Projekt domu Tori G1 WRC1941

Cena projektu: 2 200 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.

starter

Promocja Archipelag

Udostępnij
Pow. użytkowa
67,35 m²
Min. szer. działki
20,3 m
Wysokość budynku
6,9 m
Pow. zabudowy
138,36 m²
Kubatura
305,65 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
208 m²
EUco
48 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
1
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Tori G1 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co umożliwia realizację w zabudowie bliźniaczej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Tori G1 to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo wygodne. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono komfortową łazienkę oraz osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Dwa komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Dodatkowo weranda to miejsce doskonałe do spotkań z rodziną i najbliższymi. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.

Rzut kondygnacji projektu Tori G1 - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,55 m²
2 hall
4,9 m²
3 kuchnia
6,6 m²
4 spiżarnia
1,35 m²
5 pokój dzienny
21,93 m²
6 wc
1,12 m²
7 korytarz
3,42 m²
8 pokój
10,89 m²
9 łazienka
9,77 m²
10 łazienka
4,82 m²
11 kotłownia
4,31 m²
12 garaż jednostan.
19,34 m²
razem
91 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Tori G1 na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Tori G1
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 241 924 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe, beton komórkowy 24 cm, ocieplenie wełna mineralna 12 cm. Strop: gęstożebrowy Teriva. Dach: konstrukcja drewniana, ocieplenie wełna mineralna 30 cm, dachówka ceramiczna firmy IBF, więźba dachowa dostępna również w systemie prefabrykacji drewnianej Rozwiązania instalacyjne:. Ogrzewanie: kocioł gazowy kondensacyjny, rozprowadzenie ciepła: grzejniki. Wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk cienkowarstwowy mineralny, okładzina kamienna Stolarka: drewniana, PVC lub aluminiowa.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Recenzje projektu Tori G1

  – 0 głosów

Projekt domu Tori G1 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Tori G1

Projekt domu Tori III G1

Tori III G1

68,12 m²

Projekt domu Tori III G1 economic (wersja B)

Projekt domu Tori III (wersja A) economic

Projekt domu Tori III G1 (wersja A) economic

Projekt domu Tori III

Tori III

70,4 m²

Projekt domu Tori III (wersja B) economic

Projekt domu Tori II

Tori II

67,35 m²

Projekty podobne do Tori G1 WRC1941

Projekt domu Dom przy Przyjemnej 3 bis