Sprawdź

Projekt domu Planujdom 160 ABP1033

1. Wiatrołap
5,50
2. Korytarz
11,49
3. Spiżarnia
1,63
4. Kuchnia
13,57
5. Pokój dzienny + jadalnia
24,48
6. Łazienka
8,61
7. Kotłownia
10,11
8. Pralnia
2,84
9. Pokój
12,13
Razem
90,36
90,36

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
7,92
7,92
2. Łazienka
13,48
17,27
3. Pokój
17,85
21,63
4. Garderoba
4,39
6,30
5. Pokój
12,96
16,51
6. Pokój
16,11
19,20
Razem
72,71
88,83

Pow. użytkowa

152,95 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

9,14 m

Powierzchnia zabudowy

116,64 m²

Min. szer. i dł. działki

18,8 x 19,40 m

Konstrukcja

Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

369 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Planujdom 160 - ABP1033

ikona 152,95 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

Promocja

od 14.05.2026 do 21.05.2026

3 570 zł

4 200 zł - cena regularna
Tooltip

Cena regularna obowiązywała od 14.05.2026 do 14.05.2026

3 570 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 90,36 m²

Parter projektu Planujdom 160

1. Wiatrołap
5,50
2. Korytarz
11,49
3. Spiżarnia
1,63
4. Kuchnia
13,57
5. Pokój dzienny + jadalnia
24,48
6. Łazienka
8,61
7. Kotłownia
10,11
8. Pralnia
2,84
9. Pokój
12,13
Razem
90,36
90,36

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Poddasze - 72,71 m²

Poddasze projektu Planujdom 160

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
7,92
7,92
2. Łazienka
13,48
17,27
3. Pokój
17,85
21,63
4. Garderoba
4,39
6,30
5. Pokój
12,96
16,51
6. Pokój
16,11
19,20
Razem
72,71
88,83

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Podobne projekty (508)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 165 NEW wariant 2 LUA1706
APS 165 NEW wariant 2
Dodano!
Dodano!
137,10 m²
4
2
0

4 549 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 549 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 165 NEW LUA1705
APS 165 NEW
Dodano!
Dodano!
137,10 m²
4
2
0

4 549 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 549 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Miejski 2 WAH2143
Miejski 2
Dodano!
Dodano!
145,44 m²
4
2
0

5 352 zł

6 690 zł

Tooltip

Cena regularna

5 352 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Ptyś BSA1840
Ptyś
Dodano!
Dodano!
138,52 m²
4
2
0

4 649 zł

5 149 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dudek 5 BSA2302
Dudek 5
Dodano!
Dodano!
138,41 m²
4
2
0

4 649 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 699 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Promyk BSA2208
Promyk
Dodano!
Dodano!
151,84 m²
4
2
0

5 149 zł

5 649 zł

Tooltip

Cena regularna

5 149 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Miejski WAH1207
Miejski
Dodano!
Dodano!
155,06 m²
4
2
0

5 352 zł

6 690 zł

Tooltip

Cena regularna

5 352 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu APS 191 ECO LUA1668
APS 191 ECO
Dodano!
Dodano!
157,70 m²
4
2
0

5 699 zł

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

369 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

47 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

268 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

54 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: PLANUJDOM

152,95 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

116,64 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

179,19 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

9,14 m

Szerokość elewacji

10,80 m

Długość elewacji

10,80 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18,80 m

Min. długość działki
Tooltip

19,40 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe lub paliwo stałe (OZE) - do wyboru na etapie zamówienia

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna

Opis szczegółowy

Konstrukcja ścian- murowana; Strop parteru: żelbetowy. Dach: dwuspadowy. Pokrycie dachu: blachodachówka; Ocieplenie poddasza: wełna mineralna gr. 25cmTynk zewnętrzny: mineralny. Ocieplenie ścian: Styropian 20cm.Ogrzewanie na paliwa stałe lub instalacja gazowa w projekcie; Możliwa instalacja pompy ciepła.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Planujdom 160

Projekt domu Planujdom 160 z dachem dwuspadowym i tarasem.

Społeczność projektu domu
Planujdom 160 w budowie

Opinie o projekcie domu
Planujdom 160