Projekt domu Tori III WRC1970

Cena projektu: 2 300 zł 1 955 zł Oszczędzasz 345 złOferta ważna do 27 stycznia 2020 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę

Promocja Archipelag

Pow. użytkowa
70,4 m²
Min. szer. działki
19,8 m
Wysokość budynku
6,9 m
Pow. zabudowy
99,22 m²
Kubatura
231,73 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
161 m²
EUco
43 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
2

Opis projektu

Projekt domu Tori III został stworzony na wzór znanego projektu Tori G1. W odróżnieniu od bazowej wersji projekt ma większą powierzchnię, Jednak nie posiada garażu. Projekt domu Tori III odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, co znacznie ułatwia proces budowy. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Tori III to dom parterowy, co jest szczególnie bezpieczne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. W projekcie przewidziano kuchnię otwartą. Takie rozwiązanie sprawia, że część dzienna jest bardzo przestronna. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie przewidziano wygodną łazienkę oraz oddzielne WC, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Dwa komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Tori III - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,3 m²
2 hall
5,47 m²
3 kuchnia
8,79 m²
4 spiżarnia
1,29 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
22 m²
6 wc
1,12 m²
7 korytarz
3,46 m²
8 pokój
10,66 m²
9 pokój
9,57 m²
10 łazienka
4,77 m²
11 kotłownia
7,36 m²
razem
77,79 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Tori III na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Tori III
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

112 411 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: murowane,. Strop: gęstożebrowy. Dach: konstrukcja drewniana, dachówka cementowa IBF. Ogrzewanie: kocioł gazowy, rozprowadzenie ciepła: grzejniki. Wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk mineralny i okładzina kamienna. Stolarka: drewniana lub PCV, drzwi wejściowe firmy Hörmann.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Opinie mieszkańców domu Tori III

Zdjęcie profilowe annagrzegorz
annagrzegorz

Nie chcieliśmy, aby budowa pociągnęła za sobą wielkie koszty, więc szukaliśmy czegoś parterowego do 100m2. Dlatego wybraliśmy projekt domu Tori III WRC1970 - jest to mały dom o ciekawym, ale prostym wyglądzie i odpowiednim dla nas układzie pomieszczeń.

Wprowadziliśmy się dopiero dwa tygodnie temu i już wszystko bardzo nam się podoba. Dobre było też to, że budowa nie sprawiła większych problemów, a projekt był czytelny i bezbłędny. Jedyną zmian było jednocześnie: zlikwidowanie spiżarni, wyprostowanie ściany i tym samym powiększenie kuchni. Dom został dobrze ocieplony - mam 15cm styropianu w podłodze na parterze i ścianach, 10cm w podłodze na poddaszu i 15cm wełny mineralnej przy dachu. Wszyscy chwalą ten sposób i czekam już tylko na podłączenie do sieci gazowej, aby ocenić czy dom będzie ekonomiczny w eksploatacji. Ale raczej tak, więc nie ma się o co martwić.

Uważam, że układ pomieszczeń podany w projekcie domu Tori III WRC1970 jest po prostu świetny. Dla naszej dwójki jest to idealne rozwiązanie. Każde z nas ma swoją przestrzeń, a jednocześnie jest gdzie spędzać czas wspólnie. Żałuję jednak trochę, że nie poszerzyłem domu przynajmniej o jakieś 80cm, aby sypialnie zyskały trochę powierzchni. W domu jest również bardzo jasno. Ilość okien jest znaczna, dzięki czemu wnętrza są pięknie doświetlone. Powiększyłem jednak okno w ścianie szczytowej tylnej sypialni, aby jeszcze bardziej ją rozjaśnić.

Jestem bardzo zadowolony z wyboru projektu domu parterowego Tori III WRC1970. Mieszka nam się w domu bardzo dobrze i na tę chwilę nie zamieniłbym na nic innego. Polecam i pozdrawiam

Recenzje projektu Tori III

  5 – 1 głos

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

annagrzegorz buduje ten dom  01.06.2017 15:54: Świetny projekt jak dla nas dwie dorosłe osoby i dzidzi ,już mieszkamy teraz przyszła kolej na budynek gospodarczy ,i raczej będzie to G 33 po lekkich zmianach.

Projekt domu Tori III należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Tori III

Projekt domu Tori III G1 (wersja A) economic -360

Projekt domu Tori III (wersja A) economic -345

Projekt domu Tori III G1 economic (wersja B) -360

Projekt domu Tori II -345

Tori II

67,35 m²

Projekt domu Tori III (wersja B) economic -345

Projekt domu Tori G1 -360

Tori G1

67,35 m²

Projekt domu Tori III G1 -360

Tori III G1

68,12 m²

Projekty podobne do Tori III WRC1970

Projekt domu Corte IV LMB62c

Corte IV LMB62c

71,76 m²

Projekt domu Zosia -618 3D iDesigner

Zosia

70,48 m²

Projekt domu Zosia 4 -618

Zosia 4

70,72 m²

Projekt domu Murator C333g Miarodajny - wariant VII

Projekt domu Ricardo X

Ricardo X

70 m²

Projekt domu Zosia 2 -618

Zosia 2

70,02 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych