Projekt domu Wyjątkowy 2 WAW1028

Cena projektu: 5 500 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
215,5 m²
Min. szer. działki
22,71 m
Wysokość budynku
9,3 m
Pow. zabudowy
181,1 m²
Kubatura
1 178,8 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
210,6 m²
Liczba pokoi
5 (4 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Budynek Wyjątkowy 2 został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Wyjątkowy 1. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię. Projekt domu Wyjątkowy 2 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt Wyjątkowy 2 to dom piętrowy, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Architekt przewidział również miejsce na jadalnię, dzięki czemu wspólne posiłki będą doskonałą okazją do rozmów w rodzinnej atmosferze. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W projekcie znalazła się jedna komfortowa łazienka na parterze oraz dodatkowe dwie na piętrze. Pięć sypialni doskonale sprawdzi się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Wyjątkowy 2 jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Wyjątkowy 2 - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,5 m²
2 hall
7,8 m²
3 łazienka
2,4 m²
4 pokój
10,5 m²
5 spiżarnia
1,5 m²
6 kuchnia
10,5 m²
7 jadalnia
17,6 m²
8 pokój dzienny
34,4 m²
9 korytarz
10 m²
10 pom. gospodarcze
5 m²
11 kotłownia
7,7 m²
12 garaż dwustan.
36,9 m²
razem
147,8 m²

Rzut kondygnacji projektu Wyjątkowy 2 - Rzut piętra

1 korytarz
13,3 m²
2 pom. gospodarcze
3,4 m²
3 łazienka
5,4 m²
4 pokój
19,2 m²
5 pokój
20,7 m²
6 łazienka
8,5 m²
7 garderoba
5,8 m²
8 pokój
14,9 m²
9 pokój
14,9 m²
10 garderoba
3,1 m²
11 garderoba
3,1 m²
razem
112,3 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Wyjątkowy 2 na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: bloczek silikatowy + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny. Elewacja: tynk, płytka kliknierowa ręcznie formowana, deska elewacyjna - Stropy: żelbetowe wylewane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany. Schody: żelbetowe. Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Elewacje

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Wyjątkowy 2

  – 0 głosów

Projekt domu Wyjątkowy 2 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Wyjątkowy 2

Projekt domu Wyjątkowy 3 3D

Wyjątkowy 3

203,5 m²

Projekt domu Wyjątkowy 1

Wyjątkowy 1

262,6 m²

Projekty podobne do Wyjątkowy 2 WAW1028

Projekt domu Willa Floryda 3 -1198 3D iDesigner

Willa Floryda 3

235,54 m²

Projekt domu E-149

E-149

233,7 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych