👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Koszałek 2G BSB1024

1. Wiatrołap
2,89
2. Hall
10,16
3. Kuchnia
9,47
4. Jadalnia
10,53
5. Pokój dzienny
26,21
6. Garderoba
2,28
7. Pokój
9,47
8. Schody
5,43
9. Łazienka
4,58
10. Pomieszczenie gospodarcze
8
11. Garaż dwustanowiskowy
29,54
Razem
118,56
118,56
12. Taras
8,54
13. Taras
6,20

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
8,61
8,61
2. Pokój
12,11
17,72
3. Pokój
15,45
25,06
4. Łazienka
3,82
5,97
5. Garderoba
2,89
4,82
6. Łazienka
3,40
8,70
7. Pokój
15,50
29,90
8. Pokój
12,11
17,72
Razem
73,89
118,50

Pow. użytkowa

155,13 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,22 m

Powierzchnia zabudowy

159,94 m²

Min. szer. i dł. działki

27,75 x 17,26 m

ikona Pobierz i drukuj

Koszałek 2G - BSB1024

ikona 155,13 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 118,56 m²

Projekt domu Koszałek 2G - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,89
2. Hall
10,16
3. Kuchnia
9,47
4. Jadalnia
10,53
5. Pokój dzienny
26,21
6. Garderoba
2,28
7. Pokój
9,47
8. Schody
5,43
9. Łazienka
4,58
10. Pomieszczenie gospodarcze
8
11. Garaż dwustanowiskowy
29,54
Razem
118,56
118,56
12. Taras
8,54
13. Taras
6,20

Poddasze - 73,89 m²

Projekt domu Koszałek 2G - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
8,61
8,61
2. Pokój
12,11
17,72
3. Pokój
15,45
25,06
4. Łazienka
3,82
5,97
5. Garderoba
2,89
4,82
6. Łazienka
3,40
8,70
7. Pokój
15,50
29,90
8. Pokój
12,11
17,72
Razem
73,89
118,50

Podobne projekty (1679)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 762 KRZ1121
NewHouse 762
Dodano!
Dodano!
162,67 m²
4
3
2

6 790 zł

Zdjęcie 1 projektu Domena 211 A WRW1420
Domena 211 A
Dodano!
Dodano!
139,50 m²
4
2
1

5 900 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-157 PZB1137
N-157
Dodano!
Dodano!
158,52 m²
4
3
0

9 350 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 105 + P LUA1323
APS 105 + P
Dodano!
Dodano!
167,20 m²
4
3
1

5 699 zł

Zdjęcie 1 projektu Z pergolą 01B KZB1041
Z pergolą 01B
Dodano!
Dodano!
152,65 m²
4
2
0

5 200 zł

Zdjęcie 1 projektu Z pergolą 01A KZB1006
Z pergolą 01A
Dodano!
Dodano!
152,65 m²
4
2
0

5 200 zł

Zdjęcie 1 projektu Tyniec 01 KZB1005
Tyniec 01
Dodano!
Dodano!
151,72 m²
4
2
1

4 600 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 181 LUA1229
APS 181
Dodano!
Dodano!
161,90 m²
5
3
2

5 399 zł

Autor: DOMINANTA K.SUTUŁA, K.BURZYŃSKI, K.MARKIEWICZ s.j.

155,13 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

159,94 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

318,60 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

986 m³

Powierzchnia dachu

253 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,22 m

Szerokość elewacji

19,75 m

Długość elewacji

10,26 m

Min. szerokość działki
Tooltip

27,75 m

Min. długość działki
Tooltip

17,26 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

36 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: ściany zewnętrzne tradycyjne dwuwarstwowe (pustak ceramiczny + styropian frezowany). Stropy: żelbetowe monolityczne. Schody wewnętrzne: żelbetowe monolityczne. Dach: czterospadowy o konstrukcji drewnianej z pokryciem z dachówki ceramicznej, cementowej lub blachodachówki.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²

Opis projektu domu
Koszałek 2G

Dom Koszałek 2G jest modyfikacją popularnego projektu Koszałek. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Koszałek 2G jest przeznaczony na średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który doskonale się prezentuje. Projekt Koszałek 2G to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Przewidziana w domu zamknięta kuchnia to bezpieczne rozwiązanie w przypadku małych dzieci - po zamknięciu drzwi, maluchy nie będą miały dostępu do gotujących się potraw. Znajdujący się w kuchni stół umili każdy poranek spędzając czas z rodziną. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon i jadalnia. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. Część nocna składa się z pięciu sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Dla osób ceniących sobie dobrą organizację, istotnym pomieszczeniem jest przewidziana w projekcie garderoba. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.