Projekt domu Madagaskar SKA1013

Cena projektu: 2 200 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
127,27 m²
Min. szer. działki
21,5 m
Wysokość budynku
8,52 m
Pow. zabudowy
108,91 m²
Kubatura
690 m³
Kąt nach. dachu
42°
Liczba pokoi
5
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Madagaskar kierowany jest przede wszystkim do miłośników tradycyjnych rozwiązań, wysoko ceniących sobie jednocześnie walory estetyczne budynku oraz funkcjonalność wnętrza. Dom cechuje się typową bryłą, dzięki czemu jego budowa nie pochłania wielu finansów. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy w linii budynku - dach nad nim jest lekko obniżony, co nadaje konstrukcji efektownego wyglądu. Uroku dodają mu również ozdobne lukarny, balkony a także eleganckie filary przed głównym wejściem. Projekt Madagaskar to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu część dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone, co daje tym samym poczucie większej prywatności. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Kuchnia otwarta na salon sprzyja integracji rodziny, a domownicy przygotowujący posiłek mogą swobodnie rozmawiać z siedzącymi w salonie gośćmi. Architekt przewidział w kuchni miejsce na wstawienie stołu i krzeseł, dzięki czemu w trakcie gotowania możemy usiąść, odpocząć i napić się kawy. W pełni funkcjonalna łazienka przewidziana jest na obu kondygnacjach, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Pokój na półpiętrze idealnie sprawdzi się również jako gabinet, sypialnia dla gości czy pokój hobby - można zagospodarować w nim siłownię lub salę z bilardem. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Madagaskar uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego i w kwestii wizualnej spełni nawet bardzo wysoko ustawione wymagania.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie

Rzut kondygnacji projektu Madagaskar - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,71 m²
2 hall
10,1 m²
3 kuchnia
9,86 m²
4 pokój dzienny
26,26 m²
5 łazienka
4,77 m²
6 kotłownia
7,77 m²
7 garaż jednostan.
17,77 m²
razem
81,24 m²

Rzut kondygnacji projektu Madagaskar - Rzut poddasza

1 hall
11,4 m²
2 pokój
14,77 m²
3 pokój
8,1 m²
4 pokój
12,73 m²
5 garderoba
1,18 m²
6 pokój
10,58 m²
7 pokój
5,04 m²
razem
63,8 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Madagaskar na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
45 816 zł

stan surowy otwarty
143 244 zł

stan surowy zamknięty
27 048 zł

Wycena opracowana przez Extradom:

216 108 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, pustak ceramiczny 25 cm + styropian 14 cm. Strop: płyta żelbetowa. Schody: żelbetowe, zabiegowe. Ścianka kolankowa: 120 cm. Dach: wielospadowy z lukarnami, nachylenie 42°, pokrycie z dachówki ceramicznej.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Dom to Dom

Recenzje projektu Madagaskar

  – 0 głosów

Projekt domu Madagaskar należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych