👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Ola 2 wersja B z pojedynczym garażem WRD1076

1. Wiatrołap
3,40
2. Kotłownia
5,40
3. Łazienka
4,20
4. Hall
2,30
5. Pokój
12,50
6. Pokój dzienny + jadalnia
36
7. Kuchnia
9,30
8. Spiżarnia
3
9. Garaż jednostanowiskowy
21
Razem
97,10
97,10

podłogi
1. Korytarz + schody
4,60
2. Łazienka
8
3. Pokój
13,50
4. Garderoba
3,10
5. Pokój
13,70
6. Pokój
12,30
Razem
55,20
55,20

Pow. użytkowa

147,90 m²

Kąt dachu

50°

Wysokość budynku

9,40 m

Powierzchnia zabudowy

118,70 m²

Min. szer. i dł. działki

24,3 x 16,40 m

ikona Pobierz i drukuj

Ola 2 wersja B z pojedynczym garażem - WRD1076

ikona 147,90 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 97,10 m²

Projekt domu Ola 2 wersja B z pojedynczym garażem - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,40
2. Kotłownia
5,40
3. Łazienka
4,20
4. Hall
2,30
5. Pokój
12,50
6. Pokój dzienny + jadalnia
36
7. Kuchnia
9,30
8. Spiżarnia
3
9. Garaż jednostanowiskowy
21
Razem
97,10
97,10

Poddasze - 55,20 m²

Projekt domu Ola 2 wersja B z pojedynczym garażem - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz + schody
4,60
2. Łazienka
8
3. Pokój
13,50
4. Garderoba
3,10
5. Pokój
13,70
6. Pokój
12,30
Razem
55,20
55,20

Podobne projekty (1588)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 160 ABP1033
Planujdom 160
Dodano!
Dodano!
152,95 m²
4
2
0

4 200 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 169 ABP1025
Planujdom 169
Dodano!
Dodano!
143,45 m²
5
2
0

4 150 zł

Zdjęcie 1 projektu Miejski 2 WAH2143
Miejski 2
Dodano!
Dodano!
145,44 m²
4
2
0

6 690 zł

Zdjęcie 1 projektu Oberon 2 WOE1206
Oberon 2
Dodano!
Dodano!
135,55 m²
5
2
1

4 499 zł

Zdjęcie 1 projektu N29-G1 KKG1024
N29-G1
Dodano!
Dodano!
134,52 m²
4
3
1

6 200 zł

Zdjęcie 1 projektu Helen 2 BBI1019
Helen 2
Dodano!
Dodano!
137,90 m²
3
2
0

6 200 zł

Zdjęcie 1 projektu Promyk BSA2208
Promyk
Dodano!
Dodano!
151,84 m²
4
2
0

5 649 zł

Zdjęcie 1 projektu Domena 212 A1 WRW1422
Domena 212 A1
Dodano!
Dodano!
138,96 m²
5
3
1

5 600 zł

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

147,90 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

118,70 m²

Powierzchnia dachu

243 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

50°

Wysokość budynku
Tooltip

9,40 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,30 m

Min. długość działki
Tooltip

16,40 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: gazobeton 36,5 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24 cm. Strop: gęstożebrowy Teriva I. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²

Opis projektu domu
Ola 2 wersja B z pojedynczym garażem

Projekt domu Ola 2 wersja B z pojedynczym garażem to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Ola 2 wersja B z pojedynczym garażem to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Uwzględniona w projekcie jadalnia połączona jest z pokojem dziennym, dzięki czemu wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, druga na poddaszu. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.