JBL GO 4 w prezencie 🎸

Sprawdź

Projekt domu Magnolia II WRY1015

1. Wiatrołap
5,70
2. Hall
6
3. Kuchnia
9,70
4. Spiżarnia
2,70
5. Jadalnia
14,60
6. Pokój dzienny
28,30
7. Pokój
8,80
8. Łazienka
4,20
9. Kotłownia
6,30
10. Pomieszczenie gospodarcze
6,30
11. Pokój
9,80
12. Garaż dwustanowiskowy
32,30
Razem
134,70
134,70

podłogi
1. Hall
8,20
2. Pokój
17,90
3. Pokój
17,40
4. Garderoba
2,90
5. Pokój
20,90
6. Łazienka
13,40
7. Pomieszczenie gospodarcze
8,50
Razem
89,20
89,20

Pow. użytkowa

191,60 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,68 m

Powierzchnia zabudowy

170 m²

Min. szer. i dł. działki

26,04 x 20,55 m

ikona Pobierz i drukuj

Magnolia II - WRY1015

ikona 191,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 134,70 m²

Parter projektu Magnolia II

1. Wiatrołap
5,70
2. Hall
6
3. Kuchnia
9,70
4. Spiżarnia
2,70
5. Jadalnia
14,60
6. Pokój dzienny
28,30
7. Pokój
8,80
8. Łazienka
4,20
9. Kotłownia
6,30
10. Pomieszczenie gospodarcze
6,30
11. Pokój
9,80
12. Garaż dwustanowiskowy
32,30
Razem
134,70
134,70

Poddasze - 89,20 m²

Poddasze projektu Magnolia II

podłogi
1. Hall
8,20
2. Pokój
17,90
3. Pokój
17,40
4. Garderoba
2,90
5. Pokój
20,90
6. Łazienka
13,40
7. Pomieszczenie gospodarcze
8,50
Razem
89,20
89,20

Podobne projekty (964)

Zobacz wszystkie
PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Gala WAH1203
Gala
Dodano!
Dodano!
205,05 m²
4
3
2

6 890 zł

PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1778 LKP1027
LK&1778
Dodano!
Dodano!
173,69 m²
4
2
1

8 610 zł

12 300 zł

Tooltip

Cena regularna

8 610 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu APS 252 + 2G LUA1314
APS 252 + 2G
Dodano!
Dodano!
186,40 m²
5
2
2

5 599 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Wiosennej 22 KRK1680
Dom przy Wiosennej 22
Dodano!
Dodano!
187,43 m²
5
3
2

4 290 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu BS-12 wariant 1 dwulokalowy JGC1200
BS-12 wariant 1 dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
206,40 m²
6
4
0

4 830 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu House x23 WRG1101
House x23
Dodano!
Dodano!
177,46 m²
4
3
2

7 990 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu BS-15 wariant - dwulokalowy JGC1155
BS-15 wariant - dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
180,10 m²
5
3
0

4 830 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu BS-12 dwulokalowy JGC1007
BS-12 dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
187,70 m²
5
3
0

4 830 zł

Autor: OPUSDOM

191,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

170 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,68 m

Szerokość elewacji

18,15 m

Długość elewacji

12,66 m

Min. szerokość działki
Tooltip

26,04 m

Min. długość działki
Tooltip

20,55 m

Opis szczegółowy

Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej ściany dwuwarstwowej z pustaków z ceramiki poryzowanej docieplonej styropianem lub wełną mineralną, ze stropem gęstożebrowym. Dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną. Elewacje wykonano z tynku strukturalnego, cokół z okładziny klinkierowej. Stolarka okienna drewniana lub PCV.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Magnolia II

Projekt domu Magnolia II odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, przez co jest tani w budowie. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. W tym projekcie kalenica skierowana jest prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Magnolia II to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Architekt przewidział również miejsce na jadalnię, dzięki czemu wspólne posiłki będą doskonałą okazją do rozmów w rodzinnej atmosferze. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Łazienka znajduje się zarówno na poddaszu jak i parterze, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Pięć sypialni doskonale sprawdzi się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.