Sprawdź

Projekt domu LK&1579 LKP1097

1. Wiatrołap
12,56
2. Korytarz
8,32
3. Pokój
12
4. Spiżarnia
8,44
5. Kuchnia
20,44
6. Jadalnia
17,85
7. Pokój dzienny
35,62
8. Garderoba
7,49
9. Korytarz
9,43
10. Łazienka
5,79
11. Przebieralnia
4,47
12. Schody
1,25
13. Pomieszczenie gospodarcze
3,56
14. Basen
73,09
15. Garaż dwustanowiskowy
41,75
Razem
262,06
262,06

podłogi
1. Korytarz
36,15
2. Pokój
20,60
3. Pokój
21,32
4. Łazienka
7,48
5. Garderoba
7,24
6. Pralnia
11,77
7. Łazienka
11,17
8. Pokój
17,21
9. Pokój
17,15
Razem
150,09
150,09

Pow. użytkowa

292,45 m²

Wysokość budynku

7,75 m

Powierzchnia zabudowy

340,10 m²

Min. szer. i dł. działki

29,9 x 32,40 m

Konstrukcja

Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

927 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

LK&1579 - LKP1097

ikona 292,45 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Konstrukcja: Murowana

16 000 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
20 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 262,06 m²

Parter projektu LK&1579

1. Wiatrołap
12,56
2. Korytarz
8,32
3. Pokój
12
4. Spiżarnia
8,44
5. Kuchnia
20,44
6. Jadalnia
17,85
7. Pokój dzienny
35,62
8. Garderoba
7,49
9. Korytarz
9,43
10. Łazienka
5,79
11. Przebieralnia
4,47
12. Schody
1,25
13. Pomieszczenie gospodarcze
3,56
14. Basen
73,09
15. Garaż dwustanowiskowy
41,75
Razem
262,06
262,06

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Piętro 1 - 150,09 m²

Piętro 1 projektu LK&1579

podłogi
1. Korytarz
36,15
2. Pokój
20,60
3. Pokój
21,32
4. Łazienka
7,48
5. Garderoba
7,24
6. Pralnia
11,77
7. Łazienka
11,17
8. Pokój
17,21
9. Pokój
17,15
Razem
150,09
150,09

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Podobne projekty (3)

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1647 LKP1067
LK&1647
Dodano!
Dodano!
323,06 m²
4
3
1

16 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1829 LKP1020
LK&1829
Dodano!
Dodano!
319,34 m²
5
4
2

24 600 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom Symetra POZ1011
Dom Symetra
Dodano!
Dodano!
244,40 m²
5
3
2

27 400 zł

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

927 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

136 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

513 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

278 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: Leszek Kalandyk LK&Projekt

292,45 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

340,10 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

561,15 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

1 231 m³

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

1 543 m³

Powierzchnia dachu

363,69 m²

7,75 m

Szerokość elewacji

21,40 m

Długość elewacji

24,40 m

Min. szerokość działki
Tooltip

29,90 m

Min. długość działki
Tooltip

32,40 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją - szczegóły

Instalacje w projekcie

Ogrzewanie podłogowe (na całej powierzchni domu lub w jej części, szczegóły u doradcy)

Opis szczegółowy

Ławy fundamentowe: żelbetowe. Ściany fundamentowe: betonowe. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny Porotherm o gr. 30 cm firmy Wienerberger, docieplenie styropianem Termonium fasada firmy Termo Organika o gr. 20 cm. Ściany wewnętrzne: nośne pustaki ceramiczne Porotherm 25 Profi firmy Wienerberger o gr. 25 cm. Ściany działowe pustaki ceramiczne Porotherm 11,5 Profi firmy Wienerberger o gr. 11,5cm. Stropy żelbetowy, monolityczny. Elewacje tynk silikonowy kolor: biały, szary; płyty elewacyjne Laminam, imitacja trawertynu. Okna i drzwi: aluminiowe. Sposób ogrzewania: gazowe, podłogowe. Wentylacja: mechaniczna z rekuperacją.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
LK&1579

Projekt domu piętrowego LK&1579 z obszernym garażem, dachem płaskim, basenem, tarasem i antresolą.
Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot. Zapraszamy do zamówienia analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Społeczność projektu domu
LK&1579 w budowie

Opinie o projekcie domu
LK&1579