Projekt domu Ciekawy 2A WAW1087

Cena projektu: 3 000 zł 2 550 zł Oszczędzasz 450 złOferta ważna do 31 marca 2019 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
124,7 m²
Min. szer. działki
22,35 m
Wysokość budynku
6,92 m
Pow. zabudowy
147,1 m²
Kubatura
761 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
228 m²
Liczba pokoi
4 (2 + 2 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Dom Ciekawy 2A jest opcją znanego projektu Ciekawy 1. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię. Projekt domu Ciekawy 2A jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, przez co jest tani w budowie. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co umożliwia realizację w zabudowie bliźniaczej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Ciekawy 2A to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniona przez architekta nowoczesna antresola. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Ciekawy 2A zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.

Rzut kondygnacji projektu Ciekawy 2A - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,1 m²
2 pom. gospodarcze
2 m²
3 pokój
10,5 m²
4 pokój
15,9 m²
5 kuchnia
9,2 m²
6 pokój dzienny
27,6 m²
7 korytarz
8,8 m²
8 łazienka
5,4 m²
9 kotłownia
5,9 m²
10 garaż jednostan.
20,2 m²
razem
108,6 m²

Rzut kondygnacji projektu Ciekawy 2A - Rzut poddasza

1 korytarz
4,2 m²
2 pokój
14,4 m²
3 łazienka
4,5 m²
4 pokój
13,8 m²
5 pom. gospodarcze
5,3 m²
razem
42,2 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy
Kreator 3D Oglądaj projekt Ciekawy 2A w 3D i zmieniaj jego wykończenie!

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Ciekawy 2A na działce
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: bloczek silikatowy + styropian. Elewacja: tynk, płytka kliknierowa ręcznie formowana, deska elewacyjna stropy: żelbetowe wylewane schody: żelbetowe. Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Elewacje

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Ciekawy 2A

  – 0 głosów

Projekt domu Ciekawy 2A należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Ciekawy 2A

Projekt domu Ciekawy 1 -510 3D

Ciekawy 1

124 m²

Projekt domu Ciekawy 1A -510 3D

Ciekawy 1A

119,9 m²

Projekt domu Ciekawy 2 -450

Ciekawy 2

86,8 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Zapisz się do naszego newslettera i pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z tego narzędzia. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Extradom sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Zawsze aktualne dane administratora, znajdziesz tutaj.