Sprawdź

Projekt domu W Sam Raz bliźniak wersja D z podwójnym garażem WRD1489

1. Wiatrołap
4,30
2. Hall + schody
10,50
3. Kuchnia
10,90
4. Pokój dzienny + jadalnia
44,40
5. Pokój
16,90
6. Łazienka
4,40
7. Kotłownia
3,90
8. Pokój
7,90
9. Garaż dwustanowiskowy
36,20
Razem
139,40
139,40

podłogi
1. Korytarz + schody
15,40
2. Pokój
8
3. Pokój
19,10
4. Pokój
8,20
5. Łazienka
4,50
Razem
55,20
55,20

Pow. użytkowa

313 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,50 m

Powierzchnia zabudowy

372,20 m²

ikona Pobierz i drukuj

W Sam Raz bliźniak wersja D z podwójnym garażem - WRD1489

ikona 313 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 139,40 m²

Projekt domu W Sam Raz bliźniak wersja D z podwójnym garażem - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,30
2. Hall + schody
10,50
3. Kuchnia
10,90
4. Pokój dzienny + jadalnia
44,40
5. Pokój
16,90
6. Łazienka
4,40
7. Kotłownia
3,90
8. Pokój
7,90
9. Garaż dwustanowiskowy
36,20
Razem
139,40
139,40

Poddasze - 55,20 m²

Projekt domu W Sam Raz bliźniak wersja D z podwójnym garażem - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz + schody
15,40
2. Pokój
8
3. Pokój
19,10
4. Pokój
8,20
5. Łazienka
4,50
Razem
55,20
55,20

Podobne projekty (62)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1603 LKP1089
LK&1603
Dodano!
Dodano!
321,31 m²
4
4
3

26 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1546 LKP1107
LK&1546
Dodano!
Dodano!
295,23 m²
3
3
0

18 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1578 LKP1100
LK&1578
Dodano!
Dodano!
274,80 m²
5
4
2

16 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1579 LKP1097
LK&1579
Dodano!
Dodano!
292,45 m²
5
3
2

16 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1631 LKP1086
LK&1631
Dodano!
Dodano!
317,91 m²
5
4
1

15 360 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1543 LKP1108
LK&1543
Dodano!
Dodano!
260,96 m²
3
2
2

12 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1568 LKP1101
LK&1568
Dodano!
Dodano!
338,99 m²
4
2
2

12 000 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom Harmonia POZ1003
Dom Harmonia
Dodano!
Dodano!
321,17 m²
4
3
3

27 500 zł

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

313 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

372,20 m²

Powierzchnia dachu

552 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

43,80 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24cm + styropian 12cm. Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24cm. Strop: gęstożebrowy Teriva I. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
W Sam Raz bliźniak wersja D z podwójnym garażem

Projekt domu W Sam Raz bliźniak wersja D z podwójnym garażem to ciekawa propozycja dla osób posiadających szeroką działkę, co pozwala na dowolne jego usytuowanie względem stron świata. Odznacza się bryłą w kształcie litery L, co pozwala na łatwy podział na strefy. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. Dom został zaprojektowany do zabudowy bliźniaczej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem namiotowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt W Sam Raz bliźniak wersja D z podwójnym garażem to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W pełni funkcjonalną łazienkę przewidziano zarówno na parterze, jak i poddaszu, co jest świetnym rozwiązaniem dla większej ilości domowników. Strefa sypialniana składa się z pięciu pokoi, co jest doskonałą opcją dla dużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wnętrze domu jest bardzo przestronne, dzięki efektownej antresoli. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.