Projekt domu Ciekawy 1A WAW1089

Cena projektu: 3 400 zł 2 890 zł Oszczędzasz 510 złOferta ważna do 31 marca 2019 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
119,9 m²
Min. szer. działki
22,36 m
Wysokość budynku
6,83 m
Pow. zabudowy
146,8 m²
Kubatura
768 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
178 m²
Liczba pokoi
4 (2 + 2 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Ciekawy 1A jest modyfikacją znanego projektu Ciekawy 1. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma więcej pokoi, mniejszą powierzchnię. Projekt domu Ciekawy 1A to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co umożliwia realizację w zabudowie bliźniaczej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Ciekawy 1A to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Praktycznym rozwiązaniem jest uwzględnienie w projekcie dwóch łazienek - zarówno na dole jak i na górze. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Miłośników otwartych przestrzeni bez wątpienia usatysfakcjonuje efektowna antresola. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.

Rzut kondygnacji projektu Ciekawy 1A - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,1 m²
2 hall
8,8 m²
3 pom. gospodarcze
2 m²
4 pokój
10,6 m²
5 pokój
15,8 m²
6 kuchnia
9,2 m²
7 pokój dzienny
27,6 m²
8 łazienka
4,5 m²
9 pom. gospodarcze
6,3 m²
10 garaż jednostan.
20,1 m²
razem
108 m²

Rzut kondygnacji projektu Ciekawy 1A - Rzut poddasza

1 korytarz
7,3 m²
2 pokój
14,4 m²
3 łazienka
4,5 m²
4 pokój
12,1 m²
razem
38,3 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy
Kreator 3D Oglądaj projekt Ciekawy 1A w 3D i zmieniaj jego wykończenie!

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Ciekawy 1A na działce
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: bloczek silikatowy + wełna mineralna i styropian. Elewacja: tynk, szalówka drewniana stropy: żelbetowe wylewane schody: żelbetowe. Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Ciekawy 1A

  – 0 głosów

Projekt domu Ciekawy 1A należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Ciekawy 1A

Projekt domu Ciekawy 2A -450 3D

Ciekawy 2A

124,7 m²

Projekt domu Ciekawy 1 -510 3D

Ciekawy 1

124 m²

Projekt domu Ciekawy 2 -450

Ciekawy 2

86,8 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Zapisz się do naszego newslettera i pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z tego narzędzia. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Extradom sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Zawsze aktualne dane administratora, znajdziesz tutaj.