Projekt garażu G2 WAW1126

Cena projektu: 800 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
45,3 m²
Wysokość budynku
5,49 m
Pow. zabudowy
57,5 m²
Kubatura
254 m³
Kąt nach. dachu
30°

Opis projektu

Projekt nowoczesnego garażu dwustanowiskowego. Prosta forma przykryta dachem dwuspadowym jest uniwersalna i pasuje do każdego otoczenia. Materiały wykończeniowe takie jak drewno i blacha dachowa są opcjonalne i można je bez problemu zamienić na inne pasujące do budynków, przy których garaż będzie lokalizowany. Bezproblemową zmianę materiału pokrycia dachu umożliwia konstrukcja przewidziana pod dachówkę ceramiczną lub cementową. Zaletą tego projektu jest dodatkowa powierzchnia na poddaszu, na którą można się dostać dzięki rozkładanym schodom umieszczonym w drewnianym stropie. Kolejnym atutem jest przedłużona głębokość, która poza wygodnym parkowaniem aut umożliwia przechowywanie rowerów oraz innych, przydatnych w gospodarstwie domowym akcesoriów. Dodatkową powierzchnię można przeznaczyć również na niewielki warsztat lub inne hobby. Garaż dwustanowiskowy został zaprojektowany jako obiekt dedykowany do rodziny projektów „Uniwersalnych” dlatego występuje w dwóch wariantach posiadających dachy o nachyleniu połaci odpowiadającym wersji parterowej oraz z użytkowym poddaszem.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie

Rzut kondygnacji projektu Garaż G2 - Rzut parteru

1 garaż dwustan.
45,3 m²
razem
45,3 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Garaż G2 na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: bloczek silikatowy + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny. Elewacja: drewniany profil elewacyjny - materiał wykończenia elewacji jest opcjonalny i na etapie adaptacji można go zamienić na inny. Stropy: drewniane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na żelbetowe, gęstożebrowe lub prefabrykowane.Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Garaż G2

  – 0 głosów

Pozostałe wersje projektu Garaż G2

Projekt garażu Garaż G1

Garaż G1

34 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych