👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Lisowo aa 70 KRP2832

1. Wiatrołap
5,54
2. Hall
1,79
3. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
25,30
4. Pokój
9,39
5. Wc
3,75
6. Kotłownia
5,42
Razem
51,19
51,19

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
4,68
4,82
2. Pokój
11,34
13,01
3. Garderoba
3,97
5,53
4. Pokój
7,35
7,93
5. Łazienka
5,93
6,99
6. Pokój
8,27
10,43
Razem
41,54
48,71

Pow. użytkowa

83,48 m²

Kąt dachu

38°

Wysokość budynku

7,81 m

Powierzchnia zabudowy

69,12 m²

Min. szer. i dł. działki

17,6 x 14,20 m

Konstrukcja

Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

219 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Lisowo aa 70 - KRP2832

ikona 83,48 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

Promocja

od 12.05.2026 do 21.05.2026

4 680 zł

4 880 zł - cena regularna
Tooltip

Cena regularna obowiązywała od 12.05.2026 do 12.05.2026

4 880 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Wydłużony czas realizacji

NOWOŚĆ! Projekt w opracowaniu.

Zadzwoń i zapytaj o termin realizacji - 71 715 20 60

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 51,19 m²

Parter projektu Lisowo aa 70

1. Wiatrołap
5,54
2. Hall
1,79
3. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
25,30
4. Pokój
9,39
5. Wc
3,75
6. Kotłownia
5,42
Razem
51,19
51,19

Poddasze - 41,54 m²

Poddasze projektu Lisowo aa 70

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
4,68
4,82
2. Pokój
11,34
13,01
3. Garderoba
3,97
5,53
4. Pokój
7,35
7,93
5. Łazienka
5,93
6,99
6. Pokój
8,27
10,43
Razem
41,54
48,71

Podobne projekty (276)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Nastka 2 WOE1223
Nastka 2
Dodano!
Dodano!
85,55 m²
4
2
0

4 099 zł

4 199 zł

Tooltip

Cena regularna

4 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Nastka 2 OZE WOE1224
Nastka 2 OZE
Dodano!
Dodano!
85,55 m²
4
2
0

4 099 zł

4 199 zł

Tooltip

Cena regularna

4 199 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Amor 2 WOE1170
Amor 2
Dodano!
Dodano!
89,35 m²
4
2
0

3 899 zł

3 999 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Przyjemny WAH2156
Przyjemny
Dodano!
Dodano!
89,19 m²
4
2
0

3 800 zł

4 750 zł

Tooltip

Cena regularna

3 800 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Werbena WRN1509
Werbena
Dodano!
Dodano!
89,60 m²
4
2
0

3 695 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Jestem u siebie 90 GDF1011
Jestem u siebie 90
Dodano!
Dodano!
89,09 m²
4
2
0

3 980 zł

4 350 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Malik (1515) KRD2663
Malik (1515)
Dodano!
Dodano!
80 m²
4
2
0

3 640 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 640 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Przyjemny 4 WAH2168
Przyjemny 4
Dodano!
Dodano!
89,76 m²
3
2
0

3 560 zł

4 450 zł

Tooltip

Cena regularna

3 560 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

219 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

28 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

146 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

45 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: Dom-Projekt

83,48 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

1,37 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

69,12 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

102 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

396 m³

Powierzchnia dachu

101 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

38°

Wysokość budynku
Tooltip

7,81 m

Szerokość elewacji

9,60 m

Długość elewacji

7,20 m

Min. szerokość działki
Tooltip

17,60 m

Min. długość działki
Tooltip

14,20 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe lub paliwo stałe (OZE) - do wyboru na etapie adaptacji

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Opis szczegółowy

Wysokość ścianki kolankowej: 1.37 m. Strop: płyta żelbetowa. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne + styropian. Ściany wewnętrzne: pustaki ceramiczne. Typ ogrzewania: kocioł gazowy lub kocioł na paliwo stałe.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Energy HMD1003
83,28 m²
3
Stan deweloperski brutto
473 000 zł 5 680 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10 HPK1009
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10a HPK1010
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 85 HFX1030
85,28 m²
3
Stan deweloperski brutto
445 000 zł 5 218 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Urban Smart 110 HHT1035
85,86 m²
3
Stan deweloperski brutto
465 577 zł 5 423 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart 70 HHT1011
81,09 m²
2
Stan deweloperski brutto
449 600 zł 5 544 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu ExtraKeramzytowy 1 HAK1001
80,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
434 900 zł 5 410 zł/m²

Opis projektu domu
Lisowo aa 70

Projekt kompaktowego, ale bardzo wygodnego domu z poddaszem użytkowym. Idealny dla nowoczesnej, rozwijającej się rodziny. Na parterze znajduje się dobrze doświetlony salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na taras. Dodatkowy pokój może być wykorzystany jako sypialnia lub domowe biuro. Program użytkowy parteru uzupełnia wc, kotłownia oraz wiatrołap. Na poddaszu przewidziano trzy pokoje (główna sypialnia ma dostęp do własnej garderoby) oraz wspólną łazienkę. Zwarta bryła budynku oraz dach dwuspadowy sprzyjają szybkiej i taniej budowie oraz niskim kosztom eksploatacji.

Społeczność projektu domu
Lisowo aa 70 w budowie

Opinie o projekcie domu
Lisowo aa 70