Sprawdź

Projekt domu Lisowo aa 70dws KRP2834

1. Wiatrołap
5,69
2. Hall
1,77
3. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
25,30
4. Pokój
9,68
5. Wc + pralnia
3,77
6. Kotłownia
5,75
Razem
51,96
51,96

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
4,33
4,33
2. Pokój
11,75
13,60
3. Garderoba
4,39
5,87
4. Pokój
7,54
8,15
5. Łazienka
6,85
8,02
6. Pokój
8,65
10,88
Razem
43,51
50,85

Pow. użytkowa

85,33 m²

Kąt dachu

38°

Wysokość budynku

7,81 m

Powierzchnia zabudowy

69,12 m²

Min. szer. i dł. działki

17,6 x 15,20 m

Konstrukcja

ikona
Szkieletowa

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Lisowo aa 70dws - KRP2834

ikona 85,33 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Szkieletowa

Promocja

od 19.05.2026 do 21.05.2026

0dni

00 00 00

5 180 zł

5 380 zł - cena regularna
Tooltip

Cena regularna obowiązywała od 19.05.2026 do 19.05.2026

5 380 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Wydłużony czas realizacji

NOWOŚĆ! Projekt w opracowaniu.

Zadzwoń i zapytaj o termin realizacji - 71 715 20 60

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

TYLKO U NAS! Kurs online dla inwestorów

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 51,96 m²

Projekt domu Lisowo aa 70dws - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,69
2. Hall
1,77
3. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
25,30
4. Pokój
9,68
5. Wc + pralnia
3,77
6. Kotłownia
5,75
Razem
51,96
51,96

Poddasze - 43,51 m²

Projekt domu Lisowo aa 70dws - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
4,33
4,33
2. Pokój
11,75
13,60
3. Garderoba
4,39
5,87
4. Pokój
7,54
8,15
5. Łazienka
6,85
8,02
6. Pokój
8,65
10,88
Razem
43,51
50,85

Warianty projektu (1)

PROMOCJA
Projekt domu Lisowo aa 70
Lisowo aa 70
Dodano!
Dodano!
83,48 m²
4
2
0

4 680 zł

4 880 zł

Tooltip

Cena regularna

4 880 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (172)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Nasza Stodoła S wersja szkieletowa KRY1010
79,03 m²
4
3
0

5 000 zł

PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu MG 3 wariant 18 drewniany WAH2174
MG 3 wariant 18 drewniany
Dodano!
Dodano!
89,72 m²
4
2
0

4 712 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 712 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Lisek dr-T BSA2339
Lisek dr-T
Dodano!
Dodano!
85,76 m²
3
2
0

5 049 zł

5 649 zł

Tooltip

Cena regularna

5 149 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Helen 2 drewniana BSE1269
Helen 2 drewniana
Dodano!
Dodano!
89,33 m²
4
2
0

4 590 zł

5 100 zł

Tooltip

Cena regularna

4 845 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu D338 - wersja drewniana WAI1469
D338 - wersja drewniana
Dodano!
Dodano!
94,59 m²
4
2
0

4 149 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

4 149 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu D153BD - wersja drewniana WAI1484
D153BD - wersja drewniana
Dodano!
Dodano!
90,91 m²
4
2
0

4 449 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 449 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Zuza drewniana BSE1270
Zuza drewniana
Dodano!
Dodano!
87,15 m²
4
2
0

4 590 zł

5 100 zł

Tooltip

Cena regularna

4 845 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Świdnik aa 70 dws KRP2810
Świdnik aa 70 dws
Dodano!
Dodano!
92,83 m²
3
2
0

4 930 zł

5 280 zł

Tooltip

Cena regularna

4 980 zł najniższa cena

Autor: Dom-Projekt

85,33 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

1,29 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

69,12 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

105,93 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

398,20 m³

Powierzchnia dachu

101 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

38°

Wysokość budynku
Tooltip

7,81 m

Szerokość elewacji

9,60 m

Długość elewacji

7,20 m

Min. szerokość działki
Tooltip

17,60 m

Min. długość działki
Tooltip

15,20 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe lub paliwo stałe (OZE) - do wyboru na etapie adaptacji

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Warunki techniczne

Projekt zgody z WT 2021

Technologia i konstrukcja Technologia i konstrukcja

Konstrukcja

Szkieletowa

Opis szczegółowy

Wysokość ścianki kolankowej: 1.29 m. Strop: drewniany. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Ściany zewnętrzne: szkieletowe drewniane ocieplone wełną mineralną. Ściany wewnętrzne: szkieletowe drewniane. Typ ogrzewania: kocioł gazowy lub kocioł na paliwo stałe.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 85 HFX1030
85,28 m²
3
Stan deweloperski brutto
445 000 zł 5 218 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Urban Smart 110 HHT1035
85,86 m²
3
Stan deweloperski brutto
465 577 zł 5 423 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10a HPK1010
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10 HPK1009
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Energy HMD1003
83,28 m²
3
Stan deweloperski brutto
473 000 zł 5 680 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.2 HPK1018
88,25 m²
4
Stan deweloperski brutto
510 719 zł 5 787 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Double Family Smart 140 HHT1024
88,78 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 216 900 zł 13 707 zł/m²

Opis projektu domu
Lisowo aa 70dws

Projekt szybkiego w budowie, ekonomicznego w utrzymaniu domu w konstrukcji szkieletu drewnianego. Idealny dla nowoczesnej, rozwijającej się rodziny. Na parterze znajduje się dobrze doświetlony salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na taras. Dodatkowy pokój może być wykorzystany jako sypialnia lub domowe biuro. Program użytkowy parteru uzupełnia wc, kotłownia oraz wiatrołap. Na poddaszu przewidziano trzy pokoje (główna sypialnia ma dostęp do własnej garderoby) oraz wspólną łazienkę.

Społeczność projektu domu
Lisowo aa 70dws w budowie

Opinie o projekcie domu
Lisowo aa 70dws