Sprawdź

Projekt domu House 22 WRG1048

1. Wiatrołap
8,91
2. Korytarz
19,05
3. Spiżarnia
2,92
4. Pokój
9,96
5. Pokój dzienny
34
6. Jadalnia
8,66
7. Kuchnia
9,49
8. Pomieszczenie gospodarcze
1,33
9. Łazienka
4,74
10. Garaż dwustanowiskowy
38,16
11. Pomieszczenie gospodarcze
3,34
12. Kotłownia
3,55
Razem
144,11
144,11

podłogi
1. Korytarz
18,14
2. Pokój
16,12
3. Garderoba
3,08
4. Pokój
16,12
5. Garderoba
3,08
6. Pomieszczenie gospodarcze
4,01
7. Łazienka
9,61
8. Sauna
4,49
9. Pokój
11,86
10. Pokój
18,89
11. Łazienka
8,14
12. Garderoba
9,87
Razem
123,41
123,41

Pow. użytkowa

220,16 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

8,95 m

Powierzchnia zabudowy

174,40 m²

Min. szer. i dł. działki

22,1 x 27,90 m

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

House 22 - WRG1048

ikona 220,16 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 144,11 m²

Parter projektu House 22

1. Wiatrołap
8,91
2. Korytarz
19,05
3. Spiżarnia
2,92
4. Pokój
9,96
5. Pokój dzienny
34
6. Jadalnia
8,66
7. Kuchnia
9,49
8. Pomieszczenie gospodarcze
1,33
9. Łazienka
4,74
10. Garaż dwustanowiskowy
38,16
11. Pomieszczenie gospodarcze
3,34
12. Kotłownia
3,55
Razem
144,11
144,11

Piętro 1 - 123,41 m²

Piętro 1 projektu House 22

podłogi
1. Korytarz
18,14
2. Pokój
16,12
3. Garderoba
3,08
4. Pokój
16,12
5. Garderoba
3,08
6. Pomieszczenie gospodarcze
4,01
7. Łazienka
9,61
8. Sauna
4,49
9. Pokój
11,86
10. Pokój
18,89
11. Łazienka
8,14
12. Garderoba
9,87
Razem
123,41
123,41

Podobne projekty (568)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1661 LKP1078
LK&1661
Dodano!
Dodano!
204,69 m²
4
3
0

12 000 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Wyszukany D64 wariant IV WWB1154
Wyszukany D64 wariant IV
Dodano!
Dodano!
215,17 m²
5
3
2

5 699 zł

5 949 zł

Tooltip

Cena regularna

5 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Riwiera WAH1204
Riwiera
Dodano!
Dodano!
204,31 m²
4
3
2

6 192 zł

7 740 zł

Tooltip

Cena regularna

6 192 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Gala WAH1203
Gala
Dodano!
Dodano!
205,05 m²
4
3
2

5 512 zł

6 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 512 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Eco 17 dwulokalowy WOZ1034
Eco 17 dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
218 m²
8
4
0

8 698 zł

9 098 zł

Tooltip

Cena regularna

8 698 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Iryda Nano Duolit (1909) KRD3046
Iryda Nano Duolit (1909)
Dodano!
Dodano!
207,40 m²
8
4
2

6 773 zł

7 123 zł

Tooltip

Cena regularna

6 773 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 348 dwulokalowy LUA1637
APS 348 dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
240,20 m²
8
4
2

6 609 zł

7 399 zł

Tooltip

Cena regularna

6 609 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Riwiera 3 wariant C WAH1774
Riwiera 3 wariant C
Dodano!
Dodano!
227,75 m²
5
3
2

6 352 zł

7 940 zł

Tooltip

Cena regularna

6 352 zł najniższa cena

Autor: Majchrzak Pracownia Projektowa sp. z o. o.

220,16 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

174,40 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

8,95 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,10 m

Min. długość działki
Tooltip

27,90 m

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
House 22

Projekt domu House 22 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom wyróżnia się nietypową bryłą, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Wejście do budynku skierowane jest od południa, co jest istotnym rozwiązaniem dla osób, posiadających działkę z wjazdem od tej strony. Projekt House 22 to dom piętrowy, dzięki czemu metraż domu nie jest ograniczony wielkością działki. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. W projekcie znalazła się jedna komfortowa łazienka na parterze oraz dodatkowe dwie na piętrze. W domu znajduje się pięć wygodnych sypialni, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.