Sprawdź

Projekt domu LK&1578 LKP1100

1. Wiatrołap
8,76
2. Korytarz
18,08
3. Pokój
18,44
4. Łazienka
5,22
5. Pokój dzienny
46,56
6. Jadalnia
15,18
7. Kuchnia
13,42
8. Spiżarnia
5,94
9. Korytarz
8,71
10. Basen
87,43
11. Łazienka
3,92
12. Pomieszczenie gospodarcze
14,27
13. Pomieszczenie gospodarcze
9,87
14. Garaż dwustanowiskowy
42,41
Razem
298,21
298,21

podłogi
1. Korytarz
14,76
2. Pokój
16,46
3. Garderoba
3,04
4. Pokój
13,88
5. Garderoba
3,02
6. Łazienka
10,79
7. Łazienka
10,36
8. Garderoba
11,06
9. Pokój
23,60
10. Pokój
18
11. Pralnia
5,60
Razem
130,57
130,57

Pow. użytkowa

274,80 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

9,66 m

Powierzchnia zabudowy

381,77 m²

Min. szer. i dł. działki

29,4 x 35,15 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

907 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

LK&1578 - LKP1100

ikona 274,80 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 4
Konstrukcja: Murowana

16 000 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
20 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 298,21 m²

Projekt domu LK&1578 - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 4 łazienki i wc

1. Wiatrołap
8,76
2. Korytarz
18,08
3. Pokój
18,44
4. Łazienka
5,22
5. Pokój dzienny
46,56
6. Jadalnia
15,18
7. Kuchnia
13,42
8. Spiżarnia
5,94
9. Korytarz
8,71
10. Basen
87,43
11. Łazienka
3,92
12. Pomieszczenie gospodarcze
14,27
13. Pomieszczenie gospodarcze
9,87
14. Garaż dwustanowiskowy
42,41
Razem
298,21
298,21

Piętro 1 - 130,57 m²

Projekt domu LK&1578 - rzut 1 piętra, dom liczy 5 pokoje, 4 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
14,76
2. Pokój
16,46
3. Garderoba
3,04
4. Pokój
13,88
5. Garderoba
3,02
6. Łazienka
10,79
7. Łazienka
10,36
8. Garderoba
11,06
9. Pokój
23,60
10. Pokój
18
11. Pralnia
5,60
Razem
130,57
130,57
Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

907 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

153 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

482 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

272 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

274,80 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

381,77 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

550,46 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

1 300,90 m³

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

2 020,40 m³

Powierzchnia dachu

183,92 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

9,66 m

Szerokość elewacji

22,40 m

Długość elewacji

27,15 m

Min. szerokość działki
Tooltip

29,40 m

Min. długość działki
Tooltip

35,15 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją - szczegóły

Instalacje w projekcie

Ogrzewanie podłogowe (na całej powierzchni domu lub w jej części, szczegóły u doradcy)

Opis szczegółowy

Ławy fundamentowe: żelbetowe. Ściany fundamentowe: betonowe. Ściany zewnętrzne: Bloczki z betonu komórkowego Optimal Plus o gr. 30 cm firmy Solbet, docieplenie styropianem Termo Organika o gr. 20 cm. Ściany wewnętrzne: nośne Bloczki z betonu komórkowego Optimal Plus o gr. 30 cm firmy Solbet. Ściany działowe Bloczki z betonu komórkowego Optimal Plus o gr. 12 cm firmy Solbet. Stropy żelbetowy, monolityczny. Konstrukcja dachu: drewniany, czterospadowy. Pokrycie dachu: dachówka płaska Actua 10 firmy Wienerberger. Elewacje tynk – kolor biały, antracytowy. Okna i drzwi: aluminiowe firmy Aluprof, wyłaz dachowy firmy Fakro. Sposób ogrzewania: gazowe, podłogowe. Wentylacja: mechaniczna z rekuperacją.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
LK&1578

Projekt domu piętrowego LK&1578 z obszernym garażem, dachem kopertowym, basenem i tarasem.
Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot. Zapraszamy do zamówienia analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Społeczność projektu domu
LK&1578 w budowie

Opinie o projekcie domu
LK&1578