Projekt domu Victoria KRH1059

Cena projektu: 2 600 zł 2 080 zł Oszczędzasz 520 zł

Projekt nie spełnia aktualnych Warunków Technicznych obowiązujących od 01.01.2017 r. i wymaga wprowadzenia zmian na etapie adaptacji.

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
167 m²
Min. szer. działki
20,65 m
Wysokość budynku
9,17 m
Pow. zabudowy
110 m²
Kubatura
639 m³
Kąt nach. dachu
45°
Pow. dachu
242 m²
Liczba pokoi
5 (4 + 1 na parterze)

Opis projektu

Projekt domu Victoria to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co umożliwia realizację w zabudowie bliźniaczej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Victoria to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Architekt przewidział również miejsce na jadalnię, dzięki czemu wspólne posiłki będą doskonałą okazją do rozmów w rodzinnej atmosferze. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W pełni funkcjonalną łazienkę przewidziano zarówno na parterze, jak i poddaszu, co jest świetnym rozwiązaniem dla większej ilości domowników. W domu znajduje się pięć wygodnych sypialni, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rzut kondygnacji projektu Victoria - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,4 m²
2 hall
9,8 m²
3 kuchnia
10 m²
4 jadalnia
10 m²
5 pokój dzienny
32,5 m²
6 pokój
9,7 m²
7 łazienka
2,8 m²
8 pom. gospodarcze
3,1 m²
razem
82,3 m²

Rzut kondygnacji projektu Victoria - Rzut poddasza

1 schody
2,8 m²
2 korytarz
11,2 m²
3 łazienka
8,2 m²
4 pokój
15,2 m²
5 pokój
13,7 m²
6 pokój
15,1 m²
7 pokój
14,2 m²
8 garderoba
4,5 m²
razem
84,9 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Victoria na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Victoria
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
32 713 zł

stan surowy otwarty
140 203 zł

stan surowy zamknięty
25 656 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ławy fundamentowe betonowe. Ściany zewnętrzne z bloczków ceramicznych, ocieplone styropianem. Ściany konstrukcyjne wewnętrzne z pustaków ceramicznych. Ściany działowe z cegły. Strop nad parterem monolityczny żelbetowy. Schody wewnętrzne drewniane. Więźba dachowa drewniana, płatwiowo-kleszczowa pokryta dachówką ceramiczną.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Archigraph

Recenzje projektu Victoria

  – 0 głosów

Projekt domu Victoria należy do kategorii