Projekt domu Niezapominajka z garażem WAH1272

Cena projektu: 3 290 zł 2 632 zł Oszczędzasz 658 złOferta ważna do 11 kwietnia 2020 r.

60 dni na zwrot

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
94,76 m²
Min. szer. działki
22,98 m
Wysokość budynku
6,48 m
Pow. zabudowy
151,41 m²
Kubatura
611 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
233,66 m²
EUco
53,5 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Niezapominajka z garażem jest alternatywą znanego projektu Niezapominajka. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię, garaż. Projekt domu Niezapominajka z garażem jest idealny na średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Niezapominajka z garażem to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Architekt przewidział możliwość adaptacji poddasza, a przeznaczenie i aranżacja tego metrażu zależy jedynie od wyobraźni Inwestora. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Otwarta kuchnia sprzyja integracji - przygotowując posiłek, możemy brać czynny udział w rozmowie z osobami przebywającymi w salonie. Dodatkowo, znajdujący się w kuchni stół umożliwia integrację z resztą domowników. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań.Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie przewidziano jedną łazienkę oraz osobną ubikację na parterze. Trzy komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Niezapominajka z garażem zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Niezapominajka z garażem - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,86 m²
2 hall
10,75 m²
3 łazienka
6,41 m²
4 pokój
10,82 m²
5 kotłownia
3,65 m²
6 pokój
11,44 m²
7 pokój
9,89 m²
8 pokój dzienny + jadalnia
31,14 m²
9 kuchnia
9,64 m²
10 wc
1,81 m²
11 garaż jednostan.
20,4 m²
12 pom. gospodarcze
5,03 m²
razem
123,84 m²

Rzut kondygnacji projektu Niezapominajka z garażem - Rzut poddasza

1 poddasze do adaptacji
32,23 m² (100,45 m²)
razem
32,23 m² (100,45 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Niezapominajka z garażem na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

156 187 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne: ściany murowane - bloczki gazobetonowe + styropian + tynk cienkowarstwowy. Strop: Teriva. Elewacje: tynk cienkowarstwowy na styropianie. Pokrycie dachu: dachówka.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: MG Projekt

Opinie mieszkańców domu Niezapominajka z garażem

Zdjęcie profilowe Dexter101
Dexter101
Szukając odpowiedniego projektu, musieliśmy zwracać uwagę na wymiary budynku, ponieważ nasza działka jest długa i wąska. Projekt domu Niezapominajka z garażem WAH1272 pasował na nią idealnie, a w dodatku odpowiadał nam pod wieloma względami. Do gustu przypadł nam zarówno wygląd całej bryły, jak i układ pomieszczeń, który jest świetnie dopasowany do potrzeb naszej rodziny. Budynek posiada dwuspadowy dach, na którym nam zależało, a dodatkowo spodobała nam się możliwość przejścia do garażu bezpośrednio z części mieszkalnej. Budowa naszego domu odbyła się sprawnie i nie pojawiły się podczas niej żadne przykre sytuacje. W naszym przypadku ściany zostały wymurowane z bloczków H+H. Dach ociepliliśmy przy użyciu wełny mineralnej, a budynek z zewnątrz pokryliśmy styropianem. Projektant przewidywał drewniany strop nad garażem, jednak my wylaliśmy tam beton, tak jak w przypadku pozostałej powierzchni domu. W naszej okolicy jest bezpośredni dostęp do gazu ziemnego, wiec skorzystaliśmy z tej możliwości i zainstalowaliśmy w kotłowni piecyk gazowy. Projekt domu Niezapominajka z garażem WAH1272 jest naprawdę dobrze przemyślany. Jego układ pomieszczeń bardzo nam odpowiadał, więc nie mieliśmy potrzeby wprowadzania do niego żadnych zmian. Odstępstwem od projektu była natomiast modyfikacja w układzie okien. Ściana zewnętrzna salonu i kuchni znajduje się w odległości 3 metrów od granicy działki. Z racji tego, musieliśmy zrezygnować w tym miejscu z okna, gdyż nie spełniałoby ono budowlanych wymogów prawnych. Na poddaszu wstawiliśmy kilka dodatkowych okien połaciowych. Ciężkie, murowane schody, które były przewidziane w projekcie, zmniejszałyby powierzchnię hallu. Zastosowaliśmy więc drewniane schody ze spocznikiem - daje to wrażenie lekkości i większej przestrzeni. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego całej realizacji. Wybór projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Niezapominajka z garażem WAH1272 był naprawdę dobrą decyzją. Nasz dom jest praktyczny i funkcjonalny, a do tego świetnie prezentuje się pod kątem wizualnym. Z czystym sumieniem polecam innym ten projekt. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Niezapominajka z garażem

  5 – 1 głos

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

JTJ 29.03.2019 17:49

Projekt domu Niezapominajka z garażem należy do kategorii

Projekty podobne do Niezapominajka z garażem WAH1272

Projekt domu Talent paliwo stałe -200 iDesigner

Projekt domu Nina 3 Nova C 3D

Nina 3 Nova C

97,9 m²

Projekt domu Tebe II paliwo stałe -200

Projekt domu Anatol -670

Anatol

103,04 m²

Projekt domu Neo III -250

Neo III

94,7 m²

Projekt domu Nina 2 Nova C 3D iDesigner

Nina 2 Nova C

96,5 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych