Projekt domu Lea G1 WRC1993

Cena projektu: 2 300 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.

starter

Promocja Archipelag

Udostępnij
Pow. użytkowa
83 m²
Min. szer. działki
20,5 m
Wysokość budynku
8,16 m
Pow. zabudowy
97,27 m²
Kubatura
372,63 m³
Kąt nach. dachu
42°
Pow. dachu
170 m²
EUco
32 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Budynek Lea G1 został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Lea (wersja A) bianco. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię, garaż. Projekt domu Lea G1 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, przez co jest tani w budowie. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty inwestycji. Projekt Lea G1 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Dzięki otwartej kuchni podczas przygotowywania posiłków mamy kontakt z domownikami przebywającymi w salonie, co sprzyja integracji rodziny. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Praktycznym rozwiązaniem jest uwzględnienie w projekcie dwóch łazienek - zarówno na dole jak i na górze. W projekcie przewidziano cztery sypialnie, które będą odpowiednie dla 4-6 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Lea G1 zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rzut kondygnacji projektu Lea G1 - Rzut parteru

1 wiatrołap
1,78 m²
2 hall
7,19 m²
3 kuchnia
5,88 m²
4 spiżarnia
1,29 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
19,28 m²
6 pokój
9,93 m²
7 łazienka
2,26 m²
8 kotłownia
6,65 m²
9 garaż jednostan.
20,9 m²
razem
75,16 m²

Rzut kondygnacji projektu Lea G1 - Rzut poddasza

1 korytarz
4,66 m²
2 pokój
8,1 m²
3 pokój
7,01 m²
4 pokój
9,4 m²
5 łazienka
6,22 m²
6 strych
7,54 m²
razem
42,93 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Lea G1 na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Lea G1
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 278 043 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: murowane, jednowarstwowe, beton komórkowy 24 cm Ściany wewnętrzne: nośne i działowe murowane,beton komórkowy 24 cm i 12 cm Strop: międzypiętrowy gęstożebrowy Teriva Dach: konstrukcja drewniana, ocieplenie wełna mineralna 28 cm, dachówka ceramiczna płaska Inne: schody wewnętrzne drewniane Ogrzewanie: kocioł gazowy kondensacyjny, rozprowadzenie ciepła: grzejniki Wentylacja: grawitacyjna : Elewacje: tynk cienkowarstwowy mineralny i okładzina kamienna Stolarka: drewniana, PVC lub aluminiowa, rolety zewnętrzne w systemie CleverBox firmy BeClever Okna połaciowe: rozwiązania technologiczne i wyłaz dachowy firmy VELUX Otoczenie: płyty tarasowe firmy Libet w kolorze bianco, system tarasowy ProDeck - deska kompozytowa Terra w kolorze orzech

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Recenzje projektu Lea G1

  – 0 głosów

Projekt domu Lea G1 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Lea G1

Projekt domu Lea (wersja A) bianco

Projekt domu Lea II (z wiatą)

Lea II (z wiatą)

83,12 m²

Projekt domu Lea (wersja B) bianco

Projekty podobne do Lea G1 WRC1993

Projekt domu Miki II

Miki II

86,8 m²

Projekt domu Hoczew mk11g

Hoczew mk11g

88,9 m²