnej chwili. A może marzysz o spaniu latem pod gwiazdkami? Dzięki antresoli na zewnątrz zyskujesz wiele nowych możliwości. Jak to jednak zrobić żeby nie zaburzyć układu pomieszczeń w domu? Dobrym krokiem okaże się umieszczenie antresoli nad garażem. To najczęściej niezagospodarowana przestrzeń, z której nie korzystasz. Teraz możesz nadać jej zupełnie inny wymiar.

Nowoczesny dom z antresolą - jak urządzić antresolę w domu?

Domy nowoczesne z antresolą nie tylko pięknie się prezentują, ale i zapewniają wiele możliwości aranżacyjnych, wpływając tym samym na funkcjonalność budynku. Antresola na zewnątrz to dodatkowa przestrzeń, która z powodzeniem zastąpi balkon tym bardziej, że zazwyczaj jest to wąski element ozdobny. Balkon poprawia estetykę budynku, jednak nie zapewnia Ci zbyt wielu rozwiązań, antresola już tak. Dlaczego? Z uwagi na dużą większą przestrzeń.

Jak zatem urządzić nowoczesny dom z antresolą? To najczęściej kwestia indywidualna. Funkcja antresoli jest zależna m.in. od wielkości domu czy ilości kondygnacji. W przypadku projektów willi zazwyczaj jej zadanie to stworzenie odpowiedniego efektu wizualnego. Mniejsze nowoczesne domy z antresolą to sposób na zapewnienie dodatkowej przestrzeni.

Antresola w domu może spełniać wiele funkcji. Zazwyczaj umieszcza się ją nad salonem bądź sypialnią. Zdarza się nawet, że to właśnie sypialnia się w niej znajduje. To bardzo ciekawy wybór, który zaprezentuje się ciekawe we wnętrzu. Ozdobne schody mogą prowadzić Cię do strefy prywatnego odpoczynku. Tym samym zyskasz dodatkowy pokój, gdzie zaaranżować możesz chociażby strefę do zabawy dla najmłodszych. Antresola to także dobry pomysł na urządzenie niewielkiego gabinetu. Nie chcesz wstawiać biurka do swojej sypialni? Słusznie, przestrzeń sypialniana powinna przecież kojarzyć się z odpoczynkiem, a nie obowiązkami. Biurko bez problemu możesz wstawić na antresoli, gdzie urządzisz wydzielony kącik do pracy. 

Zawsze chciałeś mieć w domu dużych rozmiarów biblioteczkę, ale zupełnie nie wiesz gdzie znaleźć dla niej miejsce? I w tym przypadku rozwiązaniem okaże się antresola. Jak zatem widzisz, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Antresolę można urządzić na wiele sposobów. Wystarczy, że opowiesz, czego dokładnie szukasz, a na pewno znajdziemy wspólnie projekt domu dostosowany do Twoich oczekiwań. Nowoczesne domy z antresolą to bogata oferta, w której nie zabraknie ciekawych propozycji. Co więcej, każdy projekt może zostać zmieniony zgodnie z Twoimi preferencjami. 

Projekt domu nowoczesnego z antresolą - dla kogo jest?

Kto powinien wybrać projekt nowoczesnego domu z antresolą? Każdy, kto stawia na estetykę budynków i jednocześnie chce zyskać dodatkową przestrzeń do dowolnej aranżacji. Projekt domu z antresolą to dobra propozycja dla rodzin. W domu, w którym mieszka więcej osób, wolna przestrzeń zawsze jest potrzebna. Antresola ją zapewni bez zmniejszania powierzchni użytkowej domu. Dzięki niej możesz zatem wygospodarować wolny kąt dla siebie bądź dla Twoich dzieci, który dowolnie zaaranżujesz. Pamiętaj jednak, że antresola ma ograniczoną powierzchnię, może być także wymagająca pod względem wyższych czy nietypowych mebli. Nie zawsze będziesz w stanie je tam umieścić.

Projekt domu nowoczesnego z antresolą to jednocześnie doskonała propozycja dla każdego, kto oczekuje od swojego domu czegoś więcej. Uważasz, że Twój dom powinien wyrażać niebanalny styl i jednocześnie przykuwać uwagę? Antresola to jeden z ciekawszych elementów ozdobnych, którego nie sposób pominąć. Jeśli chcesz, aby Twój dom zachwycił gości, warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. 

Na co zwrócić uwagę wybierając projekt domu nowoczesnego z antresolą?

Zastanawiasz się nad wyborem projektu domu nowoczesnego z antresolą, ale nie jesteś pewien, czego dokładnie szukasz? Najpierw musisz zastanowić się, jakie masz możliwości. W dużej mierze dotyczą one powierzchni działki budowlanej. Nie oznacza to jednak, że antresola może znaleźć się tylko w dużym domu. W EXTRADOM lubimy pokazywać, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, chętnie stawiamy na nieszablonowe rozwiązania. 

Jeśli zależy Ci na wyborze domu o mniejszej powierzchni, który jednocześnie zostanie wzbogacony o antresolę, to mamy dla Ciebie kilka propozycji. Jedną z nich stanowi projekt domu Wymarzony 4. Już z zewnątrz przykuwa uwagę, ponieważ utrzymany jest nowoczesnej stylistyce domu-stodoły, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Powierzchnia użytkowa tego domu to ok. 127m2. Otwarcie sufitu nad salonem powiększyło jego wysokość tworząc tym samym atrakcyjną przestrzeń z antresolą na poddaszu. Brzmi bajecznie prawda? Takich propozycji znajdziesz u nas o wiele więcej.

Sama powierzchnia działki i domu to nie wszystko. Czego jeszcze będziesz potrzebować? Być może garażu. Zastanów się zatem, co będzie lepszym rozwiązaniem: garaż wbudowany w bryłę budynku czy wolnostojący? A może wystarczy jedynie zadaszona wiata? Projekty domów z garażem są zazwyczaj nieco droższe, lecz okazują się bardzo praktyczne.

Podczas wyboru projektu domu nowoczesnego z antresolą z pewnością będzie interesowała Cię jego stylistyka. W tym przypadku niewiele Cię ogranicza. Oferujemy bowiem domy utrzymane w różnorodnym stylu. Z pewnością nie zabraknie nowoczesnych form, które chętnie łączą kilka materiałów. Proponujemy także domy w stylu rezydencji, które już na pierwszy rzut oka prezentują się niezwykle luksusowo. To dobry wybór dla osób ceniących elegancję i najwyższą jakość. W modzie ostatnio są także wspomniane domy nawiązujące do stylistyki wielkiej. Sielski klimat sprawdzi się przede wszystkim na terenach podmiejskich. 

Nowoczesne domy z antresolą - jak wybrać projekt dopasowany do swoich potrzeb?

Aby wybrać dom dopasowany do Twoich potrzeb musisz przeanalizować kilka czynników. Estetyka budynku oczywiście ma duże znaczenie, jednak zapewne zgodzisz się, że w przypadku domu najważniejsza jest jego funkcjonalność. Na szczęście bez problemu można to pogodzić, gdyż projektując domy stawiamy na oba te aspekty i jak sam możesz się przekonać - świetnie to nam wychodzi. Co będzie najważniejsze w kontekście funkcjonalności Twojego przyszłego domu? Na pewno wspomniana już powierzchnia. Jeśli szukasz komfortowego domu dla swojej rodzinu, to wybierz przynajmniej 4-5 pokoi. A może w chcesz urządzić także gabinet? Przemyśl tego rodzaju decyzje, jeszcze zanim zdecydujesz się na konkretny projekt. Nowoczesne projekty domów zazwyczaj uwzględniają dwie łazienki - to dobry i praktyczny wybór. Jeśli jednak Ci nie odpowiada, to oczywiście możesz z jednej z nich zrezygnować, a dany pokój zamienić na dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.

Projekty domów nowoczesnych z antresolą oferują wiele rozwiązań. Przy wyborze wymarzonego projektu znaczenie będzie miał zapewne także kosztorys budowy. Wstępną kalkulację znajdziesz na naszej stronie. Nie musisz się jednak tym za bardzo martwić, ponieważ w naszej ofercie znajduje się wiele projektów stawiających na ekonomiczność. 

Wady i zalety projektów domów nowoczesnych z antresolą

Projekty nowoczesnych domów z antresolą mają dużo zalet, czy są jednak wolne od wad? Zależy, jak na to spojrzysz. Co dokładnie musisz wiedzieć przed zaaranżowaniem antresoli w Twoim domu?

Antresola pozwoli Ci wykorzystać obecnie niewykorzystaną przestrzeń w Twoim domu, aby potencjalnie podwoić istniejącą powierzchnię, dając Ci większą elastyczność i dodatkową przestrzeń bez dodatkowych kosztów rozbudowy nieruchomości lub niedogodności związanych z przeprowadzką. W porównaniu z remontem domu i  budową dodatkowych pomieszczeń, montaż antresoli to oszczędny sposób na zwiększenie przestrzeni i maksymalizację niewykorzystywanej powierzchni w domu. Dodatkowa kondygnacja może pełnić wiele funkcji, takich jak schowek, bilbioteczka, dodatkowa sypialnia, gabinet czy pokój dziecięcy. Elastyczne możliwości aranżacji podłóg antresolowych pozwolą Ci wykorzystać istniejącą przestrzeń w dowolnym celu.

Zalety antresoli to zatem przede wszystkim możliwość dowolnej aranżacji i zyskanie dodatkowej przestrzeni. A co z jej wadami? Czy antresola posiada jakieś wady? Pewien problem może stanowić ogrzewanie domu. Niekiedy zdarza się, że całe ciepło z parteru ucieka na antresolę (ma to związek z unoszeniem się ciepłego powietrza ku górze). Da się to jednak łatwo rozwiązać. Wystarczy zadbać o odpowiednie rozmieszczenie grzejników. Świetnie sprawdzi się również ogrzewanie podłogowe. Należy jednocześnie pamiętać, że im wyższy budynek, tym mocniejsze źródło światła należy zastosować. Ma to szczególnie znaczenie, gdy na antresoli chcesz urządzić gabinet.

Antresola w domu to ciekawe rozwiązanie, które bez wątpienia zwiększa jej walory estetyczne. Ale nie tylko. Antresola to dodatkowa przestrzeń, którą możesz wykorzystać wedle własnego upodobania. Nie stracisz przy tym dostępnej powierzchni Twojego domu. Nie jesteś przekonany, czy antresola to dobry wybór dla Twojej rodziny? Przyjrzyj się projektom nowoczesnych domów z antresolą które dostępną są w ofercie EXRADOM i podejmij decyzje. Wybór jest na tyle bogaty, że z pewnością znajdziesz projekt, który dopasuje się do Twoich upodobań i oczekiwań.

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Extradom.pl Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Oławskiej 27-29, 50-123 Wrocław ( dalej „Extradom.pl”), tel. 71/715 20 60, e-mail biuro@extradom.pl.
 2. Administratorami Państwa danych osobowych będą też Partnerzy czyli podmioty z grupy kapitałowej Wirtualnej Polski, w której skład wchodzą obok Extradom.pl także Wirtualna Polska Holding S.A. z siedzibą w Warszawie oraz wszelkie podmioty z nią powiązane, w tym Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie, podmioty z branży budowlanej i finansowej, reklamodawcy którzy bezpośrednio lub pośrednio zlecają nam działania marketingowe, domy mediowe występujące w imieniu naszych reklamodawców, podmioty z branży e-commerce i inni partnerzy, z którymi współpracujemy między innymi w celu dostarczenia produktów i usług z branży budowlanej i finansowej, optymalizacji działaj reklamowych lub które polecane są przez międzynarodowe organizacje branżowe między innymi IAB (Interactive Advertising Bureau).
 3. Kontakt z nami możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych drogą elektroniczną na adres iod@extradom.pl.
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie.
 5. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy (tymi umowami są najczęściej regulaminy, które Państwo akceptują przed skorzystaniem z danej usługi czy zakupem produktu), w tym także dopasowywania produktów czy usług do Państwa potrzeb, analizowania i udoskonalania produktów czy usług oraz zapewniania bezpieczeństwa usług na podstawie art. 6 ust. 1 lit b) RODO (niezbędność do wykonania umowy, której Państwo są stroną) do czasu wygaśnięcia danej umowy pomiędzy Tobą, a Extradom.pl. Czasami, dane te mogą być przetwarzane również po wygaśnięciu tej umowy, jednak wyłącznie jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń.
 6. Państwa dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego Extradom.pl na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przesłanka prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych) do czasu zgłoszenia skutecznego sprzeciwu oraz jego partnerów na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (dobrowolna zgoda) do czasu wycofania zgody.
 7. Mają Państwo prawo do:
  a. prawo dostępu do danych, w tym uzyskania kopii danych,
  b. prawo żądania sprostowania danych,
  c. prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  d. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  e. prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
 8. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 9. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą Państwo przesłać te dane innemu administratorowi danych.
 10. Jeżeli Państwa dane są przetwarzane na podstawie uzasadnionego interesu administratora mogą Państwo dodatkowo skorzystać z następujących praw:
  a. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją.
 11. Po skutecznym wniesieniu prawa do sprzeciwu dane nie będą przetwarzane o ile nie będzie istnieć ważna prawnie uzasadniona podstawa do przetwarzania, nadrzędna wobec Państwa interesów, praw i wolności lub podstawa do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
 12. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem lub z Inspektorem ochrony danych.
 13. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem tym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 14. W oparciu o dane osobowe będziemy podejmowali wobec Państwa zautomatyzowane decyzje, w tym decyzje będące wynikiem profilowania. Zautomatyzowane przetwarzanie danych osobowych, polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny Państwa zainteresowań i preferencji.
 15. Odbiorcami Państwa danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną.