Projekt domu Wyjątkowy 1 WAW1027

Cena projektu: 6 500 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
262,6 m²
Min. szer. działki
25,11 m
Wysokość budynku
8,68 m
Pow. zabudowy
243,5 m²
Kubatura
1 120 m³
Kąt nach. dachu
22°
Pow. dachu
303 m²
Liczba pokoi
5 (4 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Wyjątkowy 1 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę w kształcie litery L, co jest bardzo funkcjonalne, ze względu na wyraźny podział domu na strefy. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt Wyjątkowy 1 to dom piętrowy, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono jedną toaletę na parterze oraz dwie łazienki na piętrze. W projekcie przewidziano pięć sypialni, które będą odpowiednie dla 5-7 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Niewątpliwą zaletą projektu jest przewidziana w nim funkcjonalna garderoba. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Wyjątkowy 1 - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,2 m²
2 hall
22,9 m²
3 spiżarnia
3 m²
4 kuchnia
17,3 m²
5 garderoba
2,7 m²
6 jadalnia
24,2 m²
7 pokój dzienny
41,5 m²
8 pokój
15,3 m²
9 pom. gospodarcze
3 m²
10 wc
4 m²
11 pom. gospodarcze
7,8 m²
12 kotłownia
8,8 m²
13 garaż dwustan.
39,3 m²
razem
193 m²

Rzut kondygnacji projektu Wyjątkowy 1 - Rzut piętra

1 korytarz
8 m²
2 garderoba
3,6 m²
3 pokój
15,4 m²
4 pokój
15,4 m²
5 garderoba
3,6 m²
6 pokój
20,7 m²
7 łazienka
7,8 m²
8 garderoba
6,1 m²
9 pokój
16,5 m²
10 garderoba
6,6 m²
11 pom. gospodarcze
3,5 m²
12 łazienka
6 m²
13 korytarz
4,7 m²
razem
117,9 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Wyjątkowy 1 na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: bloczek silikatowy + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny. Elewacja: tynk, płytka kliknierowa ręcznie formowana, deska elewacyjna - Stropy: żelbetowe wylewane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany. Schody: konstrukcji lekkiej - konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Elewacje

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Wyjątkowy 1

  – 0 głosów

Projekt domu Wyjątkowy 1 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Wyjątkowy 1

Projekt domu Wyjątkowy 2

Wyjątkowy 2

215,5 m²

Projekt domu Wyjątkowy 3 3D

Wyjątkowy 3

203,5 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych