Projekt domu Tytan 3 WAH1690


Kreator 3D

Cena projektu: 3 590 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
149,61 m²
Min. szer. działki
19,64 m
Wysokość budynku
8,65 m
Pow. zabudowy
139,28 m²
Kubatura
940 m³
Kąt nach. dachu
25°
Pow. dachu
157,1 m²
EUco
64,83 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
5 (4 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Dom Tytan 3 jest alternatywą cieszącego się popularnością projektu Tytan. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Tytan 3 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, przez co jest tani w budowie. W tym projekcie kalenica skierowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Wejście do budynku skierowane jest od południa, co jest istotnym rozwiązaniem dla osób, posiadających działkę z wjazdem od tej strony. Projekt Tytan 3 to dom piętrowy, dzięki czemu metraż domu nie jest ograniczony wielkością działki. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. W projekcie uwzględniono zamkniętą kuchnię, dzięki czemu zapachy przygotowywanych, aromatycznych posiłków nie przedostają się do strefy wypoczynkowej. Znajdujące się w kuchni okno do ogrodu odmieni jej wnętrze i stworzy niepowtarzalny wygląd. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie znalazła się jedna komfortowa łazienka na parterze oraz dodatkowe dwie na piętrze. Pięć komfortowych pokoi zaspokoi potrzeby 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Tytan 3 jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

Rzut kondygnacji projektu Tytan 3 - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,28 m²
2 hall
11,8 m²
3 łazienka
2,57 m²
4 pokój dzienny + jadalnia
32,36 m²
5 kuchnia
9,4 m²
6 spiżarnia
2,53 m²
7 pokój
10,45 m²
8 kotłownia
5,09 m²
9 garaż dwustan.
32,96 m²
razem
110,44 m²

Rzut kondygnacji projektu Tytan 3 - Rzut piętra

1 korytarz
5,94 m²
2 pokój
12 m²
3 pokój
8,14 m²
4 pokój
16,82 m²
5 łazienka
5,39 m²
6 garderoba
10,37 m²
7 łazienka
6,26 m²
8 pokój
12,3 m²
razem
77,22 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy
Kreator 3D Oglądaj projekt Tytan 3 w 3D i zmieniaj jego wykończenie!

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Tytan 3 na działce

Koszt budowy domu

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 179 124 zł.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne - ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy. Strop - Teriva. Elewacje - tynk cienkowarstwowy na styropianie. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: MG Projekt

Recenzje projektu Tytan 3

  – 0 głosów

Projekt domu Tytan 3 należy do kategorii