Projekt domu Sułtan 2G BSB1032

Cena projektu: 3 500 zł 3 150 zł Oszczędzasz 350 zł

Minimum 300zł rabatu na wybrane projekty

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
126,73 m²
Min. szer. działki
29,17 m
Wysokość budynku
7,52 m
Pow. zabudowy
226,07 m²
Kubatura
1 285 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
320 m²
EUco
29 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
5 (2 + 3 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Dom Sułtan 2G został stworzony na wzór popularnego projektu Sułtan. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma więcej pokoi, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Sułtan 2G to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem namiotowym, który wyjątkowosię prezentuje. Projekt został zaplanowany z myślą o działkach z wjazdem od południowej strony. Projekt Sułtan 2G to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Nowocześnie zaprojektowana kuchnia otwarta to rozwiązanie przede wszystkim funkcjonalne, idealne dla wszystkich, którzy chcą mieszkać wygodnie, a zarazem modnie. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W domu znajduje się pięć wygodnych sypialni, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Dla osób ceniących sobie dobrą organizację, istotnym pomieszczeniem jest przewidziana w projekcie garderoba. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Sułtan 2G - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,7 m²
2 hall
6,82 m²
3 spiżarnia
2,75 m²
4 kuchnia + jadalnia
16,69 m²
5 pokój dzienny
33,04 m²
6 pokój
14,18 m²
7 garderoba
5,78 m²
8 łazienka
7,41 m²
9 pokój
10,97 m²
10 pokój
13 m²
11 korytarz
8,8 m²
12 łazienka
2,59 m²
13 pom. gospodarcze
4,54 m²
14 garaż dwustan.
32,93 m²
15 taras
9,36 m²
razem
164,2 m²

Rzut kondygnacji projektu Sułtan 2G - Rzut poddasza

1 hall
4,41 m²
2 łazienka
4,76 m² (8,62 m²)
3 pokój
9,27 m² (15,76 m²)
4 łazienka
3,33 m²
5 pokój
7,82 m² (16,24 m²)
razem
29,59 m² (48,36 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Sułtan 2G na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

233 000 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: tradycyjne dwuwarstwowe i trójwarstwowe. Stropy: żelbetowe monolityczne. Dach: wielospadowy o konstrukcji drewnianej z pokryciem z dachówki ceramicznej, cementowej lub blachodachówki.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Dominanta

Opinie mieszkańców domu Sułtan 2G

Zdjęcie profilowe J&J M.
J&J M.

Projekt domu Sułtan 2G BSB1032 zrobił na nas bardzo dobre pierwsze wrażenia. Jest dokładnie taki, jak chcieliśmy. Odpowiadał nam jego metraż, duży i kwadratowy salon, a w zasadzie wszystkie rozwiązania w nim przewidziane.

W nowym domu mieszkamy już od roku. Budowa, mimo iż w projekcie jest sporo narożników i czterospadowy dach, nie powinna być trudna. Przynajmniej my poradziliśmy sobie ze wszystkim bez większych problemów. Jedyną zmianą była u nas rezygnacja z dwustanowiskowego garażu i na jego połowie zrobienie większej kotłowni niż ta projektowa. Dzięki temu zmieściliśmy tam i piec na gaz, i piec węglowy (w razie awarii instalacji gazowej lub na przepalanie w okresach przejściowych). Południowe ściany obłożyliśmy 12cm styropianem, a te bardziej narażone na wiatr czy zimno 15cm. W zeszłym sezonie za gaz zapłaciliśmy 2200 złotych, co uważam, że jest bardzo dobrym wynikiem.

W domu Sułtan 2G BSB1032 mieszkają cztery osoby, więc jest nam bardzo wygodnie. Wszystkie rozwiązania, które przekonały nas do tego wyboru, sprawdzają się bezbłędnie. Może jedynie wejście do małej łazienki mogłoby być od strony pierwszego hallu. Co prawda, my nie zamierzamy adaptować poddasza, ale jeśli ktoś miałby taki pomysł to radze przemyśleć miejsce na schody, ponieważ to projektowe nie wydaje się najtrafniejsze. Zwyczajnie trudno by było je tam zmieścić. Myślę, że układ okien podany w projekcie jest świetnie przemyślany. Każde pomieszczenie jest pięknie doświetlone i przyjemne w odbiorze.

Jestem bardzo zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z garażem Sułtan 2G BSB1032. Budowa była w miarę prosta, a użytkowanie to sama przyjemność. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu Sułtan 2G

  – 0 głosów

Projekt domu Sułtan 2G należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Sułtan 2G

Projekt domu Sułtan N 2G -350

Sułtan N 2G

126,73 m²

Projekt domu Sułtan N -320

Sułtan N

126,73 m²

Projekt domu Sułtan -320

Sułtan

126,73 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych